Leszek Kozłowski Hitnews Software

Adres: Leszczyńskiego 4 lok. 25, 50-078 Wrocław

NIP: 8982022822 REGON: 021181838

Leszek Kozłowski Hitnews Software
2 6 6 5 1

Opinie o Leszek Kozłowski Hitnews Software

Filtruj opinie po kryteriach:

Wojciech
 Opinia

Co sądzicie o pracy w Hitnews Software? Ostatnie opinie pochodzą z 2016 roku więc podejrzewam, że sytuacja związana z pracą tam mogła ulec zmianie. Czy mam racje, czy wręcz odwrotnie? Proszę, podzielcie się na tym forum swoją opinią. Będzie to cenna wskazówka dla tych, którzy szukają tam zatrudnienia.

Opinia

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy HITNews Software?

fuksuk
 Opinia

anonim, zawsze może swoją aplikację zgłosić. Chociaż z tego co kojarzę to oni potrzebują ludzi z własną działalnością. Z tego co wiem więcej też można zarobić

bestcoder2
 Opinia

Nieźle. Ale te kodeksy proszę sobie schować, ciekawe ile wy łamiecie paragrafów :) Jeśli chodzi o mnie to nie wiem o co panu chodzi, ani nigdy nie pisałem o was żadnych opinii. Widać naraziliście się wielu osobom. To już nie moja wina. Ale ok, ja słowem o was nigdzie więcej nie wspomnę, nikt was nie oczerni bardziej niż wy sami. ~Powodzenia...

HITNews
 Opinia

Pan podpisał umowę, dogadaliśmy się co do warunków, uruchomiliśmy cały proces po czym nagle z dnia na dzień stwierdził, że jednak nie chce realizować projektu. Naraził nas na na bardzo duże straty bo w wyniku jego rezygnacji naraziliśmy się klientowi. Ten pan to zdecydowanie najgorszy przypadek w naszej działalności. Mamy wielu zadowolonych programistów i nigdy wcześniej i ani później nie było takich problemów. Na dodatek od wielu miesięcy wypisuje pan obraźliwe teksty do pracowników i pisze powyższe kłamstwa. Powyższy komentarz jak i inne obraźliwe teksty kierowane do pracowników zostały zabezpieczone do celów dowodowych. Po raz ostatni wnioskuję do Pana o zaprzestanie oczerniania marki HITNews. Zwlekamy z uruchomieniem drogi prawnej, ale nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę, że łamie pan prawo w tym Kodeks Karny.

bestcoder
 Opinia

To zdecydowanie najgorsze ścierwo na rynku. Zatrudniaja aby tanio, aby sie nachapać. Ja np w swojej firmie przy rekrutacji kieruję się umiejętnościami programistów, żeby móc zrobić konkretne, ambitne rzeczy, a nie tylko aby jak najwięcej 'zarobić' na pracy tanich mrówek. A to nawet nie jest prawdziwa firma. Żałośni pośrednicy i kombinatorzy. Każdemu polecam tę pseudo-firme OMIJAĆ!

TakNie

Zostaw opinię o Leszek Kozłowski Hitnews Software - Wrocław