Opinie o Klingenberg International Sp z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Klingenberg International Sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Klingenberg International Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klingenberg International Sp z o.o. w Świdnica

Quo vadis

Idzie odwilż w tej firmie...ludzie odchodzą,odwracają się od Ojca Dyrektora.Rządy jakie panują od ponad roku nie są w porządku z ogólnie przyjętą normalnością.Niemiecka firma i polskie zarobki...uwłaczające godności.Człowiek traktowany jest jak najgorsze zło.Arbeit macht frei (niem. praca czyni wolnym) – niemiecka formuła wywiedziona z rozpowszechnionego w tradycji protestanckiej cytatu z Ewangelii Jana (J 8, 32) ...tutaj można dosłownie zderzyć się z tym...pozostawiam do interpretacji czytającym.

ten kto wie najlepiej

Krzyki,hamstwo i popędzanie pracownikow , krótko mówiąc (usunięte przez administratora) NA KÓŁKACH! żadnej premi , przycinka na każdym korku choć byś Wypracował caly mówią na cacy ,a 29tego Dyrektor zobaczy cię że gadasz choć by na temat pracy , Zapomnij o premi im. za chorobowe ze stycznia brak jakich kolwiek talonow do konca roku, ci co nadal tam robią to albo lizobupY. Albo dajacy si (usunięte przez administratora) na sucho bez mudoa albo starsi pracownicy , przyczym takie słowo jak szacunek nie istnieje , za stawianie sie4

Monter

ODRADZAM i Nie Polecam nikomu tam pracować.. Chociaż jak ktoś niema ambicji ani żadnych perspektyw to może spróbować. Pracowałem tam 1rok i się zwolniłem. Atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna. Wrogie nastawienie liderów i przełożonych krzyki,hamstwo i popędzanie pracowników na porządku dziennym. Ogólnie pracując tam czułem się momentami jak skończony wrak człowieka wykończony psychicznie i fizycznie i to za psie pieniądze. Słowo podwyżka z przełożonym to temat tabu, a dyrektor moczy morda myśli że pozjadał wszystkie rozumy.

Mieciu

Nie jest tak źle, szału nie ma ale jest okej. Jak na świdnice moze być.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Klingenberg International Sp z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Quo vadis

Ten zakład to żenada -omijać szerokim łukiem.

nupjhhh

Firma deklaruje co prawda do 10 % premii, ale jednostki ja otrzymuja. Zazwyczaj konczy sie na "gołej" wyplacie, nawet jesli nadgodziny mialy miejsce to wedruja do jakiegos banku godzin, gdzie pomalu wbrew naszej wiedzy ubywaja. Jesli liczycie na rozsadny zarobek to nie w tym miejscu, odradzam.

cgb

Obowiazujaca zaledwie 15 minutowa przerwa w przeciagu jednej zmiany, brak wypłacanych "setek" a nawet "piecdziesiatek" za nadgodziny, dosc czesto kladziony duzy nacisk na pracownie znacznie powyżej 40-stu godzin tygodniowo (Oczywisty deficyt pracowników) co oczywiscie jest nieoplacalne w stosunku do zasad na jakich jest za nadgodziny (niby) placone. krotko ujmujac, jak wspomniano wczesniej- wyzysk. To przedstawiony zaledwie ulamek aspektow jakie jest w stanie zafundowac ta firma bazujaca na nieustannych absurdach. To powinno nieco rozswietlic wszelakie wahania, w postaci podjecia pracy w tym zakladzie.

obserwator

Zdecydowanie z galopującym w sposób kontrolowany „ dalekim obiektywizmem „ i nie opętany wrogością do żadnej instytucji nawet związkowej z przykrością muszę stwierdzić , że są ludzie, którzy pracuje rękami oraz tacy, którzy pracują językiem.

idk

Zdecydowanie ogólna opinia musi być negatywna, ciężko doszukać się jakichkolwiek pozytywnych stron z pracy w tej firmie. Podstaw jest wiele, by tak stwierdzić, oczywiście jak wspomniano, ludzi z biura z ogromnym kompleksem Boga, którym się wydaje, że są nadludźmi. Zaznali nieco władzy i wydaje im się, że ich wiedza w każdej dziedzinie jest nie ograniczona, kompletnie pozbawieni obiektywizmu, jak i ludzkich wartości. Pełen (usunięte przez administratora) pracownika, obcinane premie, umowy o dzieło, zarobki bardzo niskie.

SZCZERA PRAWDA!!! FIRMA Z DUŻYM NEGATYWEM!!!

Pracuje w Wałbrzychu i u nas zarabia się 1000-1100 pln i czołem czapka, tak ze nie macie tak źle. Pozdrawiam

lubiany

no i co brak argumętów

jamesblond0071
@lubiany

witam mam takie pytanie jestem umówiony na rozmowie w tej firmie i chciałbym się zapytac jakie sa zarobki na stanowisku monter z mozliwoscia wyjazdow za granice.za szczera odpowiedz bede bardzo wdzięczny.pozdrawiam

obserwator

Czysty automatyzm nienawiści do byłego pracodawcy chluby nie przynosi, budowanie utopijnej destrukcji powoduje, że wyrażane myśli są wolne od wszelkiej kontroli umysłu. Przeszłość można medytować na wiele sposobów, ale przyszłość trzeba tworzyć , zrelaksuj się (usunięte przez administratora) filozoficznie nad tezą - przynęta kłamst nie pozwoli złowić ryby prawdy..........................................................................................?????????????????,

Zbyszek

Opinia "NIEDOSTATECZNY" (usunięte przez administratora)

lubiany

PEWNIE JESTEŚ CZYMŚ PUPILEM SKORO TAK CI TAM DODRZE KOMU SIĘ PODLIZUJESZ?

Monter

znany - 2010-12-21 20:45:19 od kilku lat zadowolony,ciekawe czy to ten co o nim myślę, Nie wiem o kim myslisz, ale ja jestem po prostu zadowolony. Tak bardzo ci to przeszkadza ??? Obawiasz sie, ze malowany przez ciebie obraz zlej firmy sie zburzy ??? Pozdrawiam

znany

od kilku lat zadowolony,ciekawe czy to ten co o nim myślę,

Monter

Pracuje od kilku lat i jestem zadowolony. A (usunięte przez administratora) trzeba jak wszendzie.

człowieku wiesz co piszesz!!! a stabilność człowieka,stała praca a godność!!! premie są wypłacane nielicznym lizusom i pupilom,o takie sa fakty!!!zastanow sie chwile!!!!

Lopez

Jak tego słucham, to dochodzę do wniosku, że firma nie jest taka zła. No bo skoro to firma zwalnia .... czyli znaczy może sobie pozwolić na taką politykę. Poza tym wspomina Pan/Pani, że premie zależą od czyjegoś widzimisię, czyli premie są wypłacane, a przecież nie we wszystkich firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Klingenberg International Sp z o.o. - Świdnica

Klingenberg International Sp z o.o.
4.4/5 Na podstawie 250 ocen.
  • Metalowców 5
    58-100 Świdnica

Klingenberg International Sp z o.o.