Gemplus Pologne Sp. z o.o.

Opinie o Gemplus Pologne Sp. z o.o.

Wiola

Pracowałem/łam na stanowisku Kadry/Płace/Administracja od 1.2005 do teraz Słowa kojarzące się z Gemplus Pologne Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrze Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? zalezy na jakie stanowisko od ok 3500zl Najbardziej podobało mi się w Gemplus Pologne Sp. z o.o.: mozliwosc szkolen i rozwoju Najbardziej nie podobało mi się w Gemplus Pologne Sp. z o.o.: nie powiem

Zostaw opinię o Gemplus Pologne Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gemplus Pologne Sp. z o.o.