Opinie o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DMG MORI Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DMG MORI Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Iwona

Opinie dodawane przez Was na tym forum o Famot Pleszew Sp. z o.o. są podzielone. Może znajdzie się ktoś, kto mógłby przedstawić obecną sytuację wewnętrzną tej firmy. Każda uwaga i spostrzeżenie, którymi zdecydujecie się podzielić będą punktem odniesienia dla osób interesujących się zatrudnieniem u tego pracodawcy.

dementor
@Iwona

Pani Iwono zdania są podzielone ponieważ pracownicy na najniższym szczeblu piszą prawdę, a biurowi lub kierownictwo któremu to nie na rękę dementują prawdziwe opinie...

oshi

słyszałem że famot blokuje ludzi z firmy florentyna chamstwo ,,kolejny (usunięte przez administratora) się robi

Byłemtam

A cóż to operatorzy zwalniają sie z famotu dziwne przecież niema co narzekać i super atmosfera hahahaha.

Ten ktory poznal system.

Sa o wiele lepiej platne branze.....prywaciarz cie bardziej doceni jezeli jestes dobry w tym co robisz.a tu masz pewna wyplate co miesiac i jezeli nie jestes wymagajacy i odporny psychicznie to mozesz tu odbebnic 8h az do emerytury albo kryzysu...oczywiscie na najnizszej grupie.a najbardziej burza i narzekaja ci na wysokich grupach- bo co im pozostalo nigdzie lepiej miec nie beda

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Famot Pleszew Sp. z o.o..
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Niezbyt lotny pracownik

Kierownik PO świetnie podsumował: jedyny problem to fakt, że trzeba pracować. O poziomie firmy niech świadczy fakt, że fluktuacja kadr odbywa się praktycznie w jednym kierunku: do FAMOT, rzadko w drugą stronę. I opinie nieudacznych frustratów tego nie zmienią.

donaldinio
@Niezbyt lotny pracownik

fluktuacja kadr to akurat normalne że się w jednym poziomie odbywa. Ja pytam o pracę prosto z ogłoszenia. To że jak się ma fajny stołek się to się go nie puszcza to jest tak wszędzie. Ponawiam pytanie do pracujących operatorów czy warto się zatrudnić u Was ?

Feliks
@donaldinio

Ja słyszałem że firma jest niekonkurencyjna ekonomicznie bo kadra bierze gigantyczne premie (po 100tys i wiecej) podobno a zwykłym operatorom na których barkach wszystko działa to żałuję się jednej grupy wzwyż. Czy to prawda czy to plotki tylko ?

śledzący
@Niezbyt lotny pracownik

fluktuacja kadry....cóż to za mądrala pisze? na pewno nikt z dołu tylko ktoś podszywający się, albo Pan wiem który

Donaldinio

Czy na PO jest w miarę spokojne ? Czy warto się tam przyjac czy lepiej odpuścić? Czy nie ma tam wariactwa ? Chodzi mi o spokojna bezstresową pracę za normalne pieniądze. Szukam pracy gdzie kierownictwu nie bije szajba czy do PO mogę aplikować?

Kierownik PO
@Donaldinio

Jest tylko jeden problem: trzeba pracować.

Prawda
@Donaldinio

Zatrudnij się i sprawdź. Nie ma lepszego sposobu. Już po rozmowie kwalifikacyjnej pewnie bedziesz miał jakieś zdanie o kierownictwu.

współpracujący

Jestem człowiekiem współpracującym z ta firma od dawna. Fakt jest taki,ze panie dawniej asystentki teraz kierowniczki ,jak zwal tak zwal są rzeczywiście b.rozrywkowe i powiedziałbym delikatnie otwarte...maja wiele do powiedzenia,a koledzy kierownicy zabawiają je jak mogą. Uczestniczyłem w paru wyjazdach wiec sporo widziałem...i bywa to nawet niesmaczne jak potrafią te Panie być namolne...choć nie przystoi ,gdyż jakby nie popatrzeć reprezentują tą firmę na zewnątrz....ale widać zamkniętemu gronu to odpowiada. Są tez i tacy niezbyt jak dla mnie lotni pracownicy średniego szczebla, którzy na Facebooku potrafią wstawiać menu z miejsc w których aktualnie przebywają,a nawet talerze z tym co za chwile skonsumuja i jak dla mnie świadczy to o niskim poziomie intelektualnym tych osób oraz podnoszeniu w ten sposób swojej niskiej samooceny. no i te bawarskie stroje na rożnych imprezach firmowych...myślałem,ze jesteśmy w Polsce i mimo ze koncern należny do obcokrajowców to wypada mieć poczucie własnej narodowej wartości,a nie przebierać się jak na bal karnawałowy. Wiem tez , ze na montażu jest jeden taki mistrz który tyle wiedział o innych,ze zapomniał o sobie i teraz jest po rozwodzie... Wiele by tu pisać. Faktem jest ,że na pewno to co tam się odbywa nie jest normalna zdrowa relacja miedze rożnymi szczeblami kadry na rożnych poziomach....

Toma
@współpracujący

Masz na to jakieś dowody? Czy po prostu firma przestała z Tobą współpracować i piszesz co Ci slina na język przyniesie?

@Toma

a jakich tu dowodow trzeba? czlowiek prawde napisał. ogolnie wiadomą i nieukrywana. a to moze informatyk pisze z Famotu? Synek pleszewskiego stolarza moze?

Toma
@anonymous

Po pierwsze nie jestem synem stolarza tylko osoba która za chwile bedzie pracować w Famocie. Po drugie nie rozumiem jakie to ma znaczenie co do warunków pracy jesli chodzi o owe panie asystentki. Jesli maja ochote " być rozrywkowe" to co mnie to obchodzi?! To samo tyczy sie ich ubrań.

Pracownik montażu

Jeśli ktoś pracuje w famocie i chodzi tam tylko dla pieniędzy po 8h dziennie to napewno na ten zakład nigdy nie będzie narzekał. Warunki pracy są bardzo dobre, jest czysto i schludnie,coraz częściej się zdarza ze młodzież po szkole przychodzi prosto do famotu i nie mają pojęcia jak jest u prywaciarza, wiec narzekają. Ktoś napisał ze nie przyjmują ludzi z Pleszewa, ależ przyjmują, tylko ze muszą być to ludzie z jakąkolwiek wiedzą techniczna, zarobki? Są dość wysokie na wyższych grupach, często słyszy się ze ktoś pracował w famocie 30lat bez podwyżki, a prawda jest taka ze jeśli się o ta podwyżkę nie upomnisz to nikt ci jej nie da, bo skoro nic nie mówisz to znaczy ze ci wypłata pasuje. Znam kilka osób które nikomu w dupe nie właziły ale tak upominali się o swoje ze w końcu dopieli swego.atmosfera w pracy? Jest jaka jest jeśli ktoś się wszystkim przejmuje czym nie powinien to napewno może mieć problem. Najlepiej skupić się na swojej pracy a resztę mieć w nosie, odbebnić 8h iść do domu i w domu o pracy nie myśleć.

Prezydent Kalisza Grzegosz S.
@Pracownik montażu

Co ty piszesz za farmazony mnie szlak trafia ze taki d u pow ł az przełazi całe 8 godz a potem drugi dostaję (usunięte przez administratora) bo nie wie jak to nadrobić i gdzie włorzyc łapy poza tym kadra zarządzająca nie reprezentuje w 90% żadnego poziomu nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi A jeśli mówisz że po Ośmiu godz pracy nie myślisz o niej w ogóle to jesteś marnym pracownikiem bo każdy uczciwie pracujący w normalnym Zak.pracy praca żyje mówi o niej cieszy się z niej i przede wszystkim chcę mu się do niej wracać

@Pracownik montażu

Masz rację jesli bedziesz sie upominal o podwyżke to ją dostaniesz... Tylko dlaczego trzeba po nią chodzić wiele razy... minimum kilka razy w roku i może za 2 czy 3 lata dostaniesz troszkę wiecej. Chociaż na jednym z wydziałów odpowiedź jest typu ,,masz studia, pracujesz na 4 zmiany, masz 100% normy, 0 kolizji, to za co mam Ci dać podwyżkę skoro nie masz mi nić do zaoferowania wzamian". Czy to jest kompetentna osoba na stanowisku kierowniczym... raczej nie. Jego zachowanie zostawia wiele do życzenia... Wydaje mu się że jest inteligentny a tak naprawde to człowiek siłą od pługa odciągnięty.

Możesz chodzić po podwyżkę i już masz niby ją dostać,już wszystkie papiery załatwione a czekasz kilka lat na nią. Zero motywacji do szanowania i zaangażowania się w swoją pracę,możesz (usunięte przez administratora) 120% normy i nie zostaniesz za to doceniony,lepiej jak co nie którzy przełazić cały dzień i mieć te same pieniądze nie wysilając się.

Montage

Niestety kierownicy są jacy są, w pierwszej kolejności twoja prace widzi i ocenia mistrz, i to mistrz dalej promuje twoje zdolności. Jeśli ktoś całe życie robi to samo, dzień w dzień rok w rok nie rozwijając się to na pewno podwyżki nie dostanie. W takim wypadku należy zmienić zakład pracy. Przecież famot to nie jedyna firma w okolicy

Wiedzacy
@Montage

Montage chyba nie wiesz o czym mówisz. 90 procent mistrzów się nie zna na swojej robocie, idą po najmniej link oporu. Jak coś nie wyjdzie to wina pracownika a to sam mistrz nie zapewnił towaru do pracy a o jej organizacji lepiej nie mówić. Mistrzowie nawet się potrafią niekiedy wstawić się za swoimi ludzmi, potrafią ich nawet straszyć zaporowadzeniem ich do kadr.... Czy to jest normale.? Skoro nie umie wstawić za swoimi ludźmi i patrzy tylko na swoją du.... To nie będzie dobrze

Montage
@Prezydent Kalisza Grzegosz S.

Jeśli żyjesz dla pracy to jesteś niewolnikiem, ja pracuje żeby się utrzymać, siebie i rodzinę. Pracuje na montarzu i wiem jakie są realia. Jeśli nie pracujesz w famocie to się nie wypowiadaj, a jeśli pracujesz kilka lat na jednej grupie to jesteś idiota, nie potrafisz walczyć o polepszenie swojego bytu- w sumie racja bo praca to całe Twoje życie wypłata się nie liczy.

Monter
@Pracownik montażu

Dlaczego ma się ktoś upominać o podwyżke???Mistrzowie i kierownicy nie widzą kto ile robi oraz ile potrafi?? Może dlatego są takie opinie a nie inne?? Może czas zacząć nagradzać dobrych pracowników a nie tylko koleszków... Prawda jest taka, że z roku na rok coraz to gorzej się pracuje. Za brak części dostaje się nie biurowym którzy zapomnieli czegoś zamówić na czas, tylko pracownikowi ponieważ nie dostanie premi wyrobieniowej. A to dlatego że nie złożył danej ilości maszyn w miesiącu. ZAZNACZAM - NIE Z JEGO WINY!! A biurowy zero odpowiedzialności bo on premi nie dostaje i ma to w nosie.

szon

A ile można zarobić na produkcji mając kilkuletnie doświadczenie jako operator CNC? Jaka stawkę proponują?

Mrg

Czytaj ze zrozumieniem

byly

Firma piekna tylko na okładce...

współpracującu

Nie nie lalus to są osoby na średnich stanowiskach, które maja spore gabarytu delikatnie mówiąc,a którym się wydaje ,ze to fajne...wyglądają jak bezy . i myślą,ze są fajne,a reszta patrzy na nie z pożałowaniem

lalus

Nie rób laby wspolpracujacy hi hi, jakie stroje bawarskie? może te panie nie maja kasy na ciuchy heh, faktycznie żenada. może to takie zakładowe pomponiary są, albo zabawiacze do wynajęcia? takie klauny,bezy wesoło było....

mela

słyszałam właśnie jakby to powiedzieć?pogłoski na mieście o niezdrowych relacjach w tej firmie. podobno rozmowy rekrutacyjne to niezła szopka. Atmosfera nieciekawa...wymagania z d..y,a zarobki mizerne..podobno głównie przyjmuje się osoby z Kalisz ,Krotoszyna oczywiście Jarocina,a ludzie z Pleszewa sa traktowni jak osoby gorsze....a widziałam jak kadrowa wciskała kity w wywiadzie o rozwoju zawodowym itp itd,a tak naprawdę to wielka ściema....

jacek

I jeszcze ci krzykacze którzy by (usunięte przez administratora) mistrza,kierownika bo tak tu źle i w ogóle a jak widzą któregoś na horyzoncie to już palec oliwą smarują by lepiej w dupkę wszedł!

s

Nie polecam .Długo pracowałem w tej firmie i długo tez już nie pracuje. Nepotyzm. Montaż to siedlisko pierdół ,same męskie pierdusnice,zamiast pracować interesują się każdym i wszystkim. panie na wyższych szczeblach trzęsą cala firma za plecami prezesa. Hulaj dusza piekła nie ma. ... zobaczcie na FC...bez komentarza.

Marko

Czy wypowie się ktoś na temat stanowiska konstruktora oraz technika serwisu? Jak wygląda sytuacja w tych działach?

Kapuś

Majstry na montażu brakuja części że niby robol zepsuł a faktycznie sprzedają na lewo serwisantom co po godzinach dorabiaja bo im wiecznie mało. Niech się za to wezma.

Prawda
@Kapuś

Brawo wkoncu ktoś to glośno powiedział. ????

Iwona

Ostatnio ruszyła rekrutacja między innymi na stanowisko Konstruktor Mechanik, Technik Serwisu oraz Pracownik ds. sprzedaży. Możecie powiedzieć jak wygląda praca w tych działach firmy? Czego mogą spodziewać się osoby, które odpowiedzą na te oferty pracy?

szczesliwy
@Iwona

a kto ty jesteś Iwona,ze tak dociekasz? kapuś czy co? książkę piszesz ?z kadr jesteś?

szczesliwy

Ciekawy

Witam, ktoś orientuje się może w zarobkach konstruktora? jak atmosfera w biurze?

Zostaw merytoryczną opinię o DMG MORI Poland Sp. z o.o. - Pleszew

• Jak się pracuje w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DMG MORI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 18 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DMG MORI Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 182 ocen.

DMG MORI Poland Sp. z o.o.