Opinie o ABC COLOREX

Ahmed

Tak praca jak Colorex to jest dno . Ludzie pracują po 230h/miesiac i zarobią poniżej 3 tys. Inne hale muszą harować jak woły mają największe przychody z całej firmy ? Nikt o tym nie wspomni ? Cała hala nr. 15 robi jak głupiaby utrzymać wszystkich tylko i wyłącznie przez to że robi się 10 h a nie 12 h Jak dla mnie porażka firma schodzi na psy . Materiał przyjeżdża coraz gorszy prawie na złom ale kierownictwo sądzi że się nadzieje i wystarczy tylko wyheblować ( takie heblowanie materiału to mniej więcej 200 papierów dziennie ) tak nawet nie ma na trawialni SYF SYF SYF

gawron

Słyszałem różne opinie ale dla mnie jest ok Czy biuro to pupilki prezesa to cieżko powiedzieć trochę pracowałem w biurze w trakcie remontu i tu też się trafiają "czarne owce" jak na hali bez różnicy. Tak po za tym firma normalna, zarobki jak gdzie indziej takie same

Pawelcio

Pracuję tu od 4 lat. Miałem zamiar przepracować 1 rok i za zaoszczędzone pieniądze zrobić jakiś kurs, czy uprawnienia. Pracuję do dziś i nie mam zamiaru zmieniać. Wady są jak wszędzie. Hala 1 wyremontowana - fakt. Ale np. hala 2 to nieporozumienie - DO REMONTU! Jeśli chodzi o traktowanie, to ja po prostu wykonuję swoje obowiązki i traktuję kierownika tylko służbowo, nie drę z nim kotów i nie podlizuję mu się. I tak jest OK. Ale jak przyjdzie jakaś reklamacja i Ty zawiniłeś, to co prawda nie odbiją Ci od tego kasy, ale zmieszają z błotem. Miałem tak kilka razy. A jak nie byłeś w kabinie lakierniczej z pistoletem w ręku, a przez halę szedł kierownik, to odrazu było "czemu k**wa nie malujesz?!". No ale da się przeżyć i takie coś. Zarobki? Lakiernik po 2 latach pracy zarobi ok. 14zł na godzinę, pomocnik lakiernika około 12zł, brygadzista 17-18zł. Ale na początek żałosne 7.5zł na godzinę. Tego możecie być pewni. Lakiernikiem nie trudno zostać, wystarczy że popracujesz 2-3 miesiące i będziesz chętny, żeby się tego nauczyć, a na pewno jakieś miejsce się znajdzie. Jeśli chodzi o brygadzistę, tu już gorzej - odkąd tu jestem (4 lata) są ci sami, a to pokazuje, że jest im tu dobrze. W biurze mają na prawdę dobrze - pozazdrościć - pupilki prezesa. A paczki świąteczne? Ich wartość to około 100zł, ale nie rozumiem ludzi, którym coś się z nich nie podoba. W wielu firmach nie ma na Święta nawet życzeń. Dużo ludzi narzeka, ale ja polecam.

Lesio
@Pawelcio 17.01.2017 23:00

Nie wiem gdzie ty pracujesz i nie wiesz o tym że w ciągu ostatnich dwóch lat odeszło sześciu brygadzistów i jeden zastępca kierownika. Ja pracuje tutaj od 5lat i najbardziej bolesne jest to że nieważne czy nowy czy stary pracownik i tak każdy zarabia tyle samo po krótkim czasie. Tragicznie może nie jest ale raczej emerytury nikt w takich warunkach nie dożyje.

Kris

bardzo dobre wrażenia. Nowoczesne hale, dobre warunki, możliwość dorobienia przez nadgodziny. Mogę polecić

Mika

Dla mnie jest ok !- Musisz sam spróbować - każdy ma inne wymagania i oczekiwania.

Grzegorz

Normalna firma, pracujący rzetelnie są zadowoleni

Były murzyn

Cały COLOREX z LIFTEM na czele powinien nosic nazwę TYROLEX. Zwierze domowe ma lepsze warunki bo dostaje jesc, pić, mieszkać gdzie ma i sie niczym nie przejmuje.

Marketing

Pensje wypłacają w terminie. Za doświadczenie nawet 5 letnie możesz dostać co najwyżej upomnienie że jakiegoś nowego nie przypilnowałeś. Stabilne zatrudnienie tylko w sezonie. Na zime zmniejszają kadrę pracowniczą.

Pewnie to usuną

Na stronie najgorsza praca znajdują się wszystkie wpisy jakie były robione na temat tego pracodawcy.

Braveheart

Niestety ale to forum jest najwidoczniej kontrolowane przez pracodawcę ponieważ sporo negatywnych opinii znikło. Autobusy można spr. na stronie kmk z krakowa. 110 jeździ od 1957r. 117-1975r. 242-2009r.

Gosia

pozytywne miejsce uczciwe podejście do pracowników - mogę polecić

Wojtek

właśnie dobiega końca moja wakacyjna "kariera" w ABC Colorex. Kształce się w innym kierunku więc pewnie miejsca tu nie zagrzeje ale na przyszłe wakacje chętnie bym tam jeszcze przyszedł bo atmosfera jest spoko, zarobki 10-12 zł, godzin 8, 10 lub 12 jak komu odpowiada. Pracowałem z ludźmi którzy są tam od wielu lat i raczej byli zadowoleni. Jak ktoś szuka pracy fizycznej na hali to mogę polecić

Jacunio

niby są tam jakieś zasady narzucone ale zawsze można się dogadać. Teraz na wakacje jest trochę chłopaków, którzy dogadują się indywidualnie z kierownikami tak jak każdemu pasuje. Trzeba zagadywać do kierownika

Koksik

GRRRRR.Jeżeli się nie krepujesz to podaj swoje nazwisko bo ja się nikogo nie boję w przeciwieństwie do Ciebie co może stracić swoje wymarzone stanowisko

@Koksik 12.08.2016 23:24

krepowac moze sie krempuje ale nie widze zeby kto kolwiek podawal tu swoje imie i nazwisko. Dla mnie praca w colorexie to juz akurat zamkniety rozdzial ale dziwi mnie dlaczego jezeli ktos osmieli sie powiedziec cos dobrego na te firme to od razu uwaza sie ze jest podstawiony albo z biura? Dla mnie firma jak kilka innych w ktorych pracowalem a pod kilkoma wzgledami nawet lepsza.

adam

robota jest OK

grrrr....

( usunięte przez administratora )robiłem tam 5 lat i zmieniłem głównie z uwagi na dojazd. Z huty nie ma bezpośredniego autobusu, trzeba iść na podmiejski i dlatego szukałem czegoś bliżej domu. Jestem już na 3 lakierni i warunki zasadniczo są wszędzie takie same więc nie rozumie tych co narzekają. W colorexie było przynajmniej to na co się człowiek umówił, pieniądze na czas i te paczki co tu ktoś mówił, że psu dawał kiełbasę :)

Głupi robol
@grrrr.... 12.08.2016 08:13
gratuluje detektywistycznego zacięcia. Nie pracowałem nigdy w biurze, a w okresie moich dojazdów na łuczanowicką nie było jeszc...

Dziękuję za odpowiedź. Pracowałem w tej firmie 7 lat i te połączenie są bardzo długo. Śmiało mogę się dowiedzieć od kiedy bo debilem nie jestem. Podważyć jeszcze to co mówisz oficjalna informacja od mpk?

@Głupi robol 12.08.2016 23:05

prosze cie bardzo - tylko po co?

Jacunio

dla mnie firma w porządku. Pracuje się 8, 10 lub 12 godzin ale to jest rzecz wyboru każdego. Wiadomo u nas część brygady woli robić więcej godzin bo kaska jest wtedy lepsza i na czas.

anonimowy

Wczoraj colorex dał ogłoszenie na OLX: Firma ABC Colorex sp. z o.o., lider w branży lakierowania proszkowego i obróbek blacharskich, w związku z rozwojem poszukuje zarówno kobiet jak i mężczyzn na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Kraków / ul. Łuczanowicka 30 31-766 Kraków Opis stanowiska: •Przygotowanie elementów do lakierowania; •Zawieszanie elementów polakierowanych; •Pakowanie gotowych elementów; •Prace pomocnicze przy produkcji. Wymagania: •Dokładność, solidność, obowiązkowość; •Dyspozycyjność: Praca w systemie dwuzmianowym oraz trzyzmianowym. Oferujemy: •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; •Wynagrodzenie stałe plus premie; •Pracę w dynamicznie rozwijającej się i innowacyjnej firmie; Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem ,,praca na produkcji” Jak przeczytałem te wszystkie opinie to odpuściłem z wysłaniem do nich CV ,najbardziej przekonała mnie opinia "Mały" niezłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robią jak macie na umowach 1850brutto a reszta jest w kopercie nieopodatkowana! Ale napewno do nich zadzwonię i zapytam się czy faktycznie tak robią.

sp

Chciałbym zobaczyć tego kolegę, jak będziesz pracował tam po 8h to dostaniesz tylko przelew i ewentualnie parę dyszek za przerób.(usunięte przez administratora) jak będziesz robił na 1 lub 2 hali po 12 + soboty, ale na początku na pewno tyle nie dostaniesz bo na początku nie płacą premii przerobowej.

Janosz

Szukam pracy . Kolega który tam pracuje na produkcji powiedział , iż wychodzi 4 kawałki na mies., na czysto + premia.Podobno szukają ludzi. Proszę o uczciwą i rzeczową odpowiedż.

czy kasa to wszystko ?

Ja zarabiam 4 tys. za ustawowe godz. plus nadliczbowe, co drugi m-c premia 15-20%. Ludzie czego wy jeszcze oczekujecie ? Warunki ? Zawsze jest coś za coś.Płacą wam i to dobrze , a wy ciągle narzekacie.Wiadomo każdy by chciał jeszcze więcej , ale na litość boską.

rocky

Nadajecie na zarobki , gdyby były małe , nie dałbyś psowi swojej świątecznej kiełbasy . Jak wam nie wstyd zakłamani ludzie ?

Sandokan

Mojemu pieskowi smakowała kiełbaska ze świątecznej paczki. Zeżarł całość tzn. 1 kg.

klaklakla

Som miejsca na produkcji. Tylko alkocholu pić nie wolno. Pozatym nie najgorzej. Jak gożelnik to lepi się nie przyjmować. Tszeba uczciwym zafsze być. Piniondz to nie wszystko.

kupa

Ten ciemniak cukiernik to najwiekszy wazeliniasz ,uwaga oszukuje z pieniędzmi ,bieże nieraz w kieszeń

Pipi

Jeżeli masz dowody to opisz lub zgłoś prezesowi anonimowo a nie oskarżaj

olek

Trzeci świat.

max

NIE POLECAM , WSZYSTKO CO WYŻEJ TO PRAWDA.

Titanic

Uważam że mogę polecić pracę w colorexie ponieważ ona potrafi przygotować do każdego rodzaju pracy. Jeśli ktoś trafi na hale inną niż nr 3 to uważam że nie będzie żałował.Prawda jest taka że rządzą tam trzy osoby: Prezes,kierownik lakierni oraz dyrektor marketingu. Jeżeli ma ktoś za dużo do powiedzenia to wylatuje.Staż pracy czy starzy pracownic się nie liczą w choćby 1%.

marcin

Śmieszne propozycje zarobków, a wymagania z kosmosu. Grafikowi i osobie od reklamy i tworzenia stron www, chcieli by płacić tyle co osobie która kopie doły.

Jak firma rodzinna to powinno być dobrze ja robię w molohu i tam każdy to sztuka nie pasuje to idź bez względu na doświadczenie i umiejętności.

Zostaw opinię o ABC COLOREX - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC COLOREX