Miramex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych

Gdynia

Opinie o Miramex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych

iop

@edek ale co to znaczy, że tak wynika z internetu? Nie mają strony internetowej, nie ma ich w KRSie?

Byly pracownik

Panowie sprawdźcie w KRS czy firma istnieje jeszcze, bo była w upadłości a wtedy na pewno nie zatrudnia i nie ma tam co szukać, o ile jeszcze istnieje.

patrycjusz

Hej, ja również byłbym zainteresowany pracą w Miramex, ale nie mogę znaleźć za bardzo aktualnych ogłoszeń od firmy, może jest ktoś w stanie mi pomóc? Oczywiście byłbym także bardzo wdzięczny za komentarze na temat aktualnych możliwości zarobku w firmie, czy jest to 2, czy raczej 3 z przodu? Może jest jeszcze inaczej?

antoni

dobra - to teraz pytanie za 1000000 punktów czy ta firma jeszcze zatrudnia? wiadomo że kazdy chce miec stala prace z jak najlepszymi perspektywami na przyszlosc moze powiecie mi cos na ten temat jak ot teraz wyglada - z gory dziekuje za zaangazowanie i pomoc. jesli chcecie to odczytam i odpisze . pozdrawiam

podwykonawca

w Sieradzu w jednostce wojskowej firma MIRAMEX też przypomniała o sobie

robert

jak sam dobrze wiesz w miramexie kolegów niema,a co do lekcji to życie ci ich udzieli nie tylko z polskiego

robert

Jim

Nie ma w tym nic dziwnego. Firma wygrywa przetargi na krawędzi kosztów... reszta jest tylko konsekwencją

gość

Polecam kolego iść na lekcję polskiego

nima cwaniaka nad warszawiaka

pink dalej ten sam,kierownik na sztuke ale ochroniaż,jedni już się zdecydowali.ogólnie oddz.wawa.bez sensu.

niema cwaniaka nad warszawiaka

co wy wiecie o pracy.jesteście z poprzedniej epoki.a wietrzyć to możecie się

gość

Nie chce mi się zniżać do waszego poziomu rozwoju emocjonalnego i intelektualnego. Płakać i narzekać każdy potrafi a jak trzeba się do roboty wziąć, wychodzi szydło z worka kto co potrafi.

worker

Oddział w Warszwie to totalna porażka: 2 niezdecydowanych 1 z debetem umysłowym( usunięte przez administratora )

trzeba w końcu pogonić ten MIRAMEX z Warszawy, bo sieroty do niczego się nie nadają nawet porządnie trupiaszczego lanosa nie potrafili skasować.

$

Trzeba przewietrzyć tą Warszawkę przydało by sie im trochę jodu

?

Piszesz o oddziale w warszawie

worker

i znowu nie ma premii i pensyjki cieniutkie i pare osób się pożegnało - co ja piszę przecież się nie nadawali do niczego i w porę zostali zwolnieni...... żenada

ILE PUNKTÓW NA 10 ????????????????????????????????? 2

z tej firmy nikt nie odchodzi sam - to firma wszystkich zwalnia

job

zgadzam się odradzam odradzam odradzam

worker

Należy omijać szerokim łukiem. Albo od razu zapomnieć .Praca tylko dla najbardziej zdesperowanych.

Zostaw opinię o Miramex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miramex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych