Opinie o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DMG MORI Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DMG MORI Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

WielkiBratNigdyNieŚpi

Jesteś zainteresowany pracą w tej śmiesznej fabryce? Jesteś ciekawy, jaką opinie usłyszałbyś od pracownika montażu, który pracuje tutaj od jednego tygodnia? Masz wątpliwości, czy praca w famocie jest dobrym wyborem? Pozwól, że rozwieje twoje wątpliwości. Kiedyś praca w tej firmie nie była najgorsza, na standardy okolicy powiatu pleszewskiego zarobki były nawet ciekawe, ale jest jedno wielkie ale. Od trzech lat sytuacja zwykłego szarego pracownika ma się coraz gorzej, gdzie obecnie osiąga ona swoje apogeum. Ciekawi Cię, co powiedział nowy pracownik po przepracowaniu kilku dni na montażu? -- > Atmosfera panująca w tej firmie jest gorsza niż w więzieniu. < -- Pracownik ten, mimo zarobków większych niż 90% osób na produkcji, prawdopodobnie po 3 miesiącach przyuczenia nie przedłuży umowy. Kierownik montażu czy też pAN dyrektor płci męskiej, prawdopodobnie nie mają nic ciekawego do roboty w piątek po południu, bo zamiast oglądać ulubiony serial, nowy film lub spędzić czas z rodziną pogłębiając więzi rodzinne, to ich jedynym zajęciem nawet po godzinie 22 jest przeglądanie kamer na produkcji. Kamery miały służyć do sprawdzania ewentualnych wypadków przy pracy czy chociażby kradzieży, a w tym momencie wykorzystuje się je do sprawdzania pracowników o każdej porze dnia. Pracujesz w danym miejscu i nie ma Cię w nim przez 10 min? Jest piątek, godzina 21:45, po cały dniu pracy idziesz się umyć? Nie, nie możesz -- > WIELKI BRAT PATRZY!!! Pracujesz w wielu miejscach w ciągu dnia, a kierownik jedyne co widzi to to, że cały dzień "łazisz"? Tak, to właśnie FAMOT i tak się dzieje, gdy kierownikiem montażu zostaje facet, który nie ma pojęcie jak wygląda praca na tym wydziale. O dyrektorze już nawet nie będę wspominać, nie ma sensu. Zawsze można zostać siedzącym cały dzień w biurze zastępcą kierownika montażu, który nie robi praktycznie nic pożytecznego oprócz pierdzenia w stołek. Obecnie mimo śmiesznych zarobków i kryzysu covidowego pracy w famocie jest mnóstwo, co wiąże się z pracą ponad podstawowe godziny pracy (nadgodziny). W normalnym zakładzie, jeśli jest zapotrzebowanie na to, by pracownik został w pracy dłużej niż 8 godzin, pracodawca widzi chęci pracowników, którzy poświęcają się dla firmy i pracują dłużej czy też przychodzą w soboty i ich nagradza. Famot w tym przypadku nie daje premii od produktywności, bo tak wyliczą wam jakieś niedouki. Ktoś tu niżej wspomniał, że prezes zarabia 50 000? Oj stare dane macie. Ponad 100tyś miesięcznie, to jest pensja prezesa. Mistrzowie w czasie kryzysu dostają po 10tyś premii, organizują sobie wyjazdy do Turcji, a szary pracownik zostaje na nadgodziny w pracy, żeby jego wypłata była chociaż taka, jaka powinna być (nadrabia zabrane premie). Firma motywuje mistrzów wydziałów produkcji do tego, aby wywierali presje na pracowników. Wszystko jest przemyślane przez zarząd firmy. Szary pracownik będzie robił pod presją szybciej, zrobi zakładany plan, klient otrzyma swój produkt, mistrz dotrzyma słowa wykonania planu, zarząd będzie zadowolony a twoja pensja pozostanie na tym samym poziomie. Jest wiele innych aspektów o których można byłoby tu napisać, ale nie mam już na to czasu. Pisząc krótko o famocie? (usunięte przez administratora). Pozdrawiam cieplutko, słodkiej kawusi życzę! :)

@WielkiBratNigdyNieŚpi

Młyny Famotu mielą sprawiedliwie, pieniądze dostają Ci którzy dobrze wodę leją...

Pupa Pana Zbinia

Serdecznie nie zapraszam, nikogo do tegp syfu. Dzisiaj nasz najjasnieszy Pan Zbigniew znowu dal popis.i pokazal ze ma w swojej pupci slicznej i jedrnej swoich pracownikow. Co taki czlowiek ma w glowie? Brak mi słów poprostu. Majac takie możliwości poprawienia standardu życia tylu ludzi, rodzin. Nie korzystać z tego? Jakim trzeba byc człowiekiem? A jestem pewien ze srodki na podwyżki by sie znalazly. Nie chce tu używać wulgaryzmów, ale Zbigniew(usunięte przez administratora)ogarnij sie!!!!!!!!!

Dolar

Firma pięknie się popisała dając mistrzom w dobie kryzysu po 10 koła premii, a szary pracownik nie dostał nawet 50 zł w kopercie żeby kupić coś dzieciakom na święta wielkanocne... Ale te zagrywki już idą na waszą niekorzyść. Ciekawe kto wam przyjdzie robić za te drobniaki jak nikt nikomu już nie poleca tej firemki, bo wstyd się już przyznawać że się pracuje w Famocie...

MOPSik

Panie prezesie, Wysoka Izbo (komentarz będzie neutralny, zmuszający do refleksji) W zeszłym roku ; Skończyły się nadgodziny- nie protestowaliśmy Nie było podwyżki- nie protestowalismy Był znacznie wcześniej urlop socjalny- nie protestowaliśmy Były obcinane premie- nie protestowaliśmy Były niepłatne dni postojowe- nie protestowaliśmy Zlikwidowano stołówkę- nie protestowaliśm Zakazano w normalny sposób przy stole spożywać posiłek- nie protestowaliśmy Kazano nosić przyłbice które i tak nic nie dawały- nie protestowalismy Nosimy maseczki- nie protestujemy. ODNOSZĘ WRAŻENIE ŻE TA WSPÓŁPRACA NIE JEST KORZYSTA DLA OBU STRON !!!!!

Zły
@MOPSik

Zapomniałeś napisać nie było premii koncernowej a Niemcy dostali - nie protestowaliśmy. Ile człowiek jeszcze może być dymany w 4 litery ?

kotlet
@Zły

nie ma stołówki? a taka ładna/nowoczesna ze światowymi daniami. A co za pani się tym zajmowała? Czyżby ta od likwidacji?

Buras
@MOPSik

A spytaj sie z czego Zbiniu zrezygnowal? Jeszcze premie dostal a nam kity w ciska. Obudzcie sie ludzie bo on z was matolow robi. Trzeba byc (usunięte przez administratora)zeby placic skladki na zwiazki zawodowe marionetkowe. Dymaja was ciagle bo nie macie jaj. Zbyszek to jest cienias po politechnice. Maszyny niech sklada a nie zarzadza taka fabryka. Smieje sie wam w twarz bo w chuuja gra a na miesiac zarabia tyle co wy przez cale zycie.

@Zły

Racja, nie wymieniłem wszystkich rzeczy których musieliśmy sobie odmówić dla dobra firmy, było tego tak dużo że mogłem zapomnieć, w każdym bądź razie wypadało by się zrewanżować

Solidarnosc
@Mopsik