P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr

Stargard Szczeciński

Opinie o P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr

sophie

A jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna teraz? Dzięki

Monika

David, mamy ten sam problem jesli chodzi o Baltic Cliff. Mozemy sie jakos skontaktowac z Toba zeby pogadac? Pzdr.

David

Czy wiecie coś o ST Investments? Jestem właścicielem jednego z apartamentów w Baltic Cliff. Nie jestem w stanie się skontaktować z nikim z firmy ST Investments. Telefony albo nie są odbierane albo są wyłączone (komórki).

wiwa

To wszystko co powyżej to tylko delikatne muśnięcie problemu. Opóźnienia w wypłatach pensji przez cały 2015. Lekceważenie i okłamywanie pracowników dopominających się o wypłatę pensji. Snucie wizji wielkich zmian w momencie kiedy już zapadła formalna decyzja o ogłoszeniu upadłości. Z tego co wiem to do tej pory pracownicy Lido nie otrzymali pensji za okres wypowiedzenia.

PRACOWNIK

pracowałem tam i wszystkie wyżej napisane opinie są prawda - nigdy nie płacili na czas...zalegają z wypłatami i odprawami.Doprowadzili apartamentowiec Lido w SARBINOWIE do upadku i cała firmę sprzedali innej osobie a teraz chcą ogłosić upadłość aby nie spłacać wierzycieli..

ja

Faktycznie jeżeli chodzi o apartamenty Lido to oszukali właścicieli lokali.Apartamenty są przez Papirus wynajmowane a pieniędzy właściciele dawno nie widzieli. Czyżby podobna sytuacja miała spotkać apartamenty Baltic Cliff. Właściciele obu firm mocno ze sobą powiązanych to osoby nigodne zufania i często obiecujące nierealne

Dyzio

Pracowałem w Papirusie II Stargard przez siedem lat od 2005 do 2012 roku. Prawdą jest, iż w ostatnim okresie, kiedy jeszcze tam pracowałem, były problemy z wypłacalnością wynagrodzeń, były opóźnienia. Firma ta jest już praktycznie bankrutem, jeden dyrektor zwala winę na drugiego i tak ludzie żyją w niepewnej dobie. Bezczelne kierownictwo i zarząd tylko żerują na osobach niepełnosprawnych. Pamiętam jak swego czasu miał być dokonany zakup nowych busów do podwózki pracowników do pracy ze środków przyznanych z PFRON-u, a tychże busów jak nie było tak i nie ma, zamiast tego zakupili samochody dostawcze dla firmy Domy Nad Morzem. Zakład Pracy Chronionej? To chyba żart albo kpina, tylko w nazwie figuruje. Brak jest tam stanowisk dostosowanych dla osób niepełnosprawnych, przeważnie praca stojąca, zapylenie i uciążliwy hałas. Ludzie dotknięci przez los muszą pracować na równi z osobami niezależnymi, "zdrowymi". Ja zostałem zwolniony z powodu odmowy podjęcia pracy w wymiarze ośmiogodzinnym, kiedy dostarczyłem do Działu Kadr orzeczenie lekarskie o wskazanym skróconym, czyli 7-godzinnym czasie pracy. Zatem nikomu nie polecam tej "firmy", kto by tam zainteresowany był pracą.

Gall

Dyzio

Pracowałem w Papirusie 7 lat od 2005 do 2012, prawda jest, że w ostatnim okresie kiedy jeszcze pracowałem, były spore problemy i opóźnienia z wypłacaniem wynagrodzeń. To bezczelne kierownictwo i zarząd firmy tylko żeruje na niepełnosprawnych pracownikach. Pamiętam jak mieli zakupić busy dla dowozu pracowników do zakładu z pieniędzy PFRON, a busów jak nie było tak nie ma, ale za to zakupili sobie samochody np. dla firmy Domy Nad Morzem. Zakład Pracy Chronionej? Chyba tylko z nazwy, nie ma tam stanowisk dostosowanych do potrzeb osób pokrzywdzonych przez los, tacy ludzie muszą na równi pracować z innymi, niezależnymi pracownikami. Zostałem z tej "firmy" zwolniony z powodu nie wyrażenia zgody na pracę w wymiarze 8 godzin dziennie, ponieważ dostarczyłem im orzeczenie lekarskie o wskazanym skróconym, czyli 7-godzinnym wymiarze czasu pracy. Tą postawą chcieli pokazać bat innym pracownikom, aby nie posunęli się do tego samego kroku. Zatem nie polecam nikomu tej "firmy", kto by zechciał tam pracować.

G.K.

Są BANKRUTAMI- mieli ogłaszać upadłość, czy już to zrobili?

BELLA

Papirus II- TO DNO, okradają właścicieli apartamentowca LIDO w Sarbinowie- wynajmują ich apartamenty nie płacąc im czynszu- ZŁODZIEJE !!!

xx

Są nie wypłacalni i jeden dyrektor zgania na drugiego że to nie on jest od decyzjii. A jak upomnisz się o swoje ciężko zarobione pieniądze to twierdzą że zakładowe konta są puste. Śmiech na sali

nmk

Są niewypłacalni. Przez cały czas wypłata się opóźnia a Dyrekcja robi wielkie oczy nigdy nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie!!!

Zostaw opinię o P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H "PAPIRUS II " Sp. z o.o. ZPChr