Opinie o Karol Kania i Synowie w Pawłowiczki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Karol Kania i Synowie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Karol Kania i Synowie o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karol Kania i Synowie w Pawłowiczki

Praca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam. Czy planowana jest reaktywacja firmy z oddziałem z Piasku ?

Nowy Nowy wpis

Ile zarabiają osoby na produkcji Chciałbym przyjąć sie do pracy ale nie chcę zarabiać mnie niż teraz

Radek

Dobrze oceniana firma, wypracowała sobie odpowiednią pozycję, poza tym dobra atmosfera w pracy więc polecam

Karol Kania I Synowie Sp. z o.o. Nowy wpis
@Radek

Dzień dobry, bardzo nam miło - dziękujemy za opinię.

Czy jest możliwość pracy w Karol Kania i Synowie na część etatu?

Karol Kania I Synowie Sp. z o.o. Nowy wpis

Dzień dobry, na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko, które wiązałoby się z pracą w niepełnym wymiarze czasu pracy. Warto jednak zaglądać na naszą stronę internetową - w zakładce "Kariera" znajdują się wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Personalnym pod nr tel.: Piasek: 32 449 31 65; Pawłowiczki: 77 480 32 26; Dębowa Kłoda: 83 355 75 14 bądź adresem e-mail: hr@kania.net.pl

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Karol Kania i Synowie? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
OLO

Kiedyś to była firma uczciwa teraz już nie . Dostarczają wadliwe podłoże a później nie uwzględniają reklamacji . Przekonują że wszystko jest już dobrze byle tylko wystawić fakturę .(usunięte przez administratora)

Karol Kania I Synowie Sp. z o.o.
@OLO

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Nasi Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy Klient otrzymał produkt najwyższej jakości i był zadowolony ze współpracy z Karol Kania i Synowie. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, czy problemy - prosimy o bezpośredni kontakt z Działem sprzedaży. Dane kontaktowe znajdują się: https://kania.net.pl/kontakt/

Heniek

Słyszał ktoś czy firma szuka pracowników? Jakie można wypracować wynagrodzenie?

@Heniek

Dzień dobry, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska: operator wózka, magazynier wyrobów gotowych, operator maszyn produkcyjnych. Wszystkie pojawiające się oferty publikujemy na stronie www, w zakładce "Kariera". Link do strony: https://kania.net.pl/kariera/ Zachęcamy do aplikowania, a w razie pytań - prosimy o kontakt z Działem HR, który chętnie odpowie na pytania związane z prowadzonymi rekrutacjami:)

Posiada ktoś informacje o pracy w tej firmie? Czy zarobki w niej są atrakcyjne?

Walkiewicz Marcin

Rok temu opisywałem całą sytuację dzisiaj znowu Pani dzwoni że przepraszam Panie Walkiewicz ale nie wyprodukowaliśmy wystarczającej ilości podłoża z 1050 sztuk pani zagwarantowała niecałe 350. Po zapewnieniach zeszłorocznych kierownika że taka sytuacja nie będzie miała. Nie ma wyciągniętych wniosków, współpraca długo letnia a tu się poważnie klienta nie traktuje nie dosyć że pieniądze są przelane na konto za 1050 sztuk to ja się pytam po co te wszystkie harmonogramy i w ogóle cała otoczka. Równie dobrze można powiedzieć Przepraszamy ale dla personelu dzisiaj wypłaty nie będzie bo zabrakło pieniędzy i tyle, przyjdźcie za tydzień może coś się znajdzie. Brak słów.

zuza

chyba ci się coś pomyliło... a raczej pokiełbasiło. oni produkują oprzecież podłoże ze słomy pod uprawę pieczarek ikk należą do stworzyszenia grzybów uprawnych

Ależ to co jest napisane to wszystko prawda o tej firmie niestety

iii
@pracownik

Witam. Może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca magazyniera w tej firmie?

xxx

dwa piwa

assassin

jak wyglądają zarobki i socjalne w firmie ?

(usunięte przez administratora)To ile mniej więcej można tam zarobić bo myśle o tym żeby się tam przyjąć do roboty?

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Kania i Synowie - Pawłowiczki

• Jak się pracuje w Karol Kania i Synowie?

Zobacz opinie na temat firmy Karol Kania i Synowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Karol Kania i Synowie