Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.

Świdnica

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@kcin współpracowałeś z Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL? Wiesz może coś odnośnie obecnej sytuacji w tej firmie? Jest poddana zmianom wewnętrznym czy zamknięta na stałe?

zzz

bolek

Kto jest nowym właścicielem zakładu?

kcin
@bolek 05.05.2018 12:56

Tego tak naprawdę nikt nie wie w KRSie ukraińcy widnieją

z

szkoda

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

kcin
@Administrator 02.02.2018 18:34

w takim zakładzie 2000 brutto no niech właściciel sobie robi jak się nie ma miedzi to na (usunięte przez administratora) się siedzi a nie fabrykę otwiera ale powodzenia Pani Dyrektor życzę

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

GRYZLI

Witam wszystkich ciekawych Podobno Akcja reaktywacja choć zarobki cieniutkie proponują

zzz

Iza

Cisza, cisza w tym wątku panuje :) Czy znajdzie się chętna osoba do podzielenia się swoją opinią o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.? Może firma poszukuje aktualnie nowych pracowników?

2000
@Iza 15.03.2018 16:41

Przecież to padło

oszukany

No i co z tą firmą się dzieje? ktoś tam jeszcze pracuje?

xxx

Szkoda

Iza

@kleszcz jak wygląda praca w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.? Czy długo pracujesz w tej firmie? Piszesz, że możliwość awansu jakaś jest. Czy Tobie się udało taki awans dostać?

Kupił ktoś ten zakład?

wiem co mówię
@. 30.10.2016 02:39

Firma nie sprzedana. Kto kupi tupa w szafie. Chyba Nasioł odkupi przez podstawione osoby tak jak kupował drut do nowej firmy przez podstawione firmy. Niestety Syndyk udawał że tego nie widzi a jest to podstawa do działania wobec Nasioła i Orzełka. Dodatkowo przed zgłoszeniem do upadłości wyciągnął z firmy kilka milionów PLN. I nikt mu nic nie zrobi.

maciek

Hej, wiecie czy w niedługim czasie jest szansa, żeby znaleźć zatrudnienie jako asystent specjalisty ds. finansowych? Nie ukrywam, że zależałoby mi na tej pracy bo oprócz stałej umowy zawsze jest jeszcze szansa na jakieś dodatkowe benefity socjalne do tego.

stary wyjadacz

Tik,tak-tik,tak................zegar tyka dla syndyka :)

wiemcomówię

No niestety, wychodzi na to, że N dokładnie zaplanował to co się teraz dzieje, a obecność Madzi to tylko potwierdza. To ona zrobiła wszystko, żeby podarować jak na tacy Nasiełowi Linodrut, za który zapłacił niewielką cząstkę rzeczywistej wartości. Teraz w ramach wdzięczności pozwoli jej zakończyć działalność Frezpolu. O tym, że Frezpol padnie zdałem sobie sprawę już po paru miesiącach tzw. działalności Macieja i mówiłem o tym. Niestety okazało się to prawdą. Piszę to z przykrością, bo przepracowałem w Linodrucie i Frezpolu większą część mojego zawodowego życia. Od dłuższego czasu widać było "kierunek działań". Nie jestem mściwy, ale za to powinna być jakaś kara, za te fałszywe obietnice bez pokrycia, za kłamstwa w żywe oczy. A tym, którzy będą domagać się odpraw mogę tylko powiedzieć - wyduście z dziada ostatni należny wam grosz, bez litości. I nie dajcie się nabrać na puste obietnice. Powodzenia.

starosta

Firma, która właśnie ogłosiła upadłość? Człowieku, co ty piszesz? Szanuj ludzi, którzy właśnie trafiają na bruk i nie werbuj tu nowych naiwnych.

art.41.1 kp płaczcie i czytajcie........nie stosuje sie do art.38,39,41 kp

Worker

Frezpol nie chyli się ku upadkowi, tylko już upadł. Sprawdźcie se w KRS 5 lipca zgłosili upadłość w sądzie wałbrzyskim

Worker3
@Worker2 26.07.2016 15:01

Worker ma rację,jest zgłoszony wniosek o upadłość. Jest wyznaczony syndyk. Dodatkowo aby Was jeszcze bardziej zasmucić to: Prezes i Orzełek założyli nową spółkę z konkurencyjnym zakresem działalności: Frezpol-Serwis. Ewidentnie działają od dłuższego czasu na szkodę Frezpolu. Ciekawe czy ktoś się odważy zgłosić te działania na Policje. Ciekawe jaka będzie sytuacja z naszymi wypłatami? Chyba musimy rozpocząć strajk. Obecność Magdy jednoznacznie świadczy o sytuacji w firmie. Przypomniały mi się czasy Linodrutu i sposobu działania tej baby. Ach świat się zmienia...

wiewior

Zakład chyli się ku upadkowi, rynek już nie ten sam, a i miejsce pracy fatalne... Co się dziwić, że ofert nie ma i chętnych na nie też nie.

kicker

A skąd dane, że taka firma miała produkować 80 ton? Czyżbyś nowy kierowniku próbował usprawiedliwiać swoją nieudolność? To jakim cudem "firma taka jak Frezpol" jeszcze niedawno produkowała grubo ponad 200 ton? Jak to się mówi: jak nie potrafisz, to nie pchaj się na afisz. A nowe kierownictwo niczym pozytywnym się nie wykazuje i to jest fakt. Natomiast sygnały od załogi są po to, zebyście się zastanowili, co robicie. A zresztą, czas do upadku możemy chyba liczyć w tygodniach? I co mądrzejsi się zwalniają, tu racja. Pozdro.

i tyle w temacie
@go slow 12.07.2016 21:39

Oświeć mnie co napisałem ,mam nie odparte wrażenie ze jesteś przedstawicielem kierownictwa a może donosisz jeszcze Ps powtarzasz się

kicker

wiemcomówię

No to teraz się dzieje w zakładzie. 130 ton, a miało być 300...R. robił dużo ponad 200 i był be, ten robi ledwo-ledwo i jest ok. Poprzegrywane przetargi, strata wielu klientów, generowanie coraz większych strat, zwalnianie pracowników to "dorobek" nowego dyrektoriatu. Sumując, jeśli R był tak zły to co można powiedzieć o tym co dzieje się teraz?

i tyle w temacie
@wiemcomówię 06.07.2016 15:00

Firma taka jak Frezpol miała produkować 80 ton wyrobów ,siedzicie i jęczycie zróbcie coś dla siebie i się zwolnijcie no chyba ze jesteście tacy dobrzy i pracy z waszym wykształceniem nie ma a z jakiego powodu WR został zwolniony tego nikt naprawdę oprócz A.N. i WR nie wie.

wiemcomówię

Opinii o tym tzw zakładzie pracy jest tyle ilu pracowników, aktualnych lub byłych.Na dzień dzisiejszy jest "siara i wiocha" jak to mówią dzisiejsi młodzi. Nikt, oprócz oszukiwanych ukraińców nie chce tu pracować, bo świdniczanie dowiedzieli się, wałbrzyszanie wiedzą co to znaczy Frezpol. Pracowników coraz mniej, nowych brak. Plany leżą w gruzach, bo ważniejsze są wszystkie inne rzeczy oprócz produkcji. Zakład nie tylko nie przynosi zysków, ale wręcz generuje coraz większe straty i to pasuje N. Więc o co chodzi? Ha, o to, że trzeba dotrwać do odpowiedniego momentu i fiuuu, sprzedać to co zostanie, a resztę zaorać. A ludzie? Na zieloną trawkę. Tylko gdzie dopracować do emerytury gdy jeszcze parę latek zostało?

uśmiany_jak_norka

Dokładnie popieram to, co kolega pisze.

Nemo

pytanie kto pracuje w takim niewydarzonym zakładzie .skoro firma dno to co wy tam robicie?rozumiem że w dennym zakładzie pracują denni pracownicy

nemo
@uśmiany_jak_norka 12.05.2016 11:27

ja to już dawno zrozumiałem teraz zarabiam o wiele więcej w WAŁBRZYCHU bez dojazdów ,tylko jakiś sentyment mam do tej firmy i szkoda mi tych których się zarzyna

uśmiany_jak_norka

Co, rekrutacja Wam nie wyszła, że znowu piszecie takie brednie? Ta firma to dno, uciekaj kto może.

uśmiany_jak_norka

No i proszę, jak to na pierwszy rzut oka można rozpoznać podstawionego kolesia... Moznaby nawet zaryzykować, jak się nazywasz naprawdę panie "hurt", heh, ile ci doplacili za wklepywanie takich bredni? Kto cię tu teraz doceni, bo na pewno nie nowe kierownictwo w ś-cy. Jaśnie szanowny prezes i tak się na wszystkich wypnie i zgarnie swoją kasę za czyjąś ciężka pracę, o której piszesz. Obyś się za późno nie obudził, dobrze tym, co ich już tu nie ma Pozdro

biuro centrala

Witam pracownik biura po 7 latach - zjeb... firma pełna lizodupów i karierowiczów. szkoda tych lat, ludzi nie szanują, Orzeł to prostak udający inteligenta, a Tem boi się odezwać aby siedziec dalej cicho i potakiwać N. firma bez perspektyw niestety bo ma brak kapitału w ludziach...

@Sonik 09.04.2016 10:00

Ależ nie Soniku,Moj post też usunięto bo obrazilem(ponoć) wartosci religijne i historyczne :)) Do rzeczy: Robi się wiele żeby ten zakład poszedł pod młotek,lub został zamknięty celem sprzedania.Prawdę wie tylko szeryf,a patrząc co poczyna to zmierza do................Ukrainskiej załogi!!!I biada wam(nam) bo nie liczcie na wyrozumialosc!!!Guma,gaz i wąskie drzwi!A te wszystkie "przeszeregowania"to tylko zmylka,ktora ma wprowadzić ciszę do czasu wymiany załogi.......a kroki już poczynil(czytajaco-pracujący wiedza).Pozdro

stary wyjadacz

Skoro nie ma wpisów w temacie Frezpolu to widać że zastępczym tematem jest polityka(xxl),oraz psychologia nie refundowana z NFZ(sonik).......:))

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FREZPOL Sp.zo.o.