Opinie o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka w Warszawa

Bardzo miła atmosfera, idealne miejsce do zdobycia doświadczenia, bardzo dużo różnych zabiegów, polecam

Magda

Pralnia pieniądze . Wszystcy pracują nie legalnie , właścicielka jest psychicznie chora . Mam nadzieje ze niebawem ja zamkną

Ewelina
@Magda

Jak to nielegalnie? Nie macie tam umów czy jak? I dlaczego uważasz że właścicielka ma jakieś problemy ze sobą?

Wiktoria
@Magda

A skąd Ty wiesz że "pralnia pieniądze"??

Julia Cz.

Salon który co chwila pojawia się pod nową nazwą. Wiele (usunięte przez administratora) kobiet na duże pieniądze oraz poranione podczas wykonywania usług. Historia u wszystkich pokrzywdzonych praktycznie taka sama - namówione na promocję kobiety płacą nie małe pieniądze, usługa nie zostaje wykonana ( brak czasu, brak urządzenia, i w końcu brak możliwości zwrotu pieniędzy ) . Menagerem salonu jest zaprzyjaźniona prawniczka -hit ! . Na grupach które powstały w celu przestrogi możemy znaleźć ciekawe informacje od byłych pracowników "miejsce tortur". Co więcej, Panie dopisały się do tych grup by siać jeszcze większy zamęt. Wyłudzały informację od pokrzywdzonych w jaki sposób będą próbowały walczyć o swoje, przez co zawsze były o krok przed nimi ( jak wspomniałam menager to prawnik ). Moja mama niestety ale tam trafiła, walka trwa do dziś i nie skończy się póki te babska nie dostaną za swoje , pozdrawiam Was bo wiem że to przeczytacie - myślę, że już nie długo potrwa to co robicie innym ludziom ;)

Tatiana

Praca w firmie jest bardzo fajna. Nie wie skąd te negatywne opinie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam każdemu zainteresowanym taką firmę do pracy.

@Tatiana

Szukam pracy dla swojej córki. Dlaczego praca w tym miejscu była tak fajna? Bezproblemowe szefostwo, przyjazna forma zatrudnienia czy co? Wyjaśnicie dlaczego warto się tu zatrudnić?

Aplikowałeś do WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka na stanowisko Masażystka / Masażysta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Pan Lawson Smith

Potrzebujesz prawdziwej, bezpiecznej, szybkiej pożyczki bez zabezpieczenia? potrzebujesz pożyczki osobistej? pożyczka na projekt czy na inwestycje? oferujemy sprawne i niezawodne usługi. To jest właściwe miejsce. wyślij zapytanie teraz. stawka 2% Mój adres e-mail: lawsonsmithloan24@gmail.com Pan Lawson Smith

Olga

Pracowałam tu i praca jest bardzo ok :)

Ada

Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Sylwią. Zostałam bardzo dokładnie wyszkolona. Wspominam ten czas z uśmiechem

Werka

Praca ok, da się dużo nauczyć i złapać praktyki.

Em
@Werka

Czego sie nauczyc niby?prosze Cie dziewczyno co ty wypisujesz!chyba ze nauczyc naciagactwa!wstyd pracowac w takim miejscu!

Lidka

Tragedia. Omijać z daleka. Pakiet SPA: w pokoju zimno, masażystka ma za długie paznokcie więc zamiast masować drapie.... co chwilę ktoś zagląda do pokoju i zadaje pytanie.... masakra. Zero relaksu. Raczej dużo stresu. Masaż przeciętny ale dziewczyna miła, choć wystraszona. W tzw międzyczasie trwającego jeszcze masażu wkracza Pani od zabiegu na twarz, który jest w pakiecie ( Czas goni, czekają następni klienci). Nie zadając ani jednego pytania zaczyna piling twarzy i dekoldu. Mam cerę bardzo wrażliwą, naczynkową więc raczej unikam takich zabiegów. Na czole zostaje mi ślad po zbyt mocnym użyciu pilingu. Pani reklamuje mi rożnego rodzaju pakiety ze zniżką 70 procent, jeśli zapłacę jeszcze dziś....... Nigdy tam nie wrócę.

Maja
@Lidka

A może dziewczyna była nowa w firmie i dlatego tak to wyglądało? :) Aż tak dużo pracowników jest w salonie, że trudno się zrelaksować?

Kiga

Polecam pracę w tym salonie. Dla osób chcących pracować nie ma żadnych problemów.

Olga
@Kiga

a powiedz czy jest normalnie umowa czy raczej tylko na zasadzie b2b? Jak atmosfera?

Nicki

Jestem klientką, więc nie wiem czy tu płacą terminowo i jak zatrudniają, ale to jak właścicielka (usunięte przez administratora) się na pracowników to jest cos niebywałego. Dziewczyny są nawet miłe, starają się ale jak tu się zrelaksować na masażu gdy z korytarza słychać prostackie wydzieranie się szefowej… poza tym praktycznie nie da się tam dodzwonic, mają ciągły młyn- zbyt duzo klientów, opóźnienia, człowiek czuje się jak na taśmie fabrycznej a nie w salonie piękna i relaksu… ostatnia rzecz - dziewczyny wchodzą do gabinetu w czasie zabiegu i zaczynają bardzo nachalnie sprzedawać kolejny pakiet usług, koniecznie do zapłaty dzis teraz zaraz, to tez niespecjalnie sprzyja relaksowi … juz tu się nie zapiszę

Halina
@Nicki

a to miała jakiś konkretny powód szefowa żeby aż tak reagować? Kojarzysz o co były te krzyki?

Berii

Witam., Co dobrego mogę powiedzieć o tym salonie . Bardzo bmnie obsługa ,profesjonalna szczególnie na dzień dobry Pani Klaudia i Pani Ania i reszta personelu jest super z tej strony polecam????

Anonimus

Nie widzę problemów opisywanych, pensje wypłacane punktualnie, trochę stresu ale gdzie go nie ma? Jeśli się wykonuje zadania jak powinno pracodawca nie ma żadnych zastrzeżeń, wręcz jestem szanowana.

@Anonimus

O co chodzi z tym stresem? To wina trudnych klientów czy czegoś innego?

Anonimus
@Bronisław

Chodzi o to że czasami jest trochę biegania, koledzy są leniwi i nie wykonują swoich obowiązków. Dzisiaj każdy by chciał siedzieć, drapać się wiadomo gdzie i kasę zarabiać.

Magda

Pracowałam u P.Sylwii prawie dwa lata i mogę powiedzieć szczerze ze da się zarobić i praca jest ok . Jak się robi wszystko dobrze to nie ma żadnych pretensji . Wiec nie wiem skąd tu takie opinie :)

@Magda

2 lata to sporo czasu :). Da się zarobić - powiem szczerze zaciekawiło mnie to. Czy jest tu stała niezmienna pensja czy może funkcjonuje system podstawa + premia?

Inga

Ja bylam zadowolona z zabiegów. Ale nie wrócę do tego salonu po tym jak zobaczyłam sposób traktowania pracownic przez kierowniczkę. Pani w średnim wieku, której wydaje się, że ma władzę. Poniżała pracownice przy klientach, pomiatała. Och jaka była szczęśliwa, że upokorzyla dziewczyny. Dziewczyny miłe, pomocne, komunikatywne.

Weronika

(usunięte przez administratora) Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Pseudo salon kosmetyczny, który utrzymuje się z wyłudzenia pieniędzy i oszukiwania w różnorodny sposób ludzi, którzy wcześniej, tak jak ja nie czytali opinii na ich temat. Trafiłam tam wykupując groupon na masaże VIP dla 2 osób. Sam masaż był ok, jednak nie spodobało mi się to, że do pokoju co chwilę zaglądały jakieś osoby, w którym na domiar złego było zimno. Podczas ostatniego zabiegi Panie kosmetyczki zaczęły namawiać nas na inne usługi w promocyjnych cenach, na które trzeba było zdecydować się już. Pomimo rzeczy, które mi się nie podobały skusiła mnie dobra cena i baaaardzo miła obsługa. Dałam przekonać się na komplet zabiegów depilacji laserowej. Po ustaleniu terminu na pierwszy zabieg, nagle okazało się, że muszę zapłacić za usługi od razu. Nie zastanawiając się dłużej, zapłaciłam kartą i wyszłam. Wracając do domu coś nie dawało mi spokoju i zaczęłam czytać opinie na temat salonu. To czego się dowiedziałam spowodowało, że wróciłam w przeciągu 30 minut na miejsce, chcąc zrezygnować z zabiegów i odzyskać swoje pieniądze. Panie kosmetyczki powiedziały, że nie mogę otrzymać zwrotu gotówki, bo płaciłam kartą i dały mi karteczkę z mailem do swojego managera, w celu złożenia rezygnacji i zwrotu wpłaconych pieniędzy. Okazało się, że pseudo manager jest prawnikiem. Zgodnie z moimi przypuszczeniami dostałam informację o niemożności zwrotu gotówki, ponieważ salon jest w gotowości wykonać mi dane zabiegi oraz, że były one w promocyjnych cenach. Zagłębiając się w opiniach innych poszkodowanych klientów, dowiedziałam się, że jedyną szansą na odzyskanie pieniędzy jest zgłoszenie reklamacji do swojego banku czyli (CHARGEBACK). Tak też zrobiłam i po 2 miesiącach otrzymałam zwrot gotówki na konto. Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z ich usług. (usunięte przez administratora)Ja niestety tym razem dałam się nabrać.

Galax

Pragne podzielic sie rowniez z Panstwem niestety zla opinia Saloniem pani Pietki. Cos okropnego , nie polecam. (usunięte przez administratora) Obsluga wrecz okopna, brak jakiejkolwiek organizacji, ciagle bledy w zapisach na zabiegi...dzisiaj to wiem ze to jest celowe. Ostrzegam i nie polecam pomimo konkurncyjnych cen.przed tym salonem na ul. Modzelwskiego. 27 w Warszawie.

PRACOWNICA salonu zaprosiła mnie na dzień próbny. Mimo 4 przepracowanych godzin nie udało mi się w tym dniu porozmawiac z pania prezes, bo sobie poszła. Nie otrzymałam zapłaty. Po co im pracownicy skoro maja tania sile robocza.do tej pory zero kontaktu. Absolutnie nie polecam

ANNA

Chciałbym ostrzec wszystkie osoby które chcą skorzystać z tej kliniki. Miałam wykonywane tam trzy zabiegi które nie przyniosły żadnych efektów /nie nabierzcie się jak pracownice mówią że trzeba wykupić pakiet aby były efekty/. Ja miałam 10 zabiegów depilacji laserowej całego ciała /wyniosło to kilka tysięcy/ nie widzę żadnej różnicy. Gdzie wmawiano mi ze wystarczą 4. Umawianie wizyt to jakiś koszmar wiecznie nie maja terminów /idą po prostu na ilość a nie jakość/. Gdzie przy depilacji max mogą być 3 miesiące różnicy miedzy zabiegami. Podają prze telefon błędne daty zabiegu STRATA CZASU!!!!! Za każdym razem zabieg był wykonywany przez inna osobę /raz było to 15 min a raz 30/. Brak jakiejkolwiek prywatności w gabinecie, co rusz ktoś wchodzi. Często jest tak że są dwie osoby jedna wykonuje zabieg a druga wciska kolejne zabiegi /stały tekst: " ale ta promocje mogę zaproponować tylko dziś" oczywiście na pakiet zabiegów/. Brak jakiejkolwiek swobody. Reklamacji też nie uznają tłumacząc się że salon nie podpisuje z nami umów o dzieło i nie zapewnia rezultatów. Jeżeli ktoś miał podobnie ostrzegajcie znajomych bo po prostu tak nie powinno być.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SYLWIA PIĘTKA?

Bb

Niestety zadnych gdyz ona nie jest przy wiekszosci rozmow o prace .... ja zostalam przyjeta tam do pracy przez recepcjonistke ... po krotkim czasie mojej pracy zaczelo brakowac pracownikow na stanowisko na ktorym ja pracowalam i poleceniem szefowej bylo to abym to ja sprawdzala czy owe przyszle pracownice się „nadają” no ŚMIECH NA SALI .... OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM JEŚLI NIE CHCECIE SIĘ NABAWIĆ NERWICY TAK JAK JA ... pół roku mojego życia zmarnowane na pracę w tym ... nie boję się tego powiedziec (usunięte przez administratora)PRACY !

Kandydatka
@Bb

Możesz powiedzieć coś więcej?

@Kandydatka

Coś więcej to znaczy ?

magmomi@wp.pl
@Bb

czy mogę prosić o kontakt?

@magmomi@wp.pl

Ok proszę napisać swojego maila odezwę się do Pani

Zostaw merytoryczną opinię o WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka - Warszawa

• Jak się pracuje w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Zobacz opinie na temat firmy WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 126 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WAKE UP BEAUTY Sylwia Piętka
4.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Bukietowa 2 lok. 13
    02-650 Warszawa