Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

okradzeni pracownicy

Władze Państwa Polskiego wraz z jego służbami zostały poinformowane o prawdziwej działalnosci pani mecenas rotarianki i pana d rotarianina

oddaj nam to co ukradłeś

pani mecenas jak pani może tak okradać ludzi ? ile wy (usunięte przez administratora) ukradliście pracownikom pieniędzy liczyliście kiedyś ? pysznicie się za cudzą krzywdę

okradzeni

ZUS Inspektorat Krowodrza informuje że wobec Hotelu demel oraz puth demel jest wszczęte postępowanie egzekucyjne mające na celu wyegzekwowanie zaległych należności względem pracowników . I kto tu się bogaci i czyim kosztem

obiektywnie

panie d i pani d kompromitacja wstyd i hańba co robicie i do czego doprowadziliście

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
oszukani

Miejsce pracy dramat i tragedia pod każdym względem , pracownik to przedmiot służący jako sztuka do ograbiania , warunki pracy powojenne , wyposażenie i wystrój wczesno komunist. rozlatujący się sprzęt , zimno wszędzie , hotel ruina ,głupota i niekompetencja wszech obecne , sprawy w sądach prac. upominających się o swoje , łamanie na każdym kroku praw pracowniczych , nie zgodne z prawem zawarte umowy zlecenia , brak pieniędzy na wszystko , kompromitacja kierow. na każdym kroku , (usunięte przez administratora)dziadostwo to z grubsza hotel Demel

okradzeni pracownicy

hotel demel to miejsce pracy tragedia ,to kaźnia bólu poniżania traktowanie drugiego człowieka jak śmiecia ,wykorzystywanie ,wyzysk , obrażanie , pozbawianie godności ludzkiej , śmieciowe umowy dla wszystkich , płace głodowe , brak pensji , sprawy w sadach od okradzionych pracowników , kary od PIP , zimno hotel nie ogrzewany , nie wolno wypić herbaty bo zostaniesz zwolniony , brak kasy na jakikolwiek towar , pracownicy służą demelą gość na szarym końcu , ważniejszy jest humor ich psa niż los pracownika hotel nie spłacony ani centa wszystko rabowane , kierowniczka to skandal głupoty , napuszczanie ludzi na siebie , a z drugiej strony właściciele udających niewiadomo kogo jakąś szlachtę ze słomą w butach

@okradzeni pracownicy

Współczuję im, że mieli takiego nieuka pracownika jak Ty :))

okradzeni

panstwo demele wzywamy was !!!!! oddajcie bliźniemu to co im ukradliście nie bogaćcie się ludzką krzywdą ,zejdźcie z tej ścieżki na której żyjecie za cudze pieniązki i pysznicie się ,nie dostrzegacie bólu innych zadanego z waszych rąk kim wy jestescie naprawdę ??? diabłami na tej ziemi ?? udajacymi rotarian

Rost

Niestety kontakt z właścicielami nie jest łatwy, właściciele nie odbieraja korespondencji, odsyłają jeden do drugiego, celowo unikają kontaktu z pracownikami, jednym słowem partyzantka.

brzydzę się obłudą tych ludzi

pani (usunięte przez administratora)i panie (usunięte przez administratora)najpierw oddajcie to co jestescie winni pracownikom , instytucją państwowym , bankom a potem dopiero idzcie do Rotary Clubu udawać ze komus pomagacie

jeden z wielu okradzionych

państwo demele przecież macie bliżej niż dalej - czy zastanawialiście sie kiedyś czy warto było ??? czy warto było tylu ludziom wyrządzić tyle krzywdy ?? czy warto było z perspektywy czasu skrzywdzić tyle ludzi ??? czy położyliście na wadze serca co było ważniejsze ? - pieniądze zdobyte krzywdą ludzką których i tak nie macie czy ból tylu ludzi i ich nienawiść do was jak wy czujecie się w Kościele Katolickim w niedziele

okradzeni pracownicy

demel jest skazany prawomocnym wyrokiem na 3 lata wiezienia w zawieszeniu na 3 lata za oszustwa finansowe względem pracowników jego zona to pani mecenas oboje udają rotarian dla zmylenia otoczenia ,w sadach pracy mają na razie ,kilka spraw założonych od okradzionych pracowników to hipokryci

ochoch

Demelowie są ok może nie dla kucharki co wynosi z hotelu reklamówki z mięsem na weekendowy obiad i zostaje przyłapana ogółem większość komentarzy to taka polska zazdrość o trochę grubszy portfel i tyle

Kierownictwo the best
@ochoch

Antagonistą grubszego portfela kierownictwa, jest cieniutki portfel pracowników. Powód kuriozalny, niewypłacane należności pracownicze lub wypłacane z dużym opoźnieniem, brak premii. Czy jest z czego się cieszyć!?

personel

Kierowniczko malowana przeciez wszyscy wiedzą że nie masz zielonego pojęcia o tym co robisz i Ty też o tym wiesz kompromitujesz hotel i siebie a jedną metodą na sukces Twój polegający na trwaniu jest skłócanie i manipulacja personelem Zło jakie robisz i wprowadzasz służy tylko Tobie Ogrom skarg gości ukrywasz a efekty Twojej pracy są widoczne gołym okiem i wszyscy o tym wiedzą Kończysz ten hotel swoją nieudolnością i głupotą ale jaki pan taki kram

ann

nie placili zusu pensji godzin nadliczbowych prowizji ekwiwalentu za urlop

do ann
@ann

Nie płacili Ci "zusu pensji godzin nadliczbowych prowizji ekwiwalentu za urlop" a Ty mimo to pracowałaś tam kilkanaście lat?? Gratuluję!:)))

ann
@do ann

no widzisz i dalej pracuję :)

pracownicy pracowali w tym hotelu ponieważ atmosfera była fajna i może też mysleli, że w końcu kiedyś dostaną należne im pieniadze...ale widocznie byli bardzo naiwni...atmosfera była fajna dopoki nie pojawiły się osoby, które wspinaja się po szczeblach karieery kablując i wymyslając nieprawdziwe historie na współpracowników,którzy im akurat nie spasuja donosząc do szefa, sieją intrygi i ploty,podwazaja kompetencje byłych pracowników byleby osiągnąć cel...i osiągnęły...i co z tego? czy mogą spojrzeć na swoje odbicie w lustrze z czystym sumieniem???chyba nie a jeśli tak to znaczy że są puste i raczej sumienia nie maja!!!Jeśli więc kompetencja polega na fałszu, obłudzie to kadra "kierownicza" ja posiada.

to prawda
@pracownik

Dopóki w hotelu nie pojawiła się kierowniczka (usunięte przez administratora)., kadra była zgrana, kompetentna, była chwalona przez gości za jakość obsługi. Wielu z tych pracowników pracowało w hotelu od kilkunastu lat, to samo z siebie o czymś świadczy!!! Czemu pracownicy się wcześniej nie zwolnili...nie wynika to z ich nieudolności i głupoty, ale z tego, że pracowali w niewiedzy, że kierownictwo nie płaci im składek zus, bo było to przed nimi skrzętnie ukrywane i ciągle się łudzili, że w końcu dostaną zaległe wynagrodzenia. Kierowniczka kreuje się na fachowca wysokiej klasy, a tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje. Intrygi, manipulacje,fałszywa obłuda,donosicielstwo to jej sposób na zgrany zespół. Dlaczego zwalnia się zgrany zespół, osoby z wiedzą, kompetencjami, znajomością języków obcych, z dobrymi opiniami wśród gości, pracujących od lat w hotelu???

Do J.
@to prawda

To w końcu składki ZUS czy pensje mieli nie wypłacaną? Sami sie zwolnili ci kompetentni pracownicy czy zostali zwolnieni przez niekompetentna kierowniczke? Raz piszesz tak, raz tak. Zdecyduj sie J.

incompetent M.
@to prawda

Osoba, która to napisała nie ma najwyrazniej pojęcia o obowiązkach pracowniczych oraz standardach obsługi gościa w hotelu. Proponuję otworzyć własny hotel i zatrudnić tych wszystkich "wykształconych i kompetentnych" pracowników, którzy w hotelu Demel: okradali pracodawcę wynosząc z restauracji produkty spożywcze; okradali innych współpracowników; wynajmowali brudne lub zajęte już pokoje, nagminnie mylili się przy wprowadzaniu rezerwacji; prowadzili prywatne rozmowy w recepcji przy gościach, którzy musieli czekać aż łaskawie skończą rozmowę; spali na nocnych zmianach w recepcji przy otwartych drzwiach do hotelu; zostawiali recepcje bez nadzoru na 30min robiąc sobie przerwę; podawali błędne informacje o ofercie hotelu; nie odpisywali na e-maile lub odpisywali po 3 dniach z błędami ortograficznymi i stylistycznymi; w recepcji obsługiwali gości w pozycji siedzącej; byli nieuprzejmi i aroganccy względem gości. A kompetencje? -brak znajomosci M Word czy Excel; -podstawowa znajomość j.angielskiego, -trudności z prostymi matemetycznymi obliczeniami (np.wydawanie reszty); -niedokładność; -naganna aparycja (niechlujny wygląd, teatralny makijaż); -trudności z przyswajaniem nowej wiedzy..itd. Przykłady ich "wspaniałej pracy" i kompetencji mogłabym mnożyć. Łatwo jest oceniać i oczerniać pracodawcę wypisując bzdury w internecie. Szkoda, że pracodawca nie może wystawić opini tym wszystkim "wspaniałym" pracownikom. Reasumując - czasy kiedy obowiązywało powiedzenie: "czy się stoi, czy się leży to wypłata się należy" dawno mineły i dziś aby uczciwie zarobić trzeba chcieć pracować i więcej niż przeciętnie od siebie wymagać a nie tylko liczyć na wypłatę za mizerną pracę.

kandydatka na recepcję
@incompetent M.

Ile jadu i bezzasadnych oskarżeń płynie z tego tekstu, w stosunku do byłych pracowników. Jakże zawistna i prymitywna musi być autorka tego postu, w myśl zasady "po trupach do celu". Żeby się wykazać u pracodawcy, nie wystarczy posiadać inteligencję, wiedzę oraz być fachowcem w danej branży, należy również mieć poukładane w głowie oraz szanować współpracowników - czego autorce niestety brakuje i słowa "szanuje" widać nie zna - a nie "oskarżać" pracowników. Czy Wszyscy Ci pracownicy zostali zwolnieni w związku ze wskazanymi oskarżeniami???

iwona

wasze wypowiedzi świadczą tylko o waszej glupocie. pracuje tam od jakiegos czasu, pensja na czas, atmosfera pracy bardzo dobra. Stara kadra pewnie pleciala bo sie nie nadawała do pracy i wreszcie ktos z kierownictwa przejrzal na oczy. Pracowalam w paru Krakowskich hotelach i ten hotel mogę polecić z czystym sumieniem

nie sposób nie zareagować na kłamstwo
@iwona

Koleżanko, sumienia to Ty nie masz, bo piszesz nieprawdę. Pracowałam w tym hotelu kilka lat i to co piszesz mija się z prawdą. Nie płacili składek zus, pensji na czas, co chwilę kontrole PIP i nakazy wypłaty zaległych wynagrodzeń tytułem niewypłacanych ekwiwalentów za urlop, godzin za pracę w godzinach nadliczbowych, za pracę w nocy, które nie były realizowane. Zwolnieni pracownicy otrzymują z PIP informacje o sprawach w Sądzie Pracy jako osoby poszkodowane. Stara kadra została zwolniona, ponieważ miała za duże kompetencje i przeszkadzała kierowniczce w swobodnym zarządzaniu, w końcu nie musi się liczyć ze zdaniem osób wykształconych i z praktyczną wiedzą. Kierownictwo powinno przejrzeć na oczy, ale w temacie wypłacenia zaległych wynagrodzeń w stosunku do pracowników, a nie liczyć na przedawnienie zaległości.

Nie sposób nie zareagować na głupotę
@nie sposób nie zareagować na kłamstwo

Czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego te "kompetentne i wykształcone osoby z praktyczna wiedza" pracowały po kilka lat w firmie w której były oszukiwane? W Krakowie jest ok 500 obiektów hotelarskich, z takimi kompetencjami i wiedza bez problemu powinny znaleźć lepsza prace. Więc albo te osoby są tak nieudolne i niekompetentne, ze mimo złego traktowania nie były w stanie odejść do lepszej firmy i czekaly az w koncu kierownictwo przejrzy na oczy i je zwolni albo w tej firmie nie jest wcale tak jak piszesz.

tyle jest ktos wart w jaki sposob szanuje ludzi
@Nie sposób nie zareagować na głupotę

ci głupi na szczęście sie zwolnili sami, jakie kierownictwo to osoby bez pojęcia o zarządzaniu

jakamś tam śniadaniowa

md zapłacił mi wszystkie nalezności wstecz plus odsetki warto wierzyć w Sądy Pracy i domagać się o swoje dlaczego mają się bogacić (usunięte przez administratora)

kelnerka

To pokazuje, ze warto walczyc o swoje prawa pracownicze w Sadzie Pracy. Gratuluje stanowczosci i wytwalosci Joanno.

do-Dots

Może w końcu odpowiednie służby zajmą się działalnością tej firmy, nikt nie jest bezkarny. Dziwię się pracownikom tej firmy, że tak łatwo dają się wykorzystywać i nie walczą o niewypłacone im pieniądze, przedawni się termin wypłaty i nic później nie zrobią. Stara kadra, bardzo dobrze pracująca latami w hotelu, została zwolniona przez kierowniczkę, mistrzynię intryg i manipulacji, w końcu sisters dopięły swego i rządzą w hotelu. Szkoda tylko, że z tak wymiernym skutkiem.

okradziona przez demelów

marian demel to oszust złodziej i kłamca Zal mi poniekąd takich ludzi niech sobie żyją za ukradzione nam pieniadze i udają że są rotarianami

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków