Inbras Sp. j.

Inowrocław

Opinie o Inbras Sp. j.

mik
użytkownik zarejestrowany

@pracownikq a ja polecam i pracę i współpracę z firmą bo miałem okazję doświadczyć i jednego i drugiego. Dla mnie duże zaskoczenie, bo nie zauważyłem żadnych uchybień. Jeśli chodzi komuś o pracę przedstawiciela techniczno-handlowego, to trzeba mieć minimum 1 rok doświadczenia w branży. Ale praca jest na pełen etat.

Pracownikq

Bardzo dobra firma. Realizuje swoje zobowiązania w terminie. Współpracuje z największymi. Nie boi się dużych zleceń. Jako kontrahent bardzo rzetelnie podchodzi do realizowanych przedsięwzięć. Poważnie podchodzi do każdego klienta. Ostatnio bardzo poważnie zaangażowała się w produkcji teflonów. POLECAM współpracę !!!

Zostaw opinię o Inbras Sp. j. - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inbras Sp. j.