Makary Catering

Toruń

Opinie o Makary Catering

heniek
użytkownik zarejestrowany

jeśli sądzisz @elek, że na cateringach zarabia się tak mało, to albo firma źle płaci, albo jednak nie bardzo wiesz o czym mówisz :)

kasia12

Firma Makary przygotowała mi komunię syna,rewelacyjnie przygotowane i smacznie! Cena adekwatna do jakość.

zofia

Jeśli chodzi o firmę to uważam,że profesjonalna,co do pracodawcy to mało mnie to interesuje ważne,że katering mi odpowiada.Jedzenie smaczne i pięknie wygląda.

PITAJ

Tak to jest jak opinie piszą byli, beznadziejni pracownicy, a nie klienci,w przeciwnym razie firma nie istniała by od 30 lat i nie rozwijała się tak dobrze.

micky

masakra. i jakosc i obsluga. NIE POLECAMY

użytkownik zarejestrowany

witam

Opinia pisana chyba przez właścicieli, bo skąd wie że większe porcje jak widziała i nie wie jak smakuje?

Gość

Wszystko się zgadza niestety to co jest napisane powyżej. Zanim tam pójdziesz dwa razy się zastanów.Pazerność pierwsza w kolejności.

xxx

Wszystko się zgadza strasznie pazerni właściciele i wyzyskiwacze

Angi

O premii też nie ma co marzyć oraz większej stawce za nadgodziny. A jeśli zachorujesz Ty lub bliski członek rodziny możesz po l4 spodziewać się zwolnienia z pracy....

Angi

Szczerze mówiąc nie polecam tam pracować. Co chwilę pracownicy są zatrudniani a po 1 miesiącu czy 2 są zwalniani i co najważniejsze nie można tam liczyć na umowę ani też na urlop.

Zostaw opinię o Makary Catering - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makary Catering