Opinie o Pol-Nag w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Pol-Nag, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pol-Nag na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Nag w Warszawa

Oszukany

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej karykaturze firmy. Pracowałem u nich w okresie styczeń-marzec 2013. (usunięte przez administratora)(jeśli zmiennik spóźni się lub nie przyjdzie, zabraniali opuszczać posterunek; odpowiedzialność za brak ochrony spoczywa na tym, który wyszedł, zamiast na tym, który się nie zjawił). (usunięte przez administratora). Firma co prawda spłaca "na raty", ale dopiero po straszeniu sądem i nigdy w całości. Tłumaczą się brakiem funduszy i obiecują, że "zapłacą jak tylko będzie to możliwe" a jednak pieniądze na działalność jakoś mają, służbowe auta jeżdżą najwyraźniej na wodę. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Nag - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.