Restauracja "ZAWADA"

Zielona Góra

Opinie o Restauracja "ZAWADA"

aleksy

Nie wiem do końca na jakim stanowisku ile mozna zarobić, ale wydaje mi się, ze średnia to na pewno coś około 2000 zł netto, ale zalezy od stanowiska właśnie, teraz szukali kucharza, ale rekrutacja już chyba dobiega końca.

asz

Do firmy w której pracuję "zawada" przywozi obiady kateringowe. Niestety nie można nic dobrego o nich powiedzieć. Nie zdarza się, by zachwyciły mnie smakiem a w ciągu ostatnich 2 tygodni dwukrotnie dostałem mięso, które delikatnie mówiąc było nieświeże. Obrzydliwość! Nie chcesz się rozchorować - nie jedz!

Zostaw opinię o Restauracja "ZAWADA" - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja "ZAWADA"