Opinie o PPHU BOWI w Janikowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PPHU BOWI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPHU BOWI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU BOWI w Janikowo

obca

Jaki "Prezes" - (usunięte przez administratora) tak i cała firma :(

@doświadczony

Ano ja spytam. Jakie warunki po takim czasie są na produkcji? Na stronie widziałam ofertę, że szukają. Jak premie teraz wyglądają? piszą, że po okresie próbnym są dostępne. i co z tym parkingiem pracowniczym jak jest duży?

jadzia

Widzę, że ludziom już się nie chce pisać no bo brak słów. Kolejny raz kiedy 10 przypada w dni wolne i brak wypłaty na czas. Pewnie szefowa jeszcze korzysta uroków połódnia europy i dochodzido siebie po udanym weselu dziecka. A ta beztroska spowodowała zapomnienie o nas pracownikach. Mam nadzieje że pani czas minoł przyjemnie. Bo ja siedziałam w domu bez piniendzy. Wiele dobrego dla młodych.

@jadzia

No tak bo dobra zabawa jest bardzo ważna. Robol robotę wykonał na czas to teraz może sobie czekać na pieniądze. Poprostu wstyd jak traktują ludzi

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PPHU BOWI?

Koles

Raczej bardzo wątpię To jest jedna wielka porażka

O widzisz, a jak ta cała ekipa robi atmosferę? w jaki sposób? Jak za Twoich czasów z tym było? ciekawi mnie czy z czasem coś się zmienia. jakieś imprezy integracyjne lub cokolwiek?

Marcin Nowy wpis

Imprezy są tylko bez szefostwa i wyłącznie między znajomymi.. xd Ekipa utrzymuje atmosferę wiec na tym to stoi

obca

Jaki "Prezes" - (usunięte przez administratora) tak i cała firma :(

@obca

No być może i tak, chociaż pewnie to częściowo zależy, bo nie tylko on tworzy warunki w firmie. A co uważasz, że tu ma jakiś ogromny ten wpływ? Za jakiego go masz i czemu?

doświadczony
@obca

mamusia, tatuś, córeczka, synuś - ktoś jeszcze pyta jak jest w tej firmie???

@doświadczony

Jakie są warunki zatrudnienia w PPHU BOWI?

Witam, co z tym jakimś opóźnieniem odnośnie kasy sprzed paru miesięcy? Czy ten temat jest już wyjaśniony? Chcę się upewnić, ponieważ n takiej stronie widnieje oferta dla doradcy ds. obsługi klienta. do Magazynowej daleko nie mam, pytanie tylko w jakiej atmosferze by mi się teraz pracowało i za jakie wynagrodzenie? Stawki nie są podane

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PPHU BOWI? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
jadzia

@jadzia

Czy pracownicy w PPHU BOWI dogadują się między sobą?

Pepe

Witam , czy praca na maszynach cnc jest zmianowa ? Jaka atmosfera we firmie ?

Stirlitz
@Pepe

Tak, na chwilę obecną są 2 zmiany: 6-14 i 14-22 Atmosfera ogólnie spoko.

@Stirlitz

A zauważasz może tutaj jakieś słabsze strony / negatywy? Bo się ostatecznie nie dowiedziałam

Joanna

Jakiś czas temu ktoś wspomniał o najniższej płacy. Zmieniło się coś, czy firma nadal proponuje najniższą krajową?

Ewelina

A kto to? Bo podejrzewam, że chyba ktoś ważny w firmie?

po przeczytaniu ostatnich opinii wynika że to jakiś (usunięte przez administratora), niech ktoś napisze coś pozytywnego albo obiektywnego

@ja

Pozytywów zupełnie brak

@Koles

To słabo, a coś konstruktywnego lub obiektywnego?

@Ewelina

Zupełnie nic

@Koles

Ok do trzech razy sztuka, a negatywy?

Ewkaaa

Witam czy przyjmują tez kobiety i jak się pracuje??

Byla pracownica

Byla pracownica.Praca wtej firmie byla porazka,z dnia na dzien bylam wyrzucona z pracy,bez zadnego powodu.

Jan
@Byla pracownica

No chyba jednak jakiś powód musiał być? Zerwali umowę, czy po prostu nie przedłużyli tej wygasającej?

Klient

Jako klient tej firmy stwierdzam, że ta firma nie chce mieć klientów konto na stronie zablokowali mi już dwukrotnie co to za idiotyczna polityka firmy ???, Ze względu, że nie używałem konta przez 6miesięcy, choć na założone konto osobiście robię zakupy w siedzibie firmy, a na stronie sprawdzałem sobie ceny, towar czy warto jechać, kupić itp. Nie zliczę ile razy kupowałem u konkurencji typu TIM / L12 itp, przez irytacje z tą blokadą. Historie zakupów klienta trzymają tylko 2 tygodnie takie info. dostałem od jednej z pań z obsługi. Chcąc kupić żarówkę led, panel led itp. musze tracić czas na domysły szukanie faktur, aby przypadkiem nie odbiegała barwą, mocą itp. Jedyne co zaliczam na plus bardzo ładne, miłe panie w obsłudze które pozdrawiam :)

Opiekun
@Klient

Prosimy sprawdzić czy Państwa opinia na pewno dotyczy firmy BOWI. Ta firma nie oferuje bowiem asortymentu o którym Pan pisze, ani tym bardziej nie prowadzi sprzedaży detalicznej.

Klient
@Opiekun

Tak bardzo przepraszam opinia dotyczy firmy PHU Bowi nie PPHU Bowi

gość
@Opiekun

ha ha ha opiekunie okazuje się że to jedyna taka sytuacja gdzie możesz oficjalnie zadbać o dobre imię firmy :-)

Rob Klient
@Klient

W zupełności się zgadzam. Mam identyczne doświadczenia jako wieloletni klient. Nie zamówisz towaru konto zablokowane, natomiast odblokować konto to nie taka prosta sprawa, bo trzeba pisać podanie - kompletny idiotyzm. Obsługa na słuchawce niemal zawsze przesympatyczna.

Oli

witam.chcialabym zlozyc cv do tej firmy.Jak na poczatek wyglada umowa i zarobki netto na reke?dziekuje z gory za odp

on
@Oli

czy ty jesteś nienormalny?? pytając się na forum o zarobki, puknij się w ten swój pusty sagan, przyjdź i zapytaj się na miejscu i jeszcze zobaczymy co potrafisz robić robaczku.

Ku
@on

Sam puknij się w głowę. Takie pytania często pojawiają się na goworku z tego wzgledu, że wiele firm oferuje najniższa krajową i wieleosob nie chce tracić czasu na spotkania i rozmowy jeśli jest to najniższa krajowa np. Zamiast hejtowac wystarczy napisać napisać że stawką wyjściowa wynosi np 2500 netto czy 3500 brutto czy podobnie ale wszystko zależy od umiejętności i innych czynników. Nie można by tak napisać? Ja również jestem ciekawy jak kształtują się zarobki

Gienek

Płaca minimalna jak wszędzie...to Kapitalizm nie Socjal

Lopez
@Oli

Pracowałem w tej firmie. Nigdy wcześniej i nigdy później nie znalazłem gorszej. Skoro muszą tam zatrudniać więźniów to wiadomo jakie są warunki. Nikt normalny tam nie pójdzie

Czy istnieje możliwość rozwoju w PPHU BOWI?

tak, nerwicy, psychozy i jak nigdzie nie poznasz tak fałszywych i zakłamanych ludzi - oj sorka zapomniałem o dziobalach

Koleś

Nie polecam to najgorsze co może spotkać człowieka jedna wielka fikcja i na kasę też cię wycyckają masakra byle z daleka

rysio

BOWI to firma, która nauczy Ciebie szacunku do pracy i potencjalnego pracodawcy. Tu zdobędziesz doświadczenie, które przyda się w przyszłości. Szybko Ciebie zwolnią lub zwolnisz się sam. Ulga, której doświadczysz po opuszczeniu tej firmy jest trudna do opisania.

były

Święta Prawda - ULGA!!!

fan rysia
@rysio

pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i tych co się szanują i tych co każdego dnia godność swą zostawiają przed szlabanem do firmy

@rysio

Nie zgadzam się aby opisywać firmę wyłącznie w czarnych barwach. Pracując tam zawsze szanowałem i doceniałem bardzo dobre warunki pracy, wypłatę na czas oraz możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi. Doświadczenie które tam zdobyłem bardzo pomaga mi w mojej obecnej pracy. Niestety są tam osoby ze starej kadry które działają tak na człowieka że idąc do pracy masz efekt wymiotny. Nadgorliwość co poniektórych powoduje iż patrzysz i nie dowierzasz jak nisko można upaść robiąc z siebie błazna przed szefostwem. Bez wątpienia była to firma w której mógłbym pracować długie lata lecz to co dla mnie jest priorytetem to zwyczajnie móc się szanować i patrzeć z podniesioną głową w lustro. W pracy spędzamy kawał życia i jest to bardzo ważne. Pozdrowienia dla dyrektora Roberta, prezesa firmy oraz Tomka nazywanego dziedzicem. Ciebie mordeczko chyba brakuje mi najbardziej.

też tam byłem...

Jeśli myślisz, że te złe opinie są pisane przez frustratów i nieudaczników, a ty dasz sobie radę i przekonasz wszystkich, że zasługujesz na ten służbowy samochód i 3k na rękę - to zejdź na ziemię. Rotacja jak na kasie w biedronce, choć nie - w biedronce to wiadomo o co chodzi. Tutaj trafiasz w ciszę, pierwszego dnia już wiesz że to lipa - ale skoro przejechałeś już cały kraj żeby się szkolić to jesteś. Od początku modlisz się żeby cię zwolnili. Jeśli nie masz roboty i szukasz l4 to ryzykuj, jeśli dla tej organizacji miałbyś zostawić cokolwiek innego to nie rób tego ... Dłuższe zatrudnienie podlega po prostu pod mobbing a może syndrom sztokholmski. Ktoś napisał ulga - tak BOWI jest od tego żebyś po wszystkim poznał znaczenie słowa ulga :)

także były pracownik
@też tam byłem...

także nie polecam się tam zatrudniać bo mega chore klimaty

Były

Nie polecam tej firmy przyjmujom na operatora maszyn a w końcu zostajesz operatorem gomówki

@Były

zawsze sie zastanawiam czy wieloletni pracownicy tej firmy to frustarci czy zwyczajnie nieudacznicy

Mnie zwolnili nie wiem dlaczego. Kierownik powiedzial .ze to jakis knyf. Chcieli zaoszczedzic pieniadze. mniej pracownikow wiecej pieniedzy.

Agnieszka

chłopie to ze cie zwolnili to najlepsze co mogło ciebie spotkac, ciesz sie

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU BOWI - Janikowo

• Jak się pracuje w PPHU BOWI?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU BOWI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU BOWI?

PPHU BOWI