Opinie o Techgips Budownictwo Krzysztof Goławski w Modrzyca

counter
5 1 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Karol Nowy wpis

To prawda ze dużo osób pracuje na emeryturze w waszej firmie?

Nikomu nie polecam nawet zaczęcia pracy w tej firmie. Banda (usunięte przez administratora) Wypłaty zawsze nie na czas. Pracownicy to praktycznie sami emeryci. Człowiek pracuje cały miesiąc a wypłaty nie dość że spóźnione to jeszcze płacą jak im się chce.. Zdecydowanie nie polecam

@Pracownik

O czym Ty człowieku mówisz ? Chyba się nie sprawdziłeś i nic wart nie byłeś dlatego Cię pogonili, stąd taka opinia. Pracuję tu 15lat i w życiu czegoś takiego nie miało miejsca. Umowa o pracę, to co dogadane z szefem, to tak jest. Nie ma mowy o czekaniu na pieniądze. Wypłaty na koniec miesiąca. Premie itp. Nigdy nie czekałem na pieniądze. Pracuje tu około 20ludzi w rożnym wieku, od doświadczonych budowlańców po młodych, zdolnych i ambitnych inżynierów budownictwa. Miła atmosfera i fachowosc na najwyższym poziomie. Jak najbardziej polecam!

Filip Czyż Nowy wpis

Słuchaj pajacu, masz odwagę pisać w internecie opinie to podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem, a nie starasz się wrobić kogoś innego

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 130 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Techgips Budownictwo Krzysztof Goławski? Można dołączyć rodzinę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Carlos

Współpracuje z tą firmą ok 10 lat nigdy nie było problemów z pieniędzmi i atmosfera jest fajna jak ktoś pisze takie bzdury to na prawdę musiał być słaby w pracy albo nic nie umieć a po za tym jak ktoś takie coś pisze to powinien się podpisać z imienia i nazwiska to będzie wiadomo o kogo chodzi a jak nie ma odwagi to niech poszuka lepszej pracy paru znam co odchodzili a później prosili o powrót pozdrawiam Maciej Marczenia

Może jednak znajdzie się jakiś pracownik, w firmie Techgips Budownictwo Krzysztof Goławski w mieście Modrzyca, który ma jakieś nowe informacje dla nas? Jak to wygląda obecnie? Dajcie znać, czekamy na informacje od Was.

Zostaw merytoryczną opinię o Techgips Budownictwo Krzysztof Goławski - Modrzyca

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad