Telewizja Kablowa VIDEO- KADR Marek Madej

Zamość

Opinie o Telewizja Kablowa VIDEO- KADR Marek Madej

abc

Porażka!!! Żebym byc fotografem I swiadczyc usługi w tym zakresie nie wystarczy miec aparatu.. tzreba miec odrobine pojecia o fotografi, sprzecie ktory sie posiada I pasji!!! A u Was nic nie ma. Macie aparaty I klikacie sobie a zdjecia wychodzą okropne!!! Żałuje,że w ciemno zaufalam. Nie polecam nikomu. Na 500 zdjec nie ma ani jednego dobrego!!!! Jestem rozczarowana- totalna AMATORKA!!!!!!! Panie Madej jest Pan Najgorszym "fotografem" w Zamosciu! Gorszego nie ma i nie bedzie- poniżej krytyki są pana usługi! Żaluje I te wszystkie zdjecia moze Pan sobie w d... wsadzić! Wstyd pokazywac komuś!

Zostaw opinię o Telewizja Kablowa VIDEO- KADR Marek Madej - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja Kablowa VIDEO- KADR Marek Madej