METINOX
counter
2 35 66 5 1
Tymon Nowy wpis

Czy tak dobrze się wam pracuje, że nikt nie pisze na forum?

111 Nowy wpis

no bardzo spoko wrzuce chyba relacje Live na yt zebyscie zobaczyli co tam sie wyrabia

Zainteresowany Nowy wpis

Taka cisza, czy to znaczy, że dobrze się pracuje?

Andrzej

Myślę, że konkurencja bardzo pilnie pracuje !!

111 Nowy wpis
@Andrzej

jaka konkurencja ? idz sie przejdz jak to wyglada palanciku i wtedy sie wypowiadaj

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bylem tam dzisiaj jak ktos tam wogole trafi bo zero reklamy z zewnatrz a na drzwiach magazynowych mala tabliczka z napisem metinox .Co do tego co zastalem w srodku - moim zdaniem ukraince by tam nie chcialy pracowac i za 50 na godzine, (usunięte przez administratora) wszedzie dach przecieka , pasywalnia w odorze kwasu... Obiecano mi 12 na godzine i 3 mc na czarno potem umowe i podwyzke.... JAKA UMOWE TO JUZ NIE CHCIALEM ZAPYTAC

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gdynia.

Laura

Co słychać w firmie? Tak dobrze sie pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

Lidia

@jorgi, w takim wypadku na pewno przydałoby się stanowisko METINOXU w tej kwestii bo tak jak pisałam sprawa nadaje się do PIPu, a może jeszcze ktoś miał podobną sytuację i też może ją tutaj opisać?

Lidia

@misiu rysiu i są w dzisiejszych czasach osoby, które decydują się jeszcze na prace na czarno? Większość pracowników zdaje sobie doskonale sprawę z praw pracowniczych i to aż dziwi, że (jeżeli jest to prawda) to sprawa nie została zgłoszona do PIPu. Jak to jest możliwe?

jorgi
@Lidia

a jednak jest (usunięte przez administratora) mozliwe... to dziki kraj Dzikich Ludzi jest

Misiu rysiu

Potwierdzam. 3 miechy bez umowy, reszta zależy bo albo jest podwyżka albo jej nie ma wcale.

Lidia

Czy ktoś może potwierdzić kwestię umowy, o której pisze @jorgi? Jednak propozycja praca bez umowy to dość poważne oskarżenie, dlatego dobrze byłoby gdyby ktoś się do tego odniósł i potwierdził te wszystkie informacje.

jorgi

Bylem tam dzisiaj jak ktos tam wogole trafi bo zero reklamy z zewnatrz a na drzwiach magazynowych mala tabliczka z napisem metinox . Wyglada to na jakas pralnie pieniedzy albo cos takiego. Brygadzista mowi ze dzis i jutro nie ma szefa ale bedzie z nim rozmawial o zatrudnieniu (dziwne bo z kims rozmawialem jednak przez telefon - ok moze to nie on).. Po czym po 10 minutach oddzwania ze mam byc w poniedzialek w pracy. Co do tego co zastalem w srodku - moim zdaniem ukraince by tam nie chcialy pracowac i za 50 na godzine, syf wszedzie dach przecieka , pasywalnia w odorze kwasu... Brygadzista dziadek ponoc kawal z niego ku...rwy ciagle wrzaski i popedzanie pracownikow. Obiecano mi 12 na godzine i 3 mc na czarno potem umowe i podwyzke.... jaka umowe juz nie chcialem sie spytac. to tyle

Pogodynka
@jorgi

31.08 nie padało. Żar tropików padał z dachu najwidoczniej :)

Lidia

@zdupydoryja czy te warunki pracy zostały zgłoszone kierownictwu, może uległy zmianie? jak to aktualnie się prezentuje? Takie informacje są niezwykle cenne dla osób szukających pracy w Gdyni i jej okolicach.

