MIND MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

Opinie o MIND MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

były pracownik

Firma nie wyplaca wynagrodzenia i nie uczciwie traktuje pracowników! Nikomu nie polecam!!

Pracownik dongseo
@były pracownik 20.06.2016 13:41

Obecnie firma zatrudnia w większości ludzi z Ukrainy. Polaków obecnie jest garstka. I są systematycznie zwalniani. Wprowadzają 4 brugadowke z dnia na dzień. Każą pracować w dni świąteczne. Polak w tej firmie to intruz. Czy tak powinno być? Że Polak w swoim kraju ma mniejsze szanse na znalezienie pracy niż ktoś zza granicy? Podobno firma powstała i miała zmniejszyć bezrobocie... Szkoda słów...ludzie psychicznie już tam nie wytrzymują...

Zostaw opinię o MIND MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIND MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