Zetha Media

Kraków

Opinie o Zetha Media

użytkownik zarejestrowany

@Marzena co masz na myśli? W jaki sposób oszukiwać można? Chcesz powiedzieć, że to przez te umowy angielskie w Zetha Media? Proszę uzasadnij swoje zdanie, żeby każdy mógł wiedzieć o co chodzi.

Marzena

srututu @UK, a wlasciwie @GB, Anno GB. Rezydencja podatkowa, mówi to coś? Oczywiście że mówi, ale naiwnych ludzi można oszukiwać.

użytkownik zarejestrowany

@o i co wtedy? Jak Polak może się z niej rozliczyć w Polsce? Przecież pracuje dla Zetha Media w Polsce i tu musi się rozliczać z PITu. Nie interesowałam się nigdy takimi umowami, dlatego jak możesz to proszę wytłumacz nam to wszystko.

UK
@Natalia 22.09.2017, 11:06

Natalia, nie musisz się rozliczać w PL z takiej umowy. Rozliczasz się w UK. Wszystko to znajdziesz w ustawie o unikaniu podwójnego opodatkowania, o którym ostatnio nawet głośno się zrobiło.

użytkownik zarejestrowany

@Starucha co znaczy lewa brytyjska umowa? Co w niej jest nie tak? To umowa podobna do polskiego zlecenia? Nikt nie ma szans w Zetha Media na umowę o pracę? Wyjaśnisz te kwestie użytkownikom zainteresowanym pracą.

o
@Natalia 07.09.2017, 14:08

Jest gorsza od polskiego zlecenia, bo jest po prostu w Polsce w takiej formule nielegalna.

Starucha

Jeśli ktoś chce zobaczyć jak wyglada towarzystwo wzajemnej adoracji ludzi, którzy nie maja pojęcia o pracy dziennikarza to powinien aplikować do Zetha. Dodatkowo jeśli chcesz pracować na lewej 'brytyjskiej' umówie bez ZUS to tez idealnie trafiłeś.

Zawodowiec

A czy był jakiś konkretny powód Twojego zwolnienia? A czy wiesz jak obecnie pracuje się w Zetha? Bo z tego co wiem to biuro mają w centrum Krakowa i syfu tam nie ma. Z Twojej wypowiedzi odczytuje jedynie jakąś prywatną złość i zawiść. Mało to profesjonalne.

Oss

Na rozmowie osoba rekrutującą mówi więcej niż kandydat. Na sile chce zareklamować prace u nich a pózniej sie okazuje ze nie dają umowy nawet. Dziwne wszystko.

Byłem

Byłem na rozmowie w zeszłym tygodniu. Osoba rekrutująca zrobiła na mnie dobre wrażenie. Projekt wydaje się ciekawy. Co do finansów, zobaczmy czy przyjmą moją ofertę. Czekam na odpowiedź. Pierwze wrażenie bardzo ok.

użytkownik zarejestrowany

@Po rozmowie Widzę, że byłaś na rozmowie w Zetha Media. Czy mogłabyś napisać dokładnie jak ona przebiegała? Jakie wrażenia odniosłaś po zakończonej rozmowie? Rozumiem, że ostatecznie nie przyjęłaś oferty pracy z powodu nie odpowiadających Ci warunków?

Po rozmowie

Jedyne dobre opinie wystawiane sa chyba przez 'szefowa' ktora ma problem ze znalezieniem pracowników. Ale niech to nie dziwi skoro daje marne pieniądze i brak umowy o prace. Dla kogoś kto chce pracować w mediach chyba najgorsza opcja w Krakowie. Jeśli ktoś ma duzo czasu to niech idzie na rozmowę zeby sie przekonać jaka to lipa

Nowy

Dbają o pracownika i dają duże pole do popisu. Kto się chce wykazać - polecam.

Olo

Marne pieniądze na lipnych umowach. Zero rozwoju firmy.

Mama

Polecam każdemu rodzicowi (lub temu kto ma kiedyś w planach nim zostać). Bardzo dobre warunki dla kobiet w ciąży. W Dniu rodziny, wszyscy mogli wyjść wcześniej, aby spędzić ten dzień w gronie najbliższych. W dzień dziecka planowana jest impreza dla wszystkich - tych z dziećmi i tych bez. Każdy rodzic doceni :)

Kamilson

Mają dużo fajnych projektów. Współpracowałem z nimi jako zewnętrzny podwykonawca. Bardzo sobie cenię zdobyte doświadczenie. Z takimi profesjonalistami aż miło mieć do czynienia.

Dorotka

Biuro w centrum Krakowa. Miła i przyjemna atmosfera. Warunki bardzo dobre. Polecam.

Pracownik (nie miesiąca)

Dużo pracy, wiele się dzieje. Jak to w mediach. Praca dla każdego kto nie boi się ciężko pracować i lubi być docenianym za swój indywidualizm i kreatywność. Polecam

Gruba stara blondyna

Wolałbym pracować w gazetce szkoleniej w podstawówce. Na stronie internetowej widać jakie to beznadziejne. Rekrutacja to jakieś dno, a osoba rekrutującą nie wie o co pytać.

Kandydatka
@Gruba stara blondyna 01.03.2017, 13:16

Kiedy byłaś na rozmowie rekrutacyjnej? Ja całkiem niedawno i odniosłam zupełnie inne wrażenie. Pełen profesjonalizm a do tego bardzo przyjemna atmosfera. Polecam.

Zośka

Szkoda, ze póki co nie rekrutują :( Rozmawiałam z jednym z pracowników i bardzo sobie chwali.

Pracuje w Zetha dobre pół roku i jest mi tu bardzo dobrze. Polecam każdemu, kto chce spędzać w dnie z fajnym towarzystwem. Wszystko jest dobrze jeśli tylko lubisz robić to co robisz a nie szukasz wymówek.

Stara Ilona

To jest jakiś żart a nie wydawnictwo. Gazetki szkolne miewają lepszą jakość niż produkty Zetha. Nazywa się to redakcją, a praca polega na przepisywaniu tekstów.

Teue

Pracowałem kilka miesięcy temu w tej firmie - szybko zrezygnowałem bo warunki finansowe słabe, jakieś lewe umowy

Paweł

Byłem na rozmowie. Warunki całkiem w porządku. Miejsce bardzo fajne. Ludzie wydają się być zgrani. Czekam na ofertę. Mam nadzieję, że dostanę.

Zetha

Tam jest taki kolo , co dyrektorem był w Polska Presse , tam nie dawał żyć ludziom , i tutaj jest podobnie. Trzymajcie się z daleka.

Kasia

Czegoś tu nie rozumiem. Ogłoszenie widziałam. Wielkimi literami napisane, że nie oferują umów o pracę tylko kontrakt brytyjski. Jak sprawdziłam, firma jest zarejestrowana w Londynie, także jest to zrozumiałe. Piszecie, że nie ma ZUSu. Nie ma, i co z tego? Jest prywatna opieka i do tego każdy może sobie wyrobić kartę EHIC. Czemu więc psioczycie, że lewe umowy, że nie ma zusu... wszystko to jest opisane w ogłoszeniu - nie podoba się, nie aplikujcie, ale nie róbcie afery z niczego.

Nick
@Kasia 24.10.2016, 16:21

Kasiu może dopiero jesteś na tuż po szkole i się nie orientujesz, ale chodzi o to, że firmy nawet te zarejestrowane w UK, które jednak zatrudniają pracownikow w PL (a ta praca jest w Krk) sa zobowiązane stosować sie do polskiego prawa pracy - powinny opłacać pracownikom ZUS, a Zetha wlasnie tego unika ograniczając swoje koszty i aby pracownicy pozniej nie mogli sie domagac swoich praw lub niewypłaconych zaleglosci. Pomijam juz fakt tego, ze w Zetha pracuje sie we wszystkie polskie swieta obowiazkowo. Warto isc na rozmowe do Zetha najlepiej od razu z przedstawicielem z ZUS, Urzedu Skarbowego i Państwowej Inspekcji Pracy. Jak najdalej od tej firmy!

werf
użytkownik zarejestrowany

o jakim oglsozeniu Wy tutaj piszecie czy może Account maanger prasa i interent? bo widze taka oferte

Meff
@juz 03.10.2016, 23:08
Podstawa śmieszna. Prowizja tylko w dziale sprzedaży, gdzie aktualnie został jeden sprzedawca chyba, bo reszta uciekła normaln...

@juz. Pracujesz, pracowałeś w tej firmie? Pokaż mi firmy, w których , w działach handlowych na podstawie handlowiec ma między 2 - 3 tys zł na rękę? Skoro uważasz, że to śmieszne wynagrodzenie, to gratuluję poczucia humoru .... To chyba oczywiste, że prowizja jest tylko w dziale sprzedaży. Kto pracował w takich strukturach, to wie o czym mowa. Co do "normalnych pracowników" to bardzo proszę nie obrażaj ludzi, którzy rzetelnie pracują na swoje utrzymanie. Na temat ilości osób - zaktualizuj dane :) Umowa brytyjska ? Sama nazwa wskazuje, że skoro brytyjska, to w Polsce nie możesz mieć ZUSu - wolny wybór - nikt nie zmusza do pracy w tej firmie. Co do atmosfery - ludzie przychodzą tu do pracy - nie wiem czego oczekujesz? Idź zabawić się do dyskoteki... tam będziesz mieć rozrywkową atmosferę. Co możesz wiedzieć na temat firmy ze strony internetowej (której lektura i tak Cię zmyliła)..? Żal się robi jak czytam takie opinie.

juz
@Meff 04.10.2016, 09:46

Rozumiem obrońców, którzy się tu wypowiadają - na rozmowy nikt nie przychodzi to trzeba reperować opinie tutaj :) Pracowałem jakiś czas w redakcji, wiec wiem o czym mówię. Co do stawek to to 'na rekę' o czym piszesz na dziwnej umowie brytyjskiej po odliczeniu podatku na własną rękę + zapłaceniu sobie zus (bo firma tego nie robi) to faktycznie są śmieszne... Życzę powodzenia w szukaniu pracowników oraz ich opinie po tym jak już z Zetha uciekną :)

lol

To bardzo ciekawe, że po każdej negatywnej wypowiedzi wskakuje inny anonim, który co prawda tam nie pracuje, ale podkreśla, że najważniejsza jest w tej firmie stabilność zatrudnienia. A sądząc po wcześniejszych wpisach z tą stabilnością bywa różnie, a umowa tak naprawdę niczego nie gwarantuje.

Uciekać

Ludzie po kilku tygodniach max miesiącach uciekają gdzie pieprz rośnie kiedy orientują sie ze nie dostaną nigdy umowy o prace a stawki jakie sa tu proponowane sa niższe niż wszędzie ;) nie polecam! Poza tym pracuje sie tam z banda nieuków którym wydaje sie ze robią cos fajnego a prawda jest taka ze to szmatława gazetka dla roboli w uk ;D

Aplikant

Pieniądze słabe i do tego jakaś lewa umowa.

Rly

dobrze ze sa takie strony jak ta,czlowiek molby sie mocno naciac a tak to pelne przeswietlenie tematu, firma wyglada na szyta GRUBYMI nicmi i mocno cos tu smierdzi. podsumowujac, ludzie sie zwalniaja,ai teraz tez garstka z tego co na stronie widac pracuje i jesli to prawda z tymi umowami rejestrowanymi w Wlk Bryt to juz jakas farsa. kto by chcial tak pracowac? dobrze ze nie wyslalem swojego CV tylko czytam informacje ktore sa sieci. dobrze ze mamy wolnosc slowa i ze ludzie maja przyzwoitosc ostrzegac innych i mowic prawde.

zaza

jesli tu sie wypowiadaja byly pracownicy i odeszli ...to chyba z pozytkiem dla firmy. a firma widze, ze dziala. Hejt - specjalnosc polaczkow

Okejos
@zaza 26.07.2016, 12:39

Jeszcze działa ale pewnie juz nie długo bo kolejne osoby odchodzą. Generalnie w KFC lepiej płaca niż w Zetha redaktorom. ( usunięte przez administratora ). Jakie media takie wynagrodzenie - BARDZO SLABE

poszukujący

Firma jest niewiarygodna. W ich ogłoszeniach pojawia się informacja: 'UWAGA: nie oferujemy polskich umów o pracę' Może lepiej od razu napisać: 'U nas pracujesz NA CZARNO'

prawda

Możesz pracować na - umowie brytyjskiej - wymyślony twór, który nie daje Ci w PL nic - ani zusu ani świadczeń Jeśli się nie zgodzisz zaproponują ci umowę o dzieło lub poproszą o założenie działalności - pracę jednak będziesz wykonywał za śmieszną stawkę w wyznaczonym miejscu, w konkretnych godzinach i z zadaniami wiec powinna to być umowa o pracę. Państwowa Inspekcja Pracy miałaby tam dużo roboty.

Magda

@Ilona owszem przez długi czas było super dlatego i zespół był stały. Nadszedł jednak dzień, w którym została wprowadzona do firmy dyrektor zarządzając i nikt nie chciał z nią współpracować na zaoferowanych warunkach. Póki co żyjemy w wolnym kraju i każdy ma wybór. Dziwi mnie jednak fakt,że inteligentna osoba wystawia na pracuj.pl ogłoszenie, w którym oferuje zatrudnienie w oparciu o kontrakt brytyjski - niech przejrzy ogłoszenia i sprawdzi co oferują inni pracodawcy. W porównaniu z oferąa Zetha wszystko jest atrakcyjniejsze - nie dziwi więc fakt, że chętnych brak - ale powodzenia!!!

Magda

Dobromir wymień mi nazwiska osób, które wyleciały z zetha? pracowałam tam sześc lat i jedna osoba została zwolniona reszta sama odeszła nie mogąc patrzeć na niekompetencje niektórych osób i styl zarządzania prowadzący do destrukcji firmy. W każdej firmie są zadowoleni i niezadowoleni.Jeśli odpowiadają Wam warunki, które otrzymaliście pracujcie tam najdłużej jak się da, ale nie piszcie bzdur, że ludzie nie potrafili pracować i że migali sie od pracy.

Eko

Dokladnie, w takiej malej firmie widac kto nic nie umie, dlatego ludzie odchodza a nie wylatuja stamtad bo nie chca pracowac z nieprofesjonalnymi osobami.

dobromir

Mnie tu dobrze, bo umiem pracowac.widac od razu w tak malej firmie kto nic nie umie i probuje sie migac - takie osoby wylatuja. i dobrze.

zygi

zadnego dziecka nie bylo?!??! Kosmiczne to formum

ott

Byłam na rozmowie - dość dziwnej i w niekomfortowych warunkach (z niemowlakiem płaczącym w jednym pomieszczeniu). Oferta jaka później dostałam śmieszna -brak umowy o pracę i niskie wynagrodzenie bez ubezpieczenia...

Tar

Jestem byłym pracownikiem i potwierdzam ze jest tam słabo. Tak to działa jak niekompetentna osoba zarządza.

gosha

bylam na rozmowie i bylo bardzo spoko. dostalam oferte, ale mialam tez opcje pracy w rodzinnym miescie i nie wybralam zetha, ale jakby co - raz jeszcze zaaplikuje. pierdoly tu piszecie

ess

Po rozmowie mogę potwierdzić, że to co proponują jak na Kraków jest bardzo nieatrakcyjne. Niech każdy idzie i sam się przekona w jakich warunkach są przeprowadzane rozmowy.

Lala

Aplikuj. Szybko sie przekonasz jakie buble bedziesz musiał wpychać przez telefon

iks

chciałem aplikować na doradce ds. mediow, ale jak zobaczyłem liczbę błędów w nim roznych, to stwierdziłem że jak ogłoszenia nie umieli napisać porządnie to jak bedzie z resztą?

yupek

Atmosfera w firmie fatalna. Oferują kontrakt brytyjski czyli nie masz w Polsce żadnego ubezpieczenia. Niskie stawki. Nieprofesjonalna przełożona. Nie polecam.

Osek

No wlasnie szukają bo jest tak ze ludzie nie chca tam pracowac. Umowa brytyjska czyli chca żebyś udawał ze pracujesz z UK niestety za stawki polskie i to mega niskie

marek

Słabo płacą i mają słabe produkty. Jeden wielki bałagan i ciągła rotacja.

zenon

story skoro jest tak dobrze to dlaczego jest taka rotacja i ciagle szukaja nowych ludzi?

daro

Podczas telefonicznej rozmowy Pani dyrektor próbowała, nieudolnie sprzedać mi usługi ich zaprzyjaźnionej spółki. W tle słychać było płacz dziecka. Zaproponowano mi jako formę zatrudnienia kontrakt brytyjski, który nie gwarantuje w Polsce nic. Totalny brak profesjonalizmu.

olek

Firma nie oferuje same śmieciówki. Otrzymałem już ofertę, za którą podziękowałem. Paskudne zakurzone biuro. ( usunięte przez administratora )

kerni
@olek 15.01.2016, 20:25

tak osoba z ktora mialem rekrutacje takze zrobila na mnie takie wrazenie! A opcja kontraktu brytyjskiego takze niczego sobie...

yhm

Bardzo słabe miejsce jesli chodzi o atmosfere i stosunki panujace w firmie. osoby zarzadzajace wyjatkowo niekompetentne opowiadajace w kolko te same nadmuchane historie majace niewiele wspolnego z rzeczywistoscia, umowy dobre moze tylko dla studentow lub osob niezorientowanych ze wciska im sie kit.

Zostaw opinię o Zetha Media - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zetha Media