Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.

Analityk

Czy ktoś pracował lub nadal pracuje na stanowisku Account Manager i mógłby podzielić się opinią na temat firmy, atmosfery, pracy?

iwonka

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Było to już ze 3 lata temu, a nadal nie mogę zrozumieć, jak można być takim człowiekiem, jak prezes firmy czy jego prawa ręka ds administracji. Mobbing, nastawianie pracowników przeciwko sobie. Mój kolega nawet założył im sprawę w sądzie, którą wygrał. Szczerze odradzam... szkoda nerwów.

Franek
@iwonka 01.04.2016, 12:33
Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Było to już ze 3 lata temu, a nadal nie mogę zrozumieć, jak można być takim człowiekiem, j...

Cześć staram się o pracę u nich . O co chodzi ?

Zostaw opinię o Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.