Opinie o GELG Sp. z o.o. w Ćmachowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GELG Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GELG Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELG Sp. z o.o. w Ćmachowo

Jogi

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Jak atmosfera?

Jack
@Jogi

pracowałem i dobrze było/ nigdzie nie jest idealnie ale jak się sprawdzisz to masz pewniaka

Xf

Nie polecam... Pracowałem w narzędziowni parę lat temu... Gdy zabraknie tam paru majstrów to narzędziowni nie ma, a niewiele brakuje im do emerytury:)

Widzę, że szukają technologów i koordynatorów produkcji. Nie ma wysokich wymagań, a można dostać fajną robotę jak kogoś taka interesuje.

new

Ilu Operatorów wykrawarki cnc szuka firma i na ile zmian praca?

Pracownik Produkcji

Totalna porażka. Rekruter zadaje pytania ktorych nie powinien. Odnosi sie do zycia prywatnego przyszlego pracownika. Jest bardzo niemily. Swiadczy to tylko o firmie.

Jak wyzej

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gni

Gdzie masz te ogłoszenia o pracę @zorientowany? Chyba nie tutaj, bo ja żadnych nie widzę, a z chęcią bym się dowiedział czy nie szukają tokarza do siebie. Znajomy opowiadał, że właśnie u nich zdobył sporo doświadczenia, zarobki też niezłe no i nawet jest możliwość awansu.

zorientowany

z tego co wiem sa ogloszenia o prace ale drugie dno to wynika z bardzo mocnej rotacji co jest:(

amd

szukają : szlifierza, frezera i ślusarza - do Narzędziowni/ zapraszamy do nas:)

zorientowany

tu sie nie moge zgodzic warunki placowe co najwyzej przecietne albo nizej te opinie negatywne sa blizsze prawdzie a pozytywne to tylko jednostkowe opinie

kam

zawsze aktualne oferty pracy mają na stronie firmowej : http://gelg.pl/praca ruszyły mocno zamówienia więc na pewno będą szukać - pracy jest kurcze sporo jak nie wszędzie w tej branży

szukają, własnie pojawiło się ogłoszenie na technologa. Pozdrawiam

praca

Dajcie mi info pls czy szukają do pracy inżyniera z 2 letnią praktyką w technologii/ szukam pracy we Wronkach

gol
@praca

tak szukaja na programowanie nowej maszyny CNC oraz szukaja operatorów wykrawarki CNC - zbiera zgłoszenia Przemek Marchewka

gol
@praca

tak szukają teraz na programowanie nowej maszyny CNC oraz szukaja operatorów wykrawarki CNC - zbiera zgłoszenia Przemek Marchewka

zyg

no tak narzygać to zawsze łatwo, ja mam jednak pozytywne wspomnienia z Gelg. Teraz pracuję w Luboniu i tracę codziennie 3 godziny na dojazd - masakra

praca w tym zakładzie to najgorsza rzecz jaką zrobiłam w życiu, zero rozwoju, zero motywacji, człowiek stara się i pracuje tyle lat, a doceniają donosicieli oraz bezmyślne i opryskliwe osoby.W GELGU panuje alkoholizm i dręczenie ludzi którzy pracują.Pracownik biurowy co godzinę chodzi kawę parzyć i nikomu to nie przeszkadza, a pracownik produkcji chce chwilkę odpocząć po zrobieniu tysiąca sztuk to już jest ze "nic nie robi" lub "za małe normy" i "że tak jak w tym zakładzie to nigdzie nie jest tak lajtowo" ŚMIECHU WARTE, Prezesa nawet na porządne krzesła do niższych stanowisk pracy nie stać. TEN ZAKŁAD TO JEDEN WIELKI SYF. Praca za 1750 brtto. proszenie sie o wszystko. Nawet kadrowy nie potrafi dobrze wynagrodzenia obliczyć - WSTYD. REMONT -nie potrafi pras naprawić, olej cieknie z prawie każdej prasy, liczniki nie liczą i a pracownik produkcji sam musi sobie radzić. jednym słowem GELG TO PORAŻKA

MPK

Cieszę się, że odszedłem. Zatrudnienie się okazało się porażką, pomyłką i cofnięciem w rozwoju. Takiego uwsteczniania nie życzę nikomu. Jak można, radzę omijać szerokim łukiem.

była pracownica

Faktycznie, zarobki marne, a na dodatek kobietom z malarni i tłoczni zabierają dodatek nocny jak jest miesiąc krótki i nie wypracuje się najniższej krajowej. A co do prezesa i jego podwładnym to szkoda słów, kierownik-dyrektor( wiadomo o kogo chodzi) to nawet rozmawiać z pracownikami nie potrafi tylko jakiś bełkot.I liczy się tylko norma i norma a jakim kosztem to nie istotne. Dobrze,że juz tam nie pracuje

sss

Pracowałem tam ale na szczęście szybko uciekłem. Cały ten Grupiński ma ludzi za śmieci!!!! zarobki naprawdę tragedia, najniższe w okolicy. Nie polecam i radze omijać jak najszerszym łukiem!

laluś

zarobki w gelgu to jakas masakra 1000 zł i sie cieszyc trzeba wielce a pozatym zero premii porażka no i dyrektora też juz niema bo wziął nogi za pas

Trochę się chyba zmienia od czasu ostatniego wpisu. Widać, że właściciel chce sytuację leczyć. Pojawił się kolejny kierownik, jest już od 6-m-cy i nie uciekł. Razem z nim pojawił się też samochód do spraw służbowych i powstaje wizja na narzędziownie. Co do zarobków, to faktycznie wysokich lotów nie ma ale za to zawsze na czas.

Gastly

nooo szkoda a chciałem aplikować na operatora/programistę/ustawiacza centrum MAZAK'a lub innych maszyn do przyuczenia:/ a wie ktoś jak można tam się dostać z Szamotuł nie wliczając własnego auta ani PKP??

kotś
@Gastly

Gelg Narzędziownia poszukuje operatorów CNC . Stawka 25-30 zł na godzinę .

Do niedawna było kilku świetnych fachowców wśród pracowników biurowych i załogi Narzędziowni. Większość uciekła od właściciela, który sam nie wie czego chce. Nie potrafi powiedzieć o co mu chodzi, należy się domyślać co mu w głowie siedzi. Brak pomysłu na swoją narzędziownię. Traktuje fachowców z narzędziowni jak podludzi. Docenia za to miernych, ale wiernych z GELG Sp. z o.o. Gelg Narzędziownia z winy właściciela funkcjonuje jak firma garażowa, choć mogłaby dużo zdziałać na rynku wronieckim i nie tylko. Szanse rozwoju - żadne. Zarobki - mierne. Sprawy służbowe załatwiać należy autem prywatnym - oczywiście za darmo. W Gelg Sp. z o.o. nepotyzm pełną gębą. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o GELG Sp. z o.o. - Ćmachowo

• Jak się pracuje w GELG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GELG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GELG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GELG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GELG Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GELG Sp. z o.o.