Nick

10 do 01 ZAROBKI : 7 , WARUNKI UMOWY O PRACĘ :1 , WARUNKI W FIRMIE :1 , KIEROWNICTWO :0 , SZEFOSTWO :8 , WARUNKI SANITARNE : 0 , USZKODZENIE ZDROWIA :10 , SYSTEM PRACY :7 firma jest wporzadku warunki w firmie już nie każdy sra w własne gniazdo każdy jest cwaniakiem nie ma zrzycia między pracownikami, najczęściej odejście z firmy kończy się dyscyplinarnie , nowy kierownik sz.p Jacek obiecuję złote góry nie konsultując wcześniej swych decyzji z właścicielami firmy człowiek nie powinien trafić na to stanowisko, kolejna barwna postać to pan o pseudo : "Dziadek " przerost formy nad treścią najstarszy pracownik 4lata dłużej nikt tam nie wytrzymuje to lgarz i cwaniak za nic ma ludzi nawet kierownika którym wycier sobie dupe, i kolejny miglanc na magazynie "bryvadzista" który pojęcia nie ma o co chodzi w firmie metinox , jeśli właściciele zmienili by cała kadre która teraz grzeje stołek ci oficjalni i ci nie to firma była by bardzo dobra alternatywna do zarabiania pieniędzy.

Johnyzarizony
@Nick

Ze Ci sie to Mr Sur nie nudzi. Pozdrawiam. Ps. Mam chetnego na twoje auto.

zdupydoryja

Tragedia!!!! Zimno jak skurw..., dach przecieka na hali potrafi stać woda nawet pod maszynami które są podłączone do prądu!! To jest jakieś nieporozumienie. Wszędzie brud, syf, no i mała kasa i oczywiście połowa na czarno robi. Nie polecam.

despera

no dora, jeśli już jesteśmy w temacie premii to może się dowiem od was jakie to są mniej więcej chociaż stawki? nie ukrywam że wiem jaka jest podstawa u was wynagrodzenie ale tylko wysokość premii może mnie przekonać

niefrustrat

Premie są za dokładność ,solidność , zaangażowanie ,jakość , punktualoność co wiąże się z efektem końcowym czyli z ilością przerobionego materiału.

Uusssqadjaj

Od stopnia zaangażowania w twoja prace. Za nic nie robienie raczej podwyżki niemożesz otrzymać :). Do tego dochodzą premie uznaniowe. Czego chyba opisywać nie muszę :)

Trw

Przy normalnych godzinach jako "świeży pracownik" 2.500 wiec myśle ze niema tragedii jak na początek, wszystko rośnie oczywiście w gore wraz z doświadczeniem. Nie przejmuj sie bzdurami wypisywanymi w komentarzach wyżej sa to obelgi ludzi nie pracujących juz w firmie.

kulawychujzrurkąwodbycie
@Trw

2500 zł buuuaaahahahaha chyba brutto to się zgodzę...

Jaca

Nie polecam tego pracodawcy. Płaci bardzo mizernie. W zakładzie panuje brud, dziw ze sanepid lub PIP tu jeszcze nie wparował. Brudna szatnia, rozwalone szafki, zasr.ana toaleta. Podsumowujac dno. Praca w uwlaczajacych warunkach za bardzo male stawki.

Ashkeczap
@Jaca

Tak tak i co jeszcze ? Żelbeton kloc na środku magazynu walnięty? Ludzie ogarnijcie sie :) bo to co tutaj wypisujecie to jest żałosne.

samsiewłebwalnij
@Ashkeczap

Oj szefie, szefie czy to wypada ciągle odpowiadać na komentarze pracowników próbując wybielić prawdziwy obraz firmy. Jak jest każdy wie kto tu pracuje. Jak pracownicy piszą, że jest syf to tak jest. Sam doświadczam tego codziennie. A i wyprzedzam oczywiste pytanie to czemu tu robisz. Spokojnie ja i kilku innych szukamy nowego zajęcia.

Ashkeczap
@samsiewłebwalnij

Szef by sie podpisał jako Ashkeczap xD... Rutkowski z Ciebie nie będzie ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o METINOX - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

METINOX
2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dąbrowskiego 7 lok. 31