VSoft

Kraków

Opinie o VSoft

Łukasz

No i znowu szukają kolejnego handlowca i kolejnej wyrobnicy do HR. Średni czas pracy 3/6 miesięcy. Dla naiwnych - polecam ;)

ŁukaszP

mało pinionszków

Edek

Słabo, presja, presja i pomimo wyników możesz szybko odfrunąć jak kilka osób z działu handlowego w ostatnich latach. Produkty są bardzo ciężkie do sprzedania ( specyficzne dla kilku branż ). Ogólnie jak chcesz dłużej popracować musisz mieć albo dar przekonywania klientów albo bardzo bogaty bagaż znajomości w sektorze finansowo/ubezpieczeniowy. Firma jest idealnym miejscem pracy dla programistów,PMów, analityków - fantastyczna atmosfera, piłkarzyki, kuchnia, imprezki. Fajny zespół i tyle.

Gonzo
@Edek 18.05.2016 21:20

Duża rotacja w dziale handlowym. Odradzam.

El

Pracuję w niej przeszło 10 lat. Jak każda firma ma swoje wady i swoje zalety. Kwestia to co komu pasuje i kto co lubi. Uważam że super jest atmosfera i relacje podwładny przełożony. @Pablo - jeśli ma się własną sensowną inicjatywę i można realizować swoje pomysły. Bardzo elastyczne podejście do godzin pracy (no, chyba że jest ostry deadline wtedy trzeba przysiąść, czasem po godzinach - ale można je sobie odbić). @IT - bardzo mi przykro to słyszeć jakbym wiedział kto to chętnie urwałbym mu głowę za takie podejście - teraz to się zmieniło odkąd mamy ten obszar ustandaryzowany). Wady z mojej perspektywy widzę tylko jedną, z którą się nauczyłem żyć - niestety czasem nie ma jasno sprecyzowanych celów długoterminowych co powoduje czasem deorganizację, poczucie wykonywania niepotrzebnej pracy i niepewność co dalej.

IT

Byłam na rozmowie, 2 pajaców (postury asterix i obelisk) bawi sie w gierki i smieje sie zadajac pytania, poczym pokazuja sobie nawzajem wlasne notatki z ocenami kandydatow i smieja sie nadal, szydzą i drwią.... kompletnie nie powazna firma, (usunięte przez administratora) i nic wiecej ODRADZAM WSZYSTKIM!!! Jedna wielka KPINA!!!

Pablo

Kompletnie nie poważna firma, ludziom szukającym rozwoju i min przyzwoitości w pracy odradzam....

Zostaw opinię o VSoft - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VSoft