Automat Spec

4 Dodaj opinię

Cele i Wartości

Cele i wartości

Naszym głównym celem jest ułatwianie codziennego życia naszym klientom. Staramy się ze wszystkich sił dostarczać konsumentom świeże przekąski i najlepszej jakości napoje. Tak, aby każdego dnia, o każdej porze mogli znaleźć w automacie właśnie to, czego potrzebują. Dbamy o to, aby usługa była na najwyższym poziomie, a nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Kierujemy się następującymi wartościami: Jakość, Komfort, Innowacyjność i Przyjemność. Jest to podstawa działalności naszej firmy. Dzięki tym filarom dotarliśmy do miejsca, w którym teraz jesteśmy.

JAKOŚĆ
Jakość znajduje się u nas na pierwszym miejscu. Począwszy od najnowocześniejszych automatów, a skończywszy na produktach, które można w nich znaleźć. Dbamy o to, aby maszyny vendingowe były najlepsze nowoczesne i bezawaryjne. Celujemy w to, aby serwować lubiane i cenione produkty i w to, aby kawa z naszego automatu nie była tylko kawą z automatu, ale przyjemnym doświadczeniem. Poprzez jakość kształtujemy więź z klientem – w końcu dajemy mu to co najlepsze.

KOMFORT
Robimy wszystko aby dać Ci wygodę i pełen komfort. W zasadzie Twoje zadanie ogranicza się do czerpania przyjemności z naszych usług – my już zajmiemy się resztą. Dzięki najnowszym technologiom jesteśmy w stanie przewidzieć ewentualne braki w automatach i z pewnością pojawimy się na miejscu zanim do tego dojdzie. Nasi serwisanci trzymają pieczę nad całym arsenałem maszyn i za nic w świecie nie dopuszczą do wystąpienia nieprawidłowości.

INNOWACYJNOŚĆ
Przecieramy nowe szlaki i głowimy się nad tym w jaki sposób możemy jeszcze bardziej Ci pomóc. Inwestujemy w najnowsze technologie, stawiamy na odważne pomysły i kreatywne działanie i rozwój. Ciągle brniemy do przodu i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Wprowadziliśmy różnorodne systemy płatnicze: bilon, banknot, system ZIP, płatność telefonem, karty płatnicze. Zadbaliśmy o to, aby nigdy nie było problemu z wydawaniem reszty – zaopatrzyliśmy nasze automaty w tak zwaną piątą tubę. To my zapoczątkowaliśmy duże, 300 ml kubki na kawę i inne napoje gorące i to my pierwsi zaproponowaliśmy powierzchnię reklamową na naszych kubkach.

PRZYJEMNOŚĆ
To właśnie z miłości do przyjemności i łatwiejszego życia powstał Automat-Spec. Dopasowujemy się do szybkiego stylu życia i nadążamy za Tobą – gdziekolwiek jesteś. Ty też możesz wziąć udział w tworzeniu życia łatwiejszym oferując pracownikom swojej firmy nasze usługi .

 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Automat Spec