WSHGiT

Opinie o WSHGiT

artik

Wyższa Szkoła Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie to dobra szkoła, znajomy skończył tu nauke i teraz pracuje w novotelu.

Kasia

Szkoła może i dobra, w końcu się za nią płaci i zaliczyć można, ale po skończeniu jej nie ma żadnych perspektyw na przyszłość. Żaden pracodawca jej nie docenia, także nie polecam tej szkoły to pieniądze wyrzucone w błoto. W branży hotelarskiej najważniejszy jest język angielski, którego szybciej i lepiej nauczymy się na kursie, bo na WSHGiT wśród 14 innych egzaminów w semestrze się go nie nauczymy.

Zostaw opinię o WSHGiT - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSHGiT