4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 322 72 5 1

Opinie o Automat Spec

serwisant

Witam. Poleca firmę jako rzetelnego pracodawce, pracuję już kilka lat na stanowisku i jestem pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem i pozytywnym podejściem do biznesu, wcześniej pracowałem w wielu różnych firmach (prywatnych czy państwowych) , żadna nie miała tak profesjonalnego podejścia do pracownika jak AutomatSpec ....POLECAM WSZYSTKIM

Tak6Nie13

Pracuje w firmie niecały rok jako serwisant i jestem bardzo zadowolony. Nie ważne na jakim stanowisku pracujesz kontakt z kierownikiem jest dobry i wszystko da się załatwić. Okres letni na pewno jest cięższy bo jest więcej pracy z napojami, ale prowizja od sprzedaży przekłada się na wypłatę. Moim zdaniem jak komuś chce się pracować to da się zarobić i warto. Jak ktoś szuka pracy na chwilę to niech sobie odpuści. Ważne jest też podejście bo jak widzą ze komuś zależy to starają się go zatrzymać żeby jak najdłużej pracował.

Tak8Nie3
Hulk

Jeśłi masz okazje zacząć w AS to podejmuj prace bo teraz można tam fajnie zarobić, dużo sie zmienia moim zdaniem na lepsze. Więcej maszyn to wiekszy zarobek dla serwisanta, juz pare lat tu pracuje i choć czasem bywa natłok roboty to jestem zadowolony, fajna atmosfera i ludzie to mi najbardziej opowiada.Powodzenia

Tak2Nie4
Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Automat Spec?

Ggh Nowy wpis
@Pytanie

Od 4.00 do 18.00

Tak4Nie
ewa Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

pyszna kawa w dobrej cenie

TakNie3
PH

Plus dla przedsiębiorstwa i samego szefostwa za porządne i uczciwe podejście do przyszlych i potencjalnych współpracowników. Rozmowy o pracę mają charakter partnerski i służą wybadaniu potrzeb oraz możliwości obu stron - nie zaś jak w większości miejsc - stawianiu się w pozycji dominującej i sugerowaniu, jakoby praca dla nich była łaską pana. Polecam i pozdrawiam

Tak15Nie6
Oj nie do końca
@PH

Jeśli chodzi o rozmowę to faktycznie, fajna atmosfera, partnerska rozmowa. Ale później każą złotówkę odpracujesz trzy razy... a nikt tego nie widzi. A szkoda:(

Tak4Nie2
Zadowolony

Fajna firma, fajna praca.

TakNie6
Andrzej
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Może ktoś z firmy się pogniewa ale ja napiszę jak to wygląda z punktu widzenia serwisanta. Praca serwisanta to w zasadzie serwis 24/7. Pod telefonem musisz być ciągle bo w przypadku awarii lejącej się wody trzeba natychmiast reagować. (usunięte przez administratora) W siedzibie firmy panuje ogromny bałagan i spychologia obowiązków i odpowiedzialności przez co bardzo cierpi serwisant pracujący w kraju a nie w Kaszowie. Błędny przepływ informacji lub jego brak, problemy z zaopatrzeniem towaru i części zamiennych. Kierownicy są różni, albo trafisz super i pomoże Ci we wszystkim albo trafisz na kierownika z "rodziny" który poklepie Cię po plecach i o wszystko musisz zadbać sam. Generalnie maszyny są dosyć stare, przechodzą co prawda "serwis" przed wstawieniem na nową lokalizację ale i tak w 99% przypadków wstawiane są niesprawne maszyny. Klienci oczywiście za wszystko obwiniają serwisanta. Zakresu obowiązków i ilości obsługiwanych lokalizacji nikt z serwisantem nie uzgadnia. Po prostu dostajesz dodatkowe maszyny i zapytanie z biura w jakie dni będzie je obsługiwał. Jeżeli chodzi o plusy to na pewno pieniążki które nie są złe i zawsze są na czas. Minusy - ciężka praca fizyczna, zbyt duży zakres obsługiwanych punktów(nierealne do wykonania w 8godz.), bałagan w siedzibie firmy przez co przepływ informacji w całym kraju bardzo kuleje, ciągła gotowość do pracy. Generalnie jak widzę ogłoszenie,że jesteśmy najszybciej rozwijająca się firmą w branży to wypada sprostować że jesteśmy firmą najszybciej wstawiająca automaty i najmniej nad tym panującą czego konsekwencje powoli już odczuwamy. Ja powoli rozglądam się za czymś innym :)

Tak15Nie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Automat Spec?

