Carer

Opinie o Carer

Krolowa

Tak sake. Super agencja

Zainteresowana

To jest jakaś nowa firma? Od kiedy istnieje? Nie słyszałam wcześniej tej nazwy. Unikam nowych firm, nigdy nie wiadomo co wyniknie z takiej współpracy.

Olga
@Zainteresowana 07.12.2017 13:55

Mowią, że sa na rynku 8 lat. Ja tu pracuję pół roku.

Seniorka
@Olga 19.01.2018 18:56

Bzdury piszecie kobiety i wprowadzacie w błąd, każdą firmę można sprawdzić w KRS, Carer istnieje pół roku.

Katarzyna

Mila obsluga szybkie terminy wyjazdu.

Beata M.

Plusem firmy jest na pewno możliwość szybkiego wyjazdu. Dwa dni po powrocie do Polski miałam telefon z propozycją wyjazdu na za tydzień a nie biorę jak leci.

Opiekunka

Właśnie wróciłam z wyjazdu. Święta w Niemczech niestety. Pieniądze od firmy mi się zgadzają, umowę muszę narazie rozwiązać, ale mówią ze zrobimy nowa jak będę gotowa na wyjazd.

anonymous

Nie pytaj, nie warto, nie odpowiadają.

Wera77

Trafilam do firmy z ogłoszenia w gazecie, jestem teraz po 2 miesiecznych wyjazdach " na skoczka" tylko takie mnie interesuja, nie chcę stalego miejsca. Dwa rozne miejsca do kazdego moge wrocic wiec nie jest zle. Pozdrawiam

Kazia

Mam pytanko? Do którego płaca?

Sisi
@Kazia 01.12.2017 09:21

Do 10- tego

Sisi

Jestem póki co zadowolona i zamierzam trochę popracować u mojej Omy

Niki

Czy ktoś może mi podac jeśli jest maks czas podrozy?

Bodzio
@Niki 23.11.2017 19:45

ZALEZY SKAD DOKAD

Gosc

Właśnie od nich wyjechałam. Dam znać jak wrócę.

Gosix
@Gosc 22.11.2017 13:27

A ja wróciłam wczoraj miejsce zgodne z opisem . Pieniądze tez. Moze mogliby częściej dzwonić.

Alicja Sz.

Polecam firmę Carer z Zielonej Góry.Dobra firma, składki od przeciętnego, szybkie terminy wyjazdu.

Zostaw opinię o Carer - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carer