Perfekton

Opinie o Perfekton

Teresa Elzbieta

Nie mam zadnych zastrzeżen. A z niejednego pieca chleb jadłam a to jest dobry pracodawca

Pawelopiekun

Pracodawca godny zaufania

Marzena T.

Sztele nie zawsze są łatwe,ale warto. J jestem zadowolona

Pracodawca w porządku. Polecam z czystym sumieniem. Sympatyczne panie w biurze ,pozdrawiam

Ter5884

Firma godna polecenia

Peter

Widze rozne opinie nie wiem skąd one sie biora, ale ja bardzo sobie chwale wspolprace. Zmienilem firme z innej agencji. Mam czwarte zlecenie teraz i jestem zadowolony

DAGMARA

Po wieloletniej współpracy jestem bardzo zadowolona ,pieniądze zawsze na czas. Pomoc koordynatorek super, polecam

Magiczne słowa można tutaj przeczytać;) Wynagrodzenie na czas , umowa jasna i klarowna ... niby wszystko gra . Ale jak to się odnosi do rzeczywistości? Pracujecie max 10 godz. które są dopuszczalne w prawie niemieckim ( bo przecież praca jest legalna ) Czy macie dzień wolny od pracy ,ponieważ jest to dość specyficzna praca ,a wiec powinien taki dzień przysługiwać i to bezwzględnie. Stawki rosną ponieważ opiekunek coraz mniej natomiast wymagania rodzin niestety wciąż takie same ... Czy warto ? Pozdrawiam ;)

Renata
@Gość

A o ile te stawki rosną? :) Uzbiera się jakaś konkretna kwota przez miesiąc?

Maja
@Renata

Mowa pewnie o tym, ze inne firemki nadal proponuja stawki z 2016 roku. Nawet 1200 euro !!!

Grażyna
@Maja

Czyli tutaj ze względu na zarobki warto sie zatrudnic?

Wiecie, czy Perfekton udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Orfeusz

Komu udostępnia , opiekunka?

Ola

Bardzo fajny zespół, pełen pozytywnych ludzi, miło będę wspominać ????

Polecam glownje z tego wzgledu ze daja tyle kasy na ile sie umawiaja. Nie okradaja, nie wymyslaja jakis kar jak to mialam w innych firmach. Plus ze szybkie informacje co do wyjazdu. Minus ze jeden klient mnie odrzucil i nie wiem czemu a to zlecenie mi sie podobalo. No ale generalnie polecam.

@Karolina

Pani Karolino, dziękujemy za opinię. W Perfekton wynagrodzenie dla Opiekunek, wzajemny kontakt, przepływ informacji jest priorytetem. Czasem się zdarza, że Klient nie wybiera danej Opiekunki, do czego oczywiście ma prawo, ale zawsze dajemy informację zwrotną dlaczego tak się stało. Możliwe, że w tym przypadku Klient wycofał ofertę, do czego również ma prawo. W każdym razie ofert mamy bardzo dużo, więc na pewno dopasujemy dla Pani kolejną. Pozdrawiamy serdecznie.

Malgosia

Bardzo polecam, wyplata na czas, jasne warunki umowy. Wyjechalam juz 3 raz i zostane na stale.

@Malgosia

Dziękujemy Pani Małgosiu za opinię. Cieszymy się, że możemy współpracować z Panią przy kolejnym zleceniu. Pozdrawiamy serdecznie.

Joanna

Polecam Firmę Perfekton. Dobre stawki, opis zgodny, można wybrać rejon, pieniądze zawsze na czas i to w pierwszych dniach miesiąca, szybki kontakt z koordynatorem. Polecam kontakt z oddziałem w Poznaniu, z Panią Martą, szczerą, sympatyczną oraz uczciwą panią Koordynator.

