Amco

Opinie o Amco

Marcin z. a...

Pracuje tam kilku nieudaczników technologów. Żaden (prazie żaden) nie ma pojęcia o tym czy się zajmuje. Lepiej zatrudnić chłopca po zawodówce który potrafi kręcić kiełbasę niż takieto pseudo technologa. Poza tym Panowie zamiast pracować jeżdżąc po kraju szukają chyba sami dla siebie pracy. Tak można się zorientować na spotkaniach. Szczególnie ci z mazowieckiego._Na prezentacjach ich produktów wychodzą wszystkie błędy. Generalnie firma krzak. Mały potencjał ludzki i intelektualny.

Zostaw opinię o Amco - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amco