Opinie o Meblemad Galina Murek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Meblemad Galina Murek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Meblemad Galina Murek o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblemad Galina Murek w Katowice

Atmosfera w pracy w porządku, kierownik w porządku. Szefowa w porządku. Warunki w pracy również w porządku. Jestem zadowolony z pracy i mam nadzieję że zostanę tam jak najdłużej. Pozdrawiam.

Barbara

A jak dokładniej wyglądają te warunki pracy w Meblemadzie? Chodzi mi o np. umowę czy wynagrodzenie. Czego można się spodziewać w firmie?

@Barbara

Umowa o pracę z pensją minimalną na niej.

Pracowinik

Witam. Proszę nie czytać zbędnych negatywnych opini pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolony. Jest miła atmosfera w pracy pracownicy, kierownictwo jak i Pani Szefowa są w porządku.

K.
@Pracowinik

Wazelina level master ;)

Daniel

Czy w obecnym czasie są w ogóle szanse na pracę w firmie? Jakieś wskazówki byłyby mile widziane.

Wskazówek
@Daniel

Nawet nie zwalniaj jak przejeżdżasz obok :))

Klient

Ja jestem zadowolony, z projektu i z wykonania mebli. Nie wiem co tam jest nie tak między pracownikami co piszą poniżej ale mnie jako klienta to nie interesuje. Meble pierwsza klasa.

Jeszcze starszy klient
@Klient

Tyle, że tak się składa, że to nie jest portal do opinii o firmie i jej produktach, a o tym jakim jest pracodawcą.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meblemad Galina Murek. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Meblemad Galina Murek?

nowy pracownik

jestem nowy w firmie , ale atmosfera która panuje w firmie bardzo mnie zaskoczyła pozytywnie

stary klient

Świetna firma. Robiłem tam meble jakies 15 lat temu i teraz znowu tam robiłem. Meble solidne, mógłbym je mieć jeszcze dłużej ale żonie się znudziły i bez zastanowienia poszliśmy od razu tam nie szukając nikogo innego i nie zawiedliśmy się ani trochę.

tomek

Polecam ta firme , robia bardzo solidne meble , maja dobrego projekttanta

noname

za to twoja gramatyka jest perfect. Projektanci są dobrzy, każdy klient jest zadowolony

@tomek

Potwierdzam, bardzo dobre meble

ania gocyła

Projektant/(usunięte przez administratora)/dobry/

Opeki

Z nowym kierownikiem nastąpiło dużo zmian. Jest dużo lepiej. Kierownik potrafi się dogadać z pracownikami i ich słucha. Ludzie też mają szansę na awans i lepsze zarobki. Jeden pracownik ze zwykłego pomocnika, którym był na początku został głównym pilarzem a teraz jest technologiem meblowym. Jeśli się wykazujesz to jest to dostrzegane. Montaże nie są już przesuwane i ludzie nie narzekają, że czekają na meble miesiącami. Meble na jakości nie straciły, dalej są solidnie robione.

Ktoś
@Opeki

Co ty pieprzysz ? Dalej jest kolesiostwo. Jedni robią sobie wolne kiedy chcą, (usunięte przez administratora) robią i żadnych konsekwencji nie ma a drudzy chodzą normalnie do roboty i robią za tych pierwszych i są jeszcze za to(usunięte przez administratora)

ktoś
@Opeki

(usunięte przez administratora) kierownik przywieziony w teczce i cały czas się uczy (od 1,5 roku) oraz zajmuje się tym czym nie powinien . A najbardziej pożądane zachowanie w firmie : BMW - bierny ,mierny ale wierny ....

Czy w Meblemad Galina Murek są paczki/bony świąteczne?

alibaba

nie ma

Od dawna narzekacie na kierownika ale gdyby to była prawda to dawno firma wprowadziłaby zmianę. W sumie Meblemad ma opinię bardzo dobrą!

Niestety to "Święta " prawda .Kierownik jest na samozatrudnieniu i zależy mu tylko na realizacji zleceń własnej firmy oraz firm przyjaciół -czyli byłego kierownika produkcji i jego kochanicy (przyjaciółki szefowej )Ciekawe tylko dlaczego szefowa to toleruje !!?? Tym samym mają w .....głębokim poważaniu robienie terminowe zleceń dla klienta detalicznego .Zobaczymy jak długo potrwa to "love story ?!!!

@pracownik

Drogi Pracowniku, jeśli tak bardzo zależy Ci na terminowości innych zleceń, to może przyloz się do pracy a nie udawaj, że pracujesz. Poza tym masz możliwość założenia własnej firmy i realizowania swoich zleceń. Poza tym, jeśli jesteś taki,, kozak", to może pójdź do szefowej i zaproponuj zmiany a nie uwewnetrzniaj się na portalu o pracodawcach.

@pracownik

Myślę że czas byś poszukal innego pracodawcy, bo pracownik który robi w swoje gniazdo to żaden pracownik!!!!

zainteresowany
@pracownik

Mariusz daj spokój. Po prostu idż do szefowej i się pożal, ze kierownik nie robi twoich zleceń ( zresztą bardzo zamieszanych i niedopracowanych , na już )

Były_pracownik_cale_szczescie

Tego nie można nazwać robieniem w swoje gniazo. Prawda jest taka że kierownik jest do (usunięte przez administratora) kłamie szefowej o pracownikach i zleceniach a szefowa nawet z pracownikami nie chce rozmawiać o zaistniałych sytuacjach. Przyjdziesz z problemem to ci powie że masz słuchać karola bo on wie lepiej a to (usunięte przez administratora) prawda. Na niczym się nie zna. Bardzo sie ciesze że juz tam nie musze pracować.

Stary pracownik

Jakby zmienić kierownika to wszystko było by elegancko i cool. Jak się pracuje uczciwie i robi to co do niego należy to nikt żadnych pretensji nie ma. Szefowa w porządku. Chodzą dalej pogłoski że nie płaci ale to było dawno i nie prawda. W ostatnim czasie raz sie zdarzyło że spóźniła się z wypłatą ale to tylko o kilka dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblemad Galina Murek - Katowice

• Jak się pracuje w Meblemad Galina Murek?

Zobacz opinie na temat firmy Meblemad Galina Murek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblemad Galina Murek?

Meblemad Galina Murek
4.3/5 Na podstawie 19 ocen.

Meblemad Galina Murek