pol-nag

Opinie o pol-nag

Oszukany

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej karykaturze firmy. Pracowałem u nich w okresie styczeń-marzec 2013. (usunięte przez administratora)(jeśli zmiennik spóźni się lub nie przyjdzie, zabraniali opuszczać posterunek; odpowiedzialność za brak ochrony spoczywa na tym, który wyszedł, zamiast na tym, który się nie zjawił). (usunięte przez administratora). Firma co prawda spłaca "na raty", ale dopiero po straszeniu sądem i nigdy w całości. Tłumaczą się brakiem funduszy i obiecują, że "zapłacą jak tylko będzie to możliwe" a jednak pieniądze na działalność jakoś mają, służbowe auta jeżdżą najwyraźniej na wodę. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o pol-nag - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pol-nag