PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.

Wolbórz

Opinie o PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.

XXXXXXXXXXXXXXXXX

Co Wy gadacie? Juz nie pracuje ale dla mnie bylo ok.

Xxx
@XXXXXXXXXXXXXXXXX 18.10.2016 15:38
Co Wy gadacie? Juz nie pracuje ale dla mnie bylo ok.

widocznie nie na twojej zmianie może nie co nie znaczy że nie było tak na innej

Xxx

wybiórcze traktowanie pracowników przez kierowników zmiany i brygadzistów są lepsi ( koledzy ) i gorsi ( ci co nie są kolegami ) koledzy mają lepsze pobrania jak i dużo czasu na pogaduchy a reszta żeby się zajechała to normy nie wyrobi a jak chwile pogadają to od razu afera że norma i pracujemy a nie stoimy. Więc praca w miare ale kolesiostwo, kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo

Gall Anonim

W Partner Logistic jest fatalna atmosfera wśród pracowników.Przypisują brania wybranym osobom i pracownikom z firmy zewnętrznej po to aby pracownik zatrudniony na umowę o pracę nie dostawał premii i miał słabą wydajność.

Jak oceniasz firmę PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O. - Wolbórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARTNER LOGISTIC SP. Z O.O.