THOMAS sp. z o.o.

Opinie o THOMAS sp. z o.o.

JJ

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Wieczne pretensje, krzyki, brak szacunku do pracownika, który pracuje zdecydowanie ponad siły po 12 godzin dziennie za darmo, bez możliwości odebrania nadgodzin i bez wpłaty za przepracowane nadgodziny. Mobbing w czystej postaci. Pani "Prezes" miła tylko podczas okresu próbnego i to tylko dla wybranych i kiedy ma nóż na gardle bo nie może sobie pozwolić na to żeby pracownik odszedł zbyt szybko. Brak profesjonalizmu, mówię tu o braku umiejętności oddzielania spraw prywatnych od zawodowych. Jeśli zarząd się pokłuci to Pani prezes od razu znajduje kozła ofiarnego wśród pracowników i próbuje wbić go w ziemię jak tylko się da. Zdecydowanie odradzam tą firmę jako potencjalnie miejsce pracy czy nawet stażu. Gra nie warta świeczki. Jest wiele ciekawszych miejsc dających większe możliwości.

mania

firma poszukuje stażysty w dziale handlowym, wymagany jest język angielski i podstawowa znajomość komputera , więc niewiele @NICK123 czy polecasz odbycie stażu w swojej firmie, czy jest tto miejsce gdzie mogę sie wiele nauczyć i poznać specyfikę pracy w tym dziale?

NICK123

Pani Prezes jest niestabilna emocjonalnie, w jednej chwili chwali pracownika a w następnej mówi że ma już ochotę Cię zwolnić. W tej pracy nie ma dla nikogo przyszłości bo nikt nie jest w stanie tam wytrzymać psychicznie. Brak szacunku, przepytywanie z regułek jak w szkole podstawowej, wydawanie poleceń krzykiem to standard w tej firmie. Ponadto tak jak ktoś już wcześniej napisał Panią Prezes trudno zrozumieć bo się jąka.

T

Ośmieszanie pracowników, wydawanie poleceń podniesionym głosem i krzykiem, podważanie kompetencji, brak możliwości wypowiedzi na temat ciągłych zarzutów ze strony szefa,ciągłe zmiany decyzji i sprzeczne polecenia, zaprzeczanie wcześniejszym ustaleniom, obwinianie o wszystko co jest złe a nie wynika z bezpośrednich działań pracownika, publiczne wyszydzanie, szczucie na innych kolegów, mówienie źle o chwilowo nieobecnych innych pracownikach, wytykanie rzekomych nieumiejętności... Tak było. Pracę zmieniłem. Teraz martwię się tylko o realizację ustalonych celów. Czasem budzę się w nocy i myślę jak mogłem tak długo tamto wytrzymywać. Szef sadysta to najgorsze co może się w pracy zdarzyć!

Nick

Absolutnie nie polecam tej firmy, lepiej omijac z daleka.

nick

Omijajcie te firme z daleka. Szkoda czasu i nerwow. Wyzyskiwacze i dreczyciele, zwlaszcza pani prezes.

tom

Nie można zrozumieć, bo się jąka :) TO WYZYSKIWACZE. Pomyslcie lepiej o jakiejś kontroli dla nich, PIP albo US czy coś, bo tam jest jaki bałagan w papierach ze szok. Ja byłem tam 3 miechy i wiałem jak to zobaczyłem. Masakra

lola

Totalna masakra praca dla jeleni siedzenie po godzinach za marne grosze to standard. Pani prezes niestety nie można zrozumieć i do tego ma ciągle humory. Ciągłe pretensje i wyrzuty.

Praca w biurze rachunkowym na pełnych obrotach. Duże wymagania, ale brak wymaganego kontaktu i informacji niezbednych do pracy ze strony przełożonej. Później jeśli klient będzie niezadowolony to wina spada na Ciebie a nie na Panią Prezes. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, ale znika szybko po kilku miesiącach pracy. Rotacja pracowników ogromna - kilka miesięcy pracy. Polecam dla osób chcących się nabawić nerwicy i życia w stresie.

Zostaw opinię o THOMAS sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THOMAS sp. z o.o.