ALUHAK

Police

Opinie o ALUHAK

Waldi

Może jednak przesadzacie z tym narzekaniem?

Paulina

@Waldi jesteś zatrudniony w ALUHAK? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie masz doświadczenia z powyższą firmą? Chętnie poznamy Twoją opinię.

Waldi

Praca na czarno małe stawki godzinowe nie polecam

ach

A atmosfera jaka teraz panuje w firmie? Pozdrawiam

czarny

robilem w tej firmie 2 miesiące temu i bardzo dobze ze odeszlem bo z tego co slyszalem to nie maja juz tyle roboty i zwalniaja ludzi. na pewno ja tez bym juz polecial a jak do nich przyszedlem do pracy to musowo trzebabylo zapierd... po 12 godzin a jak nie to spierd.. chory system i te jeszcze i zjeb.... obiadki i ci dowadzacy zmianami razem z szefostwem szkoda gadac tylko zapierd... kaza a stawka wole nie mowic. odradzam ta firme

Waldek

pracowalem w tej firmie jakis czas temu przez jakis czas i rowniez nie polecam stawki sa bardzo male jak na ta prace i na te czasy a wymagania duze,jakby czlowiek conajmniej tam kokosy zarabial. jezeli sie szanujesz to poszukaj innej firmy

dyktafon-Police

Pracowałem tam w 2009 przez pół roku dziwie się że aż tak długo bo firma to jakaś kpina,cyrk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spawacze stawki od 9zł netto w aluminium masakra lepiej iść sledziom oczy wydłubywać za 8,50 zł oprócz tego niektórzy pracownicy to pajace ścigali się kto więcej zrobi brygadziści karierowicze jednym słowem dla mnie parodia

Sławek

ta firma to gorzej niz dno warunki bhp to skandal pieniadze smiechu warte.Prauja same pajace a najwiksi to wlasciciele i brygadzisci =.Do tego wlasciciel przy wyplacie oszukuje na kase!moglaby tam wpasc inspekcja zamkneli by ten bur.el!

daniel

witam daj sobie spokuj z ta praca w aluhaku szkoda tylko czasu i nerwow wiem bo pracowalem tam jak chcesz to podaj mi swoj telefon to zadzwonie pozdrawiam

daniel

Tak mozesz dostac ale mysle ze na umowie o prace bedzie 800 zł

co ciebie dziwi ze 90 procent tak pracuje widocznie im to na reke

DAREK

Witam tez nie polecam ,jak sie nie szanujesz to idz tam ,praca tylko na czarno z tego co wiem to jest tam 4 psełdo brygadzistów [jak o sobie tak mówią i mają wysokie miemanie o sobie] a pracowników 10 a nieraz w wekendy jest 4 psełdo brygadzistów i 5 pracowników i najleprze z tego to to ze oni nic nie robia a pracownicy zasowają na nich pozdrawiam stawka od 5 pln i na [czarno]

KOMAS

TEZ NIE POLECAM FANTASTYCZNE STAWKI ZE AZ SMIECH JAK LUBISZ ALKOHOL TO POLECAM TAM TYRANIE ZA 6 ZŁ NA GODZINE

rychly

nie polecam stawki od 5 zl balagan.praca tylko na czarno

ROMAN

7-8 pln na czarno ....a skad jestes???

omto

no to ile na start jest?

ROMAN

To zalezy jeden ma 8 zl na godzine a drugi 9,10,gora to 12 zł zalezy co umiesz robić ale nie polecam tam pracy (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

DAREK

Witam ciekawe czy cos sie tam zmieniło raczej mysle ze nie ,stary sprzet,ponizanie ludzi,brak slow ,ciekawe czy robi ten stary wyjadacz stanlej????POZDRAWIAM wszystkich ktorzy tam pracują szanujcie swoja prace i te fantastyczne stawki na godzine i oczywiscie nie wolno pic alkoholu pamietajcie moja ocena tej firmy 1 na 10 to daje 1

RAFAL

popieram samo dno

Kleks

Witam Warto przyjąć się do tej firmy? Zmieniło się coś jeśli chodzi o wymiar czasu pracy? Czy w ogóle potrzebują spawacz i jak wygląda sprawa jeśli chce ktoś po prostu przyjść dorobić? Pozdrawiam

stan

moim zdaniem te wypowiedzi sa leko nagiete pracowalem tam i ne bylo tak zle [usunięte przez moderatora]

chrąchle

prawda szczera prawda i tylko prawda

winiu

nie jest tak zle dają obiady tylko pytanie czy wolicie ten obiad zjeść z rodziną czy z kolesiami z pracy

Zostaw opinię o ALUHAK - Police

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALUHAK