piekarnia-cukiernia Ratajczak Gawlicki

Leszno

Opinie o piekarnia-cukiernia Ratajczak Gawlicki

Słowa kojarzące się z piekarnia-cukiernia Ratajczak Gawlicki (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczający . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem Najbardziej podobało mi się w piekarnia-cukiernia Ratajczak Gawlicki: praca z klientami oraz atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w piekarnia-cukiernia Ratajczak Gawlicki: wczesne wstawanie (od 5 rano)

Zostaw opinię o piekarnia-cukiernia Ratajczak Gawlicki - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia-cukiernia Ratajczak Gawlicki