Opinie o Hotel Demel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Demel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Demel o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Demel w Kraków

no Morr

przyjdź do pracy w hotelu naocznie się przekonasz jak ci nie zapłacą w terminie wynagrodzenia jak opłacają składki zus sprawdzisz jaka jest atmosfera w pracy arogancja właścicieli

od okradzionych

= wszystkiego najlepszego ; z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla całej rodziny demelów suto zastawionego stołu , pięknych luksusowych samochodów , egzotycznych wycieczek . za nasze pieniądze i za naszą krzywdę za nasz ból życzą obecni i byli pracownicy hotelu demel i PS. Aby marian demel uniknął więzienia Pracownicy

[...]

hotel i dobra renoma, śmiechu warte !!! odkąd rządy przejął syn właścicieli skończyły się lata świetności hotelu, marne wynagrodzenie, długi w stosunku do pracowników, kontrahentów, zus, urzędu skarbowego, sprawy w sądzie założone przez byłych pracowników, liczne kontrole inspekcji pracy, same uroki pracy w hotelu, polecam naiwnym

oddaj to co nam ukradłeś

demele przebierańcy jak udawali właścicieli hotelu i dyrektorów ,rotarian ( ze niby komuś pomagaja a w rzeczywistosci kogo się dało okradali ) jak zwalniali jak poniewierali i upakarzali jak oskarzali i dokuczali pracownikom jak kazali sobie służyć prać swoje majtki i odzież a to okazali sie bankruci (usunięte przez administratora) i oszusci licytowani przez Komornika za ukradzione pieniadze , oddajcie to co nam ukradliscie zapłaccie wypłaty demele jesteście kompromitacją Krakowa i rodzaju ludzkiego . Prawnicy pani adwocat jak pani nie wstyd czy wy macie jakiś honor i ambicje ?? opamiętajcie się przestańcie kraść jesteście skompromitowani w Polsce , dlaczego demel nie siedzi w więzieniu ??

Recepcjonistka

szukali pilnie kandydatek na recepcję, bo nie miał kto pracować, podobno nawet portierzy siedzieli na recepcji, atmosfera w trakcie rekrutacji luźna i mało profesjonalna, rozmowa z managerką, której brak było kompetencji, mówiono o atrakcyjnym wynagrodzeniu i premiach, ale czytając opinie o hotelu, trudno w te zapewnienia uwierzyć

pytano o doświadczenie w pracy na recepcji, chociaż przekazano, że nie jest to aż tak ważne oraz o znajomość języków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
oddaj to co nam ukradłeś

Radzę wszystkim zainteresowanym udać sie do Komornika który licytuje demelów i zobaczyć ile Instytucji i ile osób jest do spłacenia przez niego Są to wszystko Ci których demel w sposób zaplanowany okradł Aż nie mozna sie pogodzić z faktem czemu tacy ludzie nie siedzą w kryminale ?

kucharz

atmosfera jest daleka od dobrej, plotki, ostre słowa ze strony młodego dyrektora doktora prawa, który w rzeczywistości nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy i łamie prawa pracownicze

Eeeedek

2500 na rękę to moze i zarobisz tam ale jako menager tego hotelu bo na recepcji maksymalnie 1500 dostaniesz. Na zarobek ze sprzedaży wycieczek nie masz co liczyć bo tego jest bardzo mało. Premie i prowizje to obiecanki cacanki. Odradzam!

oddaj nam to co ukradłeś

demele !!!!!! oddajcie pracownikom to co IM ukradliście dlaczego bogacicie się ludzką krzywdą !!!!! ? pani mecenas czy pani nie jest wstyd choćby przed samą sobą ????

duma
@oddaj nam to co ukradłeś

pani mecenas chodzi z podniesioną głową dumna jak paw, szkoda tylko ludzi pracujących w hotelu, tych co się zwolnili, tych których zwolnili oraz tych co walczą w sądach o swoje prawa

jak

Poprzednia kierowniczka była zapatrzona w syna właścicieli jak w święty obrazek, był dla niej jak guru, każdym jego pomysłem zachwycała się i robiła to samo co on w stosunku do pracowników.

tylko w Polsce

jak ludzie łamiący prawa pracowników mogą pracować w zawodzie adwokata?

co Ty nic w życiu nie widziałas ?

Pani Marto sama sobie pani pisze bajki ?? To Hotel ruina wyposazenie to późny Gierek , pościel i reczniki cerowane ,Łazienki nie drozne , wszystko wyeksplatowane ,hit to fotele przed recepcją , komputery program do nich to sredniowiecze , zimno nie ogrzewany , gastronomia to dramat powiazany z tragedią pod kazdym wzgledem , brud wszechobecny , śmierdzi no i demele którzy całe zycie pilnowali siebie a nie goscia , pracownicy pewnie też zadowoloni i usmiechnięci z pracy i zarobków . Cała prawda jest o stanie tej ruiny u Komornika który za zadne pieniądze schodząc w dół nie moze sprzedac nikomu tego dziadostwa . pan demel skazany prawomocnym wyrokiem na 3 lata wiezienia w zaw na 3 za oszustwa finansowe , no i gwiazda tego obiektu to syn demela jako dyrektor to parodia i zenada w biały dzień ,chłop juz nie gloryfikuje poprzedniej kierowniczki ? a szkoda bo podobny poziom prezentowali

do "marty"

Marto (lub raczej menagerko) to portal na którym oceniamy pracodawcę a nie hotel. Dobre warunki??? hahaha! Przyjedz w zimie i spij w zimnym pokoju na starym niewygodnym materacu, zjedz sniadanie w zimnej restauracji to zobaczysz jakie tam sa dobre warunki. Odradzam ewentualnym klientom oraz potencjalnym pracownikom.

saper

Ja jak się upomniałem o swoje usłyszałem że inaczej sie nie da bo tak ksiegowa liczy wyplate i ze to jest prawidlowe. Nie protestowalem bo zalezalo mi na pracy. Pozniej kiedy owa ksiegowa nie policzyla mi kilku godzin i chcialem zobaczyc swoje podpisy zostalem wyrzucony za upominanie sie o swoje. Jesli chcecie tam pracowac to tylko pod warunkiem umowy o prace. Choc i to wam nie pomoze bo podobno i tych na umowach oszukali na spore kwoty, ZUSu i godzin nocnych im nie placili i mowili ze to z winy ksiegowej ktora tego zapominala doliczyc. Albo mieli bardzo zla ksiegowa /bo to tez sie zdarza/ albo specjalnie nie widzieli tego.

gorzka prawda
@saper

Faktem jest, że właściciele od lat nie wypłacali wynagrodzenia za pracę w nocy oraz w nadgodzinach, które rozliczali na umowę o dzieło w innych firmach, żeby nie naliczać składek zus, których nie płacili. Wypłaty były płacone z dużym opóźnieniem 2-3 miesiące i w ratach. Jak nadchodził termin wypłaty właściciele chowali się po kątach, aby uniknąć niewygodnych pytań o wypłaty pensji. Jak ktoś odważył się zapytać o wypłatę, otrzymywał ciętą ripostę, że nie ma pieniędzy, bo trzeba opłacić prąd, wodę i kontrahentów, bo inaczej zamknął hotel. Hotel nadal prosperuje tylko czyim kosztem, czy byłych pracowników, którzy walczą o swoje prawa w sądach.

okradzeni

Za stłuczki pracodawca nie ma prawa pobierac pieniędzy od personelu jest to niezgodne z prawem , a pobierał przez lata . Za ta kwestie też sie weżmiemy pani rotarianko już niebawem . Jak najwiecej kosztów przezucić na ludzi jakby to był ich interes ale zyski wszystkie zabrac dla siebie bo to wtedy juz nasz interes . Co za paskudni ludzi ci demele tylko okradac innych i żyć na cudzy koszt .

do okradzeni
@okradzeni

Za stłuczki można pobierać rekompensatę z wynagrodzenia pod warunkiem, że pracownik na to wyrazi zgodę, a żaden z pracowników tego nie zrobił. Umowy o dzieło były przekazywane pracownikom w dniu wypłaty, wtedy pracownik przekonywał się naocznie, że pracodawca zmniejszył stawkę godzinową, ucinał godziny pracy z 220 na 160 i zamiast obiecanej kwoty wynagrodzenia pracownik otrzymywał niskie wypłaty. Na umowę o dzieło pracowały kelnerki, pokojowe, recepcjonistki, portierzy, bez ubezpieczenia. Co na to zus ???

kelnerka

Licytacja hotelu trwa, tylko kto kupi obiekt z czasów socjalizmu. Praca tu nie należała do łatwych, zimno w zimie, gorąco w lecie, że cudem szło wytrzymać w pracy, pot lał się po plecach. Za ciężką pracę otrzymywało się wypłatę z dużym opóźnieniem, w kilku ratach, nawet po 100-200 zł., nie opłacano składek zus, szło się do lekarza z ryzykiem czy nas przyjmie. Zastawa stara, tłukąca się, czym nas obciążano i potrącano nam stłuczki z wypłaty. Obsługa we własnych ciuchach, pracodawca nie zapewniał odzieży ochronnej. Musiałyśmy obsługiwać właścicieli w pierwszej kolejności, goście byli obsługiwani w drugiej kolejności lub czekali na obsługę. Za ciężką pracę otrzymywałyśmy wynagrodzenie na umowę o dzieło rzędu 1300 zł. do ręki, za 12 godzin pracy. Praca marzeń.

polityk

Demele to ludzie skompromitowani w całej Polsce

3 wygrane sprawy w Sądzie

Do recepcjonistki !!! Dziecko drogie nie pisz bzdur i nie rozpowszechniaj plotek przedstawianych Ci przez demelów . Fakty są takie że owa pracownica która rzekomo kradła bułki wniosła sprawę do Sadu Pracy o zaległe nie wypłacone wypłaty i wygrała sprawę demel zapłacił wszystko z odsetkami , odnośnie bułki -Sąd Krowodrza do spraw wykroczeń umorzył postępowanie nie znajdując u posadzonej zadnej winy , pracownica sama wniosła sprawę do Sadu Pracy o zwolnienie za bułkę ,sprawa toczyła się dwa lata i równiez została wygrana przez pracownicę .Sąd zasądził zmianę świadectwa przacy i 5400 zł odszkodowania za niesłuszne posadzenie i zwolnienie i jezeli chcesz to odnies się do tych faktów a nie pisz głupot deziewczynko

bzdury

Nie masz racji krótko pracująca recepcjonistko. Plotki tego typu są celowo rozprowadzane, a fakty były zupełnie inne. Litości, pracownica mała w torebce bułkę i 4 jajka, których nie zdążyła zjeść na śniadanie, jakaż to kradzież. A pracodawca wezwał policję, a sam nie wypłacał wynagrodzeń i nie opłacał składek zus. Wszyscy co odeszli na własne życzenie są posądzani o nie mające miejsca, fakty.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Demel - Kraków

• Jak się pracuje w Hotel Demel?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Demel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Demel?

Kandydaci do pracy w Hotel Demel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Demel
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głowackiego 22
    30-085 Kraków