Skandius Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Skandius Sp. z o.o.

były pracownik

Firma jak firma, nie jest zla. Ale jak poznacie dobrze Pana Marcina D. (ten którego imienia sie nie wymawia) to odechce się Wam pracy w tej firmie nawet za te pieniądze.

tolk
użytkownik zarejestrowany

kolego, a jesteś w stanie powiedzieć gdzie to ogłoszenie się pojawiło i dlaczego już go nie ma ? Mam nadzieję, że jeszcze będzie rekrutacja, bo podobno fajne warunki dają każdemu pracownikowi.

Krystian K

Ja pracowałem w tej firmie i nie mogę narzekać kasa na czas i to bardzo dobra...

Krystian K

Zajebista firma. Polecam

Ktoś

Skandius (usunięte przez administratora)- Z Gdańska (albo z Sopotu, czy też ze Sztokholmu) - firma dla bezrobotnych lub początkujących, na krótki czas może być, szybko trzeba pryskać dalej.

Zostaw opinię o Skandius Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skandius Sp. z o.o.