BIMs Plus FHH

Kraków

Opinie o BIMs Plus FHH

rolcz

Powiem tak, atmosfera pracy świetna, kierownik magazynu jest nie najgorszy, praca na magazynie w porządku, no i umowa o prace od pierwszego dnia pracy. Jedynie to to, że jak ktoś chce zarabiać przyzwoite pieniądze to nie tam, na początku młodym dają 1500 na ręke, potem coś tam sypną ogólnie straszne skąpstwo.

robert
użytkownik zarejestrowany

A aplikował ktoś już na kierowce w Pyszowicach? Jestem ciekaw, jakie warunki faktycznie zaproponowali kandydatom. Poszukują osób z dwuletnim doświadczeniem, więc nie są to jakieś zawyżone wymagania.

tomek

hej pytanie do chłopaków z magazynu. Ile tam zarabiacie? na slasku w firmie placa nam od 2400 do 2800 brutto w zależnosci od stazu pracy!

xywomen

Bardzo zły pracodawca. Dyrektor z firmy stworzył ołtarzyk. Kto uważa inaczej won. Pracuje się na zasadzie jak Cię lubię. Bardzo mierny dyrektor, Głowa nabita jesteśmy wielcy a zero kompetencji targane i sprzeczne decyzje. Koszmar !!!!. Jak ktoś w życiu narozrabiał to tam idzie za karę

Zostaw opinię o BIMs Plus FHH - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIMs Plus FHH