ALUHAK
counter
1 37 55 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ALUHAK?

Daniel Nowy wpis

Witam jak z przyjeciami w aluhak?

Mnh43

Nie polecam pracy w tej rzekomo firmie. Pracuje tutaj. Podwyzki nie dostalem od paru lat . Wszystko do gory a tu ani podwyzki ani nic. Tylko ukraincow coraz wiecej. Szanujesz sie to idz zamiatac ulicy tylko nie tu!

Bartosz byly pracownik
@Mnh43

Hahaha i bardzo wam dobrze. Ja dzieki Rysiowi juz tam nie pracuje i dziekuje mu za to!. W zakladach chemicznych zarabiam 3200 na reke przy 144 godzinach pracy przeliczcie sobie ile to wychodzi na godzine. Do tego premie kwartalne premie na swieta ,wczasy pod grusza i trzynastka. Pozdrawiam!

Agata Nowy wpis
@Bartosz byly pracownik

@Bartosz byly pracownik Pensja w ALUHAK jest dużo niższa od tej, którą otrzymałeś w nowej pracy? Czekam na Twoją odpowiedź.

Bartosz byly pracownik Nowy wpis
@Agata

Oczywiscie ze tak . Wystarczy popatrzec na przepracowane godziny. Na zakladach przy 144 godzinach wychodzi mi golej pensji bez premii 22 pln na godzine, a jezeli dodamy do tego wczasy pod grusza doladowania do kart na swieta, lunch pass i ewentualna 13-taka to jest grubo ponad 25 na godzine na reke! Przypomne ze takie pieniadze zarabiam przy 144 godz. na miesiac. A w aluhaku przy 166 godzinach przy stawce 17 pln mialem 2822 pln. Oczywiscie mozna tam wiecej zarobic robiac po 300 godzin ale co to za zycie. Ja tam przez 6 lat robilem po 250 czy 280 godzin i mi wystarczy. A na sam koniec to Pan Ryszard nawet nie poinformowal mnie ze nie przedluzyl mi tzw. umowy o prace tylko zlecil to ksiegowej. Ladne postepowanie kogos dla kogo pracowalo sie 10 lat. Chociaz wyszlo mi to na dobre , ale troche szacunku dla czlowieka sie nalezy.

Albert

Ta firma jest juz na upadku. Norwedzy zabieraja produkcje do siebie i prezesiunio bedzie bezrobotny hehe. Juz nie będzie rzadzenia i uciskania ludzi. Ciekawe gdzie pojdzie do roboty ch....

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w ALUHAK?

@Pytanie

Zadnej rekrutacji wystarczy ze bd robil nadgodziny codziennie za kture i tak nie bd mial zaplacone to bd najlepszym pracownikiem nie wiedzadz nawet jak mlotek wyglada!!!

Misiek

Serio aż tak dużo obcokrajowców tu pracuje? A to jaka stawka jest oferowana?

Nick
@Misiek

Dostaniesz na start 12 zl moze po 4 latach wskoczysz na 14 jezeli bd robil po 300 godz w miesiacu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 584 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w ALUHAK?

Riko

Czesc Ryszard . A gdzie jest u Ciebie w firmie PPK. Moze ukraincy maja. Daj nam zarobic. Zdrajco narodu!

Ryszard

Jeśli nie ma ludzi do pracy to tylko trzeba się cieszyć, że są obcokrajowcy!!

Slawek

Polecam dla osób które mówią po ukraińsku. Więcej tam teraz obcokrajowców jak rodaków. Moim zdaniem ta firmę powinno się przenieś na Ukrainę nie było by żadnej różnicy.

Artur Werpachowski

Przestańcie narzekać ! Macie w okolicy firmę w której sam pracowałem. Napewno niektórzy mnie pamiętają (usunięte przez administratora).Dzięki Tej firmie można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie tylko trzeba chcieć.Sprzęt maja górna półka .W niektórych firmach nie wiedzą co to znaczy puls a Wy spawacie non stop w pulsie.Materiał leży nawet w śmietniku.Szefa nie obczerniajcie bo sam był pracownikiem fizycznym i widzi czy ktoś potrafi.Nigdy nie miałem z Nim problemu i szło się dogadać.Dzięki tej firmie teraz jestem w stanie w ciągu jednej soboty zarobić 1500 pln a czemu bo opanowałem Tiga na ich materiale i maszynie że mi zazdroszczą w innych firmach.

Lukasz
@Artur Werpachowski

Jeżeli to dla Ciebie była taka dobra firma to czemu już tam nie pracujesz? Z tego co pamietam to sam swego czasu narzekaleś na szefostwo. Firma nie jest najgorsza ale kolorowo też nie jest także bez przesady.

Artur
@Lukasz

Bo teraz pracuje za większe pieniądze A narzekać czasami trzeba.

lukas
@Artur

Czasami? Cały czas narzekałeś że za mało płacą w szczególności spawaczom. Także sory przestań pieprzyć głupoty!

Olgierd

Macie może info o pracy w firmie? Coś się zmieniło, warto starać się?

bartosz ,b

Czekam na oddanie moich pieniędzy. Powodzenia )

Paulina
@bartosz ,b

Możesz powiedzieć, czy piszesz tu z punktu widzenia klienta, czy pracownika? Twój komentarz jest bardzo ogólny i nie mówi on zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Napisałeś, że czekasz na oddanie pieniędzy, możesz powiedzieć, co konkretnego masz na myśli?

winiu

TO JA JESTEM WINIU I NIE ZYCZE SOBIE PODSZYWANIA SIE PODEMNIE. masz jaja zeby krytykowac to miej odwage sie przypucowac a nikt nikomu nie kaze tam robic

Paulina

@winiu, Twój komentarz jest bardzo krótki i nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu u tego pracodawcy? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? @dar, możesz powiedzieć o zaletach tego pracodawcy i jakie konkretne argumenty przemawiają za tym, żeby zatrudnić się przez agenta?

winiu

nie polecam. w dzisiejszych czasach jest duzo wiecej powazniejszych firm na rynku jak ta. pozdrawiam

dar

polecam ale nie zatrudniajcie sie bezposrednio tylko przez jakiegos agenta tej firmy wiecej daje za prace

Bartosz

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda bo szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

czeh

Nie polecam odszedlem od nich po 2 latach pracy na szlifieze i dziekuje kierownicy hozy aj szef nie lepszy wiecej ukraincuw jak polakow zero szacunku dla pracownika odradzam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w ALUHAK? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw merytoryczną opinię o ALUHAK - Police

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ALUHAK
1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tanowska 20A