@Joanna

Pani Joanno, bardzo dziękujemy za dodaną opinię. Kontakt Opiekun - Koordynator jest dla nas niezmiernie ważny, dlatego zawsze jesteśmy dostępni dla naszych pracowników. W imieniu Pani Marty oraz całego zespołu w Poznaniu, dziękujemy za pozdrowienia i życzymy dalszej, pozytywnej współpracy z nami.

Dzien dobry, pracowalam jako opiekunka firny Perfekton przez ponad rok. Wyplata zawsze na czas, wszystko sie zgadzalo. Sztele fajne, da sie dogadac. Teraz opiekuje sie wnuczkiem przez rok ale pewnie za rok powroce. Dziekuje, pozdrawiam i do zobaczenia. Marta z Konina Ps pozdrawiam dziewczyny z biura a szczegolnie Asie

@Marta

Dziękujemy Pani Marto. Cieszymy się ze współpracy z Panią i czekamy na Pani powrót, ponownie wyszukamy dla Pani ciekawe zlecenia.:) Pozdrawiamy serdecznie:)

Madzia

Nie mam dużego doświadczenia bo wcześniej jechałam tylko z jedną firmą która mnie (usunięte przez administratora) a byłam z polecenia koleżanki która tam pracuje i mimo to mnie (usunięte przez administratora) SKANDAL!!!. Z Perfectonem jestem po pierwszym zleceniu i jestem bardzo zadowolona. Do wyboru miałam kilka sztel, dobre stawki, pieniądze na czas a co najważniejsze cały czas jestem w kontakcie z moją koordynatorką. Pozdrawiam p. Julite :)

@Madzia

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by zlecenie było dopasowane do preferencji Opiekuna. Rozumiemy, że początkowe, mniejsze doświadczenie, z każdym wyjazdem się powiększa, co również doceniamy:) Cieszymy się, że wyjechała Pani z nami i życzymy wzajemnej, dalszej owocnej współpracy. Pozdrawiamy serdecznie.:)

Tak, doceniamy swoich pracowników i dajemy możliwość rozwoju w strukturach wewnętrznych firmy.

Jaki jest wkład kierownictwa Perfekton w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownictwo Perfekton bardzo dba o to, aby atmosfera w pracy była jak najlepsza. W firmie Perfekton rozumiemy, że wzajemne, pozytywne relacje są bardzo istotnym elementem wykonywanej pracy. Dobra atmosfera w pracy przekłada się również na kontakt firmy z pracownikami zewnętrznymi - Opiekunami. Na każdym kroku dbamy o to, aby każdy Opiekun miał zapewniony jak najlepszy kontakt ze swoim Koordynatorem.

Natalia Rybacka

Pracuje z firmą kilka lat i jestem bardzo zadowolona, mimo zmiany mojej wcześniejszej koordynatorki p. Honoratki - pozdrawiam, cały czas wszystko jest tak jak być powinno. Naprawdę widać, że firma podchodzi do ludzi z sercem, wszystko można załatwić :) Dziękuje też za gadżety firmowe, bardzo mi się przydają, szczególnie kubek termiczny, jest prześliczny i długo trzyma ciepło. Polecam firmę komu tylko się da i pozdrawiam cały zespół. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku i dużo dużo dużo zdrowia!!! :*

@Natalia Rybacka

Pani Natalio, bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cały zespół Perfekton pracuje na to, by współpraca układała się jak najlepiej. Dziękujemy za życzenia i również Pani życzymy Szczęśliwego i Pozytywnego Nowego Roku. Cieszymy się, że gadżety się przydają, szczególnie jak dają ciepełko w te zimowe dni. Pozdrawiamy serdecznie:)

Opiekun_Włodek

Polecam firmę. Pracuje z nimi od kilku wyjazdów ale wsystko mozna załatwić, czasem ciezko sie dodzwonić na infolilnie ale telefon alarmowy odbieraja i sami oddzwaniaja bo taka chyba maja zasade. Ja jestem zadowolony

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Perfekton?

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekton - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfekton?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfekton?

Kandydaci do pracy w Perfekton napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfekton