ital-pol

Szczecin

Opinie o ital-pol

Hanna

Kto był na rozmowie kwalifikacyjnej w ital-pol? Jak oceniacie jej przebieg? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak myślicie, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie?

it

nie zgodziłbym się z taką opinią, ponieważ to jest tak, że nikt też nikogo na siłę w pracy nie trzyma i kto chce pracować, jak najbardziej ma na to realne szanse, wypłaty są na czas i atmosfera również jest niczego sobie, uważam, że to dobra praca na start

teresa

produkcja zgrzewarek może być bardzo ciekawą pracą, mam już w tym pewne doświadczenia zawodowe, dlatego wiem że warto zatrudnić się w ital-pol. widzę że ich biznes się ładnie rozkręca, produkcja się rozpędza - może w takim razie warto zaryzykować i podjąć pracę u nich, co sądzicie o tym pomyśle? pozdrawiam

random

S.C. ITALPOL, to od 19 lat autoryzowany przedstawiciel włoskiej firmy RITMO produkującej na cały świat od 35 lat maszyny i urządzenia do zgrzewania rurociągów z PE, PP, PB . już blisko dwa tysiące zgrzewarek właśnie ich produkcji pracuje w Polsce. Nie jest to duża liczba, ale uwierzcie , że jak na zgrzewaki to sporo ;)

AJsi

Witam, poszukuje pracy teraz najlepiej od lutego. wracam do kraju ale faktycznie nie moge znalezc zadnych informacji na temat wolnych stanwoisk. myslicice ze jest szansa na zatrudneieni w najblizszym czasi, najlepszym sposobem bedzie wyslanie do nich cv czy po prsotu pojscie tam? prosze o pomoc pozdrawiam

Oripa

Teraz ofert chyba nie ma, bynajmniej ja nigdzie na internecie żadnej nie widziałem. Może wcale nikogo do pracy nie potrzebują.

majkel

U mnie bez zastrzeżeń!

Pokrzywdzona

Wszystkie osoby zainteresowane pozwem zbiorowym przeciw tej firmie proszone są o kontakt.Dotyczy to też były pracowników.

Gustaw

Meble które zamówiłem dobrze wykonane, szafki kuchenne bardzo gustowne. Zrobiono mi na miejscu projekt z którego byłem zadowolony. Wszystkie prace zostały zakończone w terminie. Mogę w 100%-tach polecić.

Zostaw opinię o ital-pol - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ital-pol