Leszek Kozłowski Hitnews Software

Wrocław

Leszek Kozłowski Hitnews Software

Opinie o Leszek Kozłowski Hitnews Software

Wojciech

Co sądzicie o pracy w Hitnews Software? Ostatnie opinie pochodzą z 2016 roku więc podejrzewam, że sytuacja związana z pracą tam mogła ulec zmianie. Czy mam racje, czy wręcz odwrotnie? Proszę, podzielcie się na tym forum swoją opinią. Będzie to cenna wskazówka dla tych, którzy szukają tam zatrudnienia.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy HITNews Software?

fuksuk

anonim, zawsze może swoją aplikację zgłosić. Chociaż z tego co kojarzę to oni potrzebują ludzi z własną działalnością. Z tego co wiem więcej też można zarobić

bestcoder2

Nieźle. Ale te kodeksy proszę sobie schować, ciekawe ile wy łamiecie paragrafów :) Jeśli chodzi o mnie to nie wiem o co panu chodzi, ani nigdy nie pisałem o was żadnych opinii. Widać naraziliście się wielu osobom. To już nie moja wina. Ale ok, ja słowem o was nigdzie więcej nie wspomnę, nikt was nie oczerni bardziej niż wy sami. ~Powodzenia...

HITNews

Pan podpisał umowę, dogadaliśmy się co do warunków, uruchomiliśmy cały proces po czym nagle z dnia na dzień stwierdził, że jednak nie chce realizować projektu. Naraził nas na na bardzo duże straty bo w wyniku jego rezygnacji naraziliśmy się klientowi. Ten pan to zdecydowanie najgorszy przypadek w naszej działalności. Mamy wielu zadowolonych programistów i nigdy wcześniej i ani później nie było takich problemów. Na dodatek od wielu miesięcy wypisuje pan obraźliwe teksty do pracowników i pisze powyższe kłamstwa. Powyższy komentarz jak i inne obraźliwe teksty kierowane do pracowników zostały zabezpieczone do celów dowodowych. Po raz ostatni wnioskuję do Pana o zaprzestanie oczerniania marki HITNews. Zwlekamy z uruchomieniem drogi prawnej, ale nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę, że łamie pan prawo w tym Kodeks Karny.

bestcoder

To zdecydowanie najgorsze ścierwo na rynku. Zatrudniaja aby tanio, aby sie nachapać. Ja np w swojej firmie przy rekrutacji kieruję się umiejętnościami programistów, żeby móc zrobić konkretne, ambitne rzeczy, a nie tylko aby jak najwięcej 'zarobić' na pracy tanich mrówek. A to nawet nie jest prawdziwa firma. Żałośni pośrednicy i kombinatorzy. Każdemu polecam tę pseudo-firme OMIJAĆ!

Zostaw opinię o Leszek Kozłowski Hitnews Software - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leszek Kozłowski Hitnews Software