Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz

Nowa Sól

Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz

Justyna89

ja też jestem zadowolona z pracy, którą panowie u mnie wykonali :) ale to już było jakiś czas temu... w każdym bądź razie nie wiem czy oni nadal istnieją, podawałam nr koleżance, która się buduje, ale podobno numer nie odpowiada i sama nie wiem kogo w branży mogłabym jej polecić, a ostatnia opinia pojawiła się w 2014 roku, więc jak to jest...

firma

Firma ogólnie do kitu. Roboty nie dokończone jak najtańszym kosztem i byle jakim materiałem. Naprawdę ludzie nie polecam to wasz największy koszmar będzie. Nie dotrzymują terminów, ogólnie firma nie godna polecenia. Pozdrawiam

Firma
@firma 22.06.2014 16:51

Nie zgadzam się z pierwszym komentarzem firma Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz jest fachowa i solidna materiały którymi wykonują prace są z górnej półki! U mnie robili dachy ja jestem bardzo zadowolony dachy zrobione bardzo solidnie "POLECAM" POZDRAWIAM

Agatka

Bardzo solidna firma

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Kamil Uliasz