Karol Kania i Synowie

Pawłowiczki

Karol Kania i Synowie

Opinie o Karol Kania i Synowie

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się karol kania i synowie na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Pawłowiczki i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

zuza

chyba ci się coś pomyliło... a raczej pokiełbasiło. oni produkują oprzecież podłoże ze słomy pod uprawę pieczarek ikk należą do stworzyszenia grzybów uprawnych

Ależ to co jest napisane to wszystko prawda o tej firmie niestety

iii
@pracownik 18.01.2015 13:39

Witam. Może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca magazyniera w tej firmie?

xxx

dwa piwa

assassin

jak wyglądają zarobki i socjalne w firmie ?

(usunięte przez administratora)To ile mniej więcej można tam zarobić bo myśle o tym żeby się tam przyjąć do roboty?

Zostaw opinię o Karol Kania i Synowie - Pawłowiczki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karol Kania i Synowie