Hannecard Polska Sp. z o.o.

Kraków

Hannecard Polska Sp. z o.o.

Opinie o Hannecard Polska Sp. z o.o.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Hannecard Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Drukarz

Kilka lat doświadczeń z firmą daje swój bagaż i odczucia... Jak każda firma, także Hannecard nie jest ideałem. Zarządzanie w pewnych kwestiach jest niejasne lub jak by go nie było (Prezes + Zarząd z Belgii). Część pracowników stara się wykonywać swoje obowiązki na 200% normy, ale mimo ich starań są działy które potrafią całe zaangażowanie zepsuć co powoduje utratę klienta. Gorzej bo za to obrywają osoby odpowiedzialne za klienta, a nie winni porażki. Ale jak wiadomo dział handlowy jest winny wszystkiemu bo nie ma wyniku. A to przekłada się na ew. prowizje, które raczej nie są takiej wysokości jak być powinny by NAPRAWDĘ MOTYWOWAĆ. Pomimo mankamentów jak w każdej firmie są też plusy. Największym plusem to ludzie, którzy są w tej firmie. Zaczynając od procesu rekrutacji i gdzie spotkałem dwóch Panów, przez przyjęcie w dziale kadr po pracę z ludźmi w dziale handlowym czy na produkcji. Jeśli chcesz się dogadać to dasz sobie radę, ale trzeba przyjść z rozwiązaniami, a nie z oczekiwaniami. Największym atutem to Dyrektor Handlowy (przynajmniej dla mnie) - LIDER, nie szef. Ma to duże znaczenie gdzie jest się "panem swojego czasu" bo praca jest bardzo samodzielna. Dyrektor nam pomaga sterować by mieć większe szanse na WYNIK, reszta to nasza praca plus trochę szczęści = pecha klienta. A na koniec pewien spokój czyli wypłata każdego miesiąca w tym samym dniu - ostatni dzień miesiąca. Raz było opóźnienie o jeden dzień przy kilku letniej historii Jak jest się gotowym na wyzwania, pracę w dynamicznym zespole gdzie trzeba myśleć bo nie ma powtarzalność i rozwiązywać problemy to jest to dobre miejsce by się sprawdzić w boju!

multilevel 100

Pracowałem w tej Firmie 5 lat. Jedna refleksja, która mnie naszła to, że nie ma organizacji skrajnie złych ani takich, w których każdy ze współpracowników jest w 100 proc. zadowolony z panujących warunków. Hannecard wpisuje się w ten kanon. Jeśli ktoś szuka organizacji na wzór korporacji to nie ta bajka. Tutaj trzeba brać pełną odpowiedzialność za to co się robi. Wielozadaniowość (level 100) jest na porządku dziennym i to akurat mi się podobało – nie wszystkim to „siądzie”. Ślizganie się nie przejdzie (open office – albo coś takiego właśnie). Wystarczy jak wszędzie mieć argumenty aby swoje pomysły wdrożyć też. Sugeruję aby po zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną, nie bać się zapytać o wszelkie nurtujące wątpliwości oraz poprosić o bezpośrednią rozmowę/opinie ze współpracownikami (biura, hala, logistyka). Powodzenia !

Jacob

Firma Hannecard rekrutuje obecnie na stanowiska handlowe. Proszę o opinię osób na temat tej firmy , które miały doświadczenia pracując w tej firmie lub będąc kontrahentem/klientem tej firmy. Z góry dziękuję.

Zostaw opinię o Hannecard Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hannecard Polska Sp. z o.o.