TakNie2

@Pytanie

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie w zakładce Kariera znajdziesz aktualne oferty pracy. W zależności od stanowiska podane są wszystkie informacje oraz wymagania. Zapraszamy do aplikowania :)

TakNie1
Ciekawe Nowy wpis
@Automat Spec

(usunięte przez administratora) każdy kierownik mówi co innego gdy pytasz o urlop albo o przedłużenie umowy (brak zdecydowanego podziału kompetencji w kierownictwie) Najgorszy jest przydział automatów do serwisowania - może powinien się zmieniać rotacyjnie np. co miesiąc aby każdy mógł zobaczyć jak się pracuje i ile się dostaje prowizji w zależności od trasy oraz ilości automatów a także miejsca ich rozmieszczenia

Tak2Nie
marika
 Rekomendacja

Miałem tą nieprzyjemność pracować w tej firmie.Ogólnie jest pare plusów ale są też minusy których jest niestety więcej.A mianowicie plusy -na starcie dostaniecie (usunięte przez administratora)zł plus procent z zarobku automatów.Auto słuzbowe i telefon służbowy do pracy.Im wiecej automatów tym wiekszy procent i to chyba tyle plusów.Teraz minusy na poczatku nie dostaniecie duzo automatów 12-15 .Lecz później wraz z rosnącym doswiadczeniem będą wam dochdzić kolejne i kolejne aż wkoncu nie bedzie mozna sie wyrobic i 10 godzin pracy to bedzie mało.I nikogo nie bedzie obchodziło czy wam sie podoba czy nie.Kolejna sprawa dostajecie opiekuna z którym rozwiazuje sie niezgodności lecz do opiekuna nie mozna sie dodzwonić:( i zostajecie z problemem sami:( urlop i chorobowe nie mile widziane.Tak dobrze czytacie tu nie za bardzo urlop sie lubi no bo jak to tak automaty trzeba robić. Kierownicy tez są pod telefonem ale z nimi tez niewiele mozna ząłatwić.A później pretensje czemu nie zrobione.Praca dobra jak pali wam sie grunt pod nogami ale jak macie czas to poszukajcie czegos innego na spokojnie.

Tak7Nie
Si2012

Czy poszukiwana jest osoba do księgowości?

TakNie3
Ewa
@Si2012

Aktualne oferty pracy firmy Automat Spec możesz sprawdzić na ich stronie internetowej: https://automatspec.pl/kariera/ Niestety w tym momencie nie prowadzą rekrutacji w dziale księgowości. Jestem ciekawa dlaczego rozważałeś pracę w Automat Spec? Miałeś już styczność z tą firmą czy może zachęciły Cię pozytywne opinie?

Serwisant

Dlaczego usuwane są niewygodne opinie o firmie?

Tak11Nie4

@Serwisant

Witamy, Każda opinia po dodaniu przechodzi proces weryfikacji przez administratora. Opinie niezgodne z regulaminem są w odpowiedni sposób moderowane aby nie naruszały regulaminu.

Tak2Nie11
serwisant

Tak6Nie13
Klientka

Witajcie, Dzisiaj miałam okazję korzystać z Waszego nowego automatu na mojej uczelni który wymieniliście. Nie wiem co to za kawa "VERO GUSTO" ale jest najlepsza jaką do tej pory piłam na świecie. Powinniście wszędzie włożyć tę kawę !!!

TakNie4

@Klientka

Witamy, Cieszymy się że kawa którą dostarczamy przypadła do Pani gustu. Vero Gusto to jeden z naszych nowych produktów. Jest to kawa którą wypalamy w naszej palarni kawy, a następnie dystrybuujemy do automatów. Przed zaparzeniem porcja kawy jest bezpośrednio mielona co również oddziałuje na smak napoju.

Tak1Nie3
Grzegorz

Witajcie, chcialbym sie dowiedziec czy firma automat spec poszukuje serwisantow na dane wojewodztwa, interesuje mnie praca w waszej firmie jako serwisant.

@Grzegorz

Witamy serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Prosimy o złożenie aplikacji mailowo na adres praca@automatspec.pl Tam również można kierować pytania o wakaty na poszczególne miasta w Polsce.

me

Absolutnie nie plecam pracy w tej firmie ponieważ Ci ludzie zwodza czlowieka. Co chwilę są nowe oferty pracy co moim zdaniem świadczy o tej firmie nie najlepiej. Sama miałam pracować dla tej firmy ale zwodzili mnie od 1 szej rozmowy przez 1,5 miesiąca do kolejnych rozmów kwalifikacyjnych gdzie tak na prawdę jeździłam tam na marne bo zero konkretow było na 2 rozmowach. Trzecia miałam mieć z jakimś Panem który zajmuje się głównie rekrutacja ale to ja sama musiałam do niego dzwonić i się dopminac o rozmowę i pragne zaznaczyć że do dziś dnia nie zadzwonil. Od 1 szej rozmowy Pani z jaką ją odbyłam utwierdzala mnie w przekonaniu że już mam tą pracę. Brak profesjonalizmu w tej firmie, nie traktują ewentualnego przyszłego pracobiorce na poważnie... Moje sugestie dla Automat Spec: Absolutnie nie plecam pracy w tej firmie ponieważ Ci ludzie zwodza czlowieka. Co chwilę są nowe oferty pracy co moim zdaniem świadczy o tej firmie nie najlepiej. Sama miałam pracować dla tej firmy ale zwodzili mnie od 1 szej rozmowy przez 1,5 miesiąca do kolejnych rozmów kwalifikacyjnych gdzie tak na prawdę jeździłam tam na marne bo zero konkretow było na 2 rozmowach. Trzecia miałam mieć z jakimś Panem który zajmuje się głównie rekrutacja ale to ja sama musiałam do niego dzwonić i się dopminac o rozmowę i pragne zaznaczyć że do dziś dnia nie zadzwonil. Od 1 szej rozmowy Pani z jaką ją odbyłam utwierdzala mnie w przekonaniu że już mam tą pracę. Brak profesjonalizmu w tej firmie, nie traktują ewentualnego przyszłego pracobiorce na poważnie... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: juz nic

Tak9Nie

@me

Przede wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie Automat Spec i udział w naszym procesie. Rekrutacje nieraz się przedłużają, co wywołuje zrozumiałą niecierpliwość u kandydatów. Niemniej jednak staramy się zachować najwyższy poziom merytoryczny rozmów oraz zapewnić feedback kandydatowi po każdym etapie rekrutacji. Bardzo nam przykro, jeśli w Pani przypadku proces nie przebiegł prawidłowo, chętnie przeanalizujemy wszystkie Pani uwagi, w tym celu prosimy o kontakt bezpośredni na adres e-mail: praca@automatspec.pl

TakNie5
Gjj

Czy wtej firmie pracuje się w weekendy? Jakie są realne place?

chętny

Witam. Jakie pieniądze w Automat Spec dostaje pracownik teraz na wstępie? Chodzi o prace serwisanta.

Tak3Nie

@chętny

Witam, Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą i chce poznać warunki współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Aktualnie prowadzimy kilka rekrutacji w różnych miastach. Aplikacje można składać przez naszą stronę lub mailowo. Pozdrawiam serdecznie

Tak8Nie3

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w Automat Spec? Podzielcie się swoim zdaniem!

Tak1Nie

bhh

(usunięte przez administratora) Rekrutacjia trwa non stop

Tak23Nie
Zainteresowany

Może dowiem się coś więcej o pracy serwisanta. Jaki zasięg w terenie ma obsługiwać? Czy wolne są weekendy?

Tak9Nie

@Zainteresowany

Praca serwisanta może różnić się zasięgiem działania w zależności od lokalizacji i rozproszenia obsługiwanych punktów. Dlatego, aby uzyskać wyczerpujące informacje o pracy w danej lokalizacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami w centrali, którzy chętnie odpowiedzą na pytania w sprawie pracy i aktualnych naborów.

Lll

Jakimi samochodami Państwo jeżdżą ?

@Lll

Dostawczymi do 3,5 na kat.B pokroju Forda Customa lub Renault Traffic

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Automat Spec - Kaszów

Chcę opublikować: