Anix Nieruchomości - Inwestycje - Jarosław Tadeusz I Maciej Halec sp.j.

Poznań

Anix Nieruchomości - Inwestycje - Jarosław Tadeusz I Maciej Halec sp.j.

Opinie o Anix Nieruchomości - Inwestycje - Jarosław Tadeusz I Maciej Halec sp.j.

Jak wyglądają dziś zarobki w Anix Nieruchomości - Inwestycje - Jarosław Tadeusz I Maciej Halec sp.j.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Poznań.

Oszukany
@Administrator 21.02.2018 11:48

Firma oszusci. Nie placa swoim podwykonawcom. Nie odbieraja telefonow. Obiecują zlote gory. Jednym slowem zlodzieje.

wer

Prośba o informację czy prowadzą oni teraz jakieś zatrudnienia

lolo
@wer 02.05.2016 15:12

firma -porażka!!!!

mondeo2500

nie polecam tej firmy wyzysk za marne pienieniadze zatrudniajom na czarno brak srodkow socjalnych

byly anixowiec

nie polecam tej firmy pieniadze marne a mniemanie maja o sobie jak byli bogami pracownicy sie nie licza

slony

szkoda tych chlopakow za marne pieniadze a szefowie glowy zadzieraja bo roboli maja nie polecam tej firmy szkoda czasu i pieniedzy

Zostaw opinię o Anix Nieruchomości - Inwestycje - Jarosław Tadeusz I Maciej Halec sp.j. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anix Nieruchomości - Inwestycje - Jarosław Tadeusz I Maciej Halec sp.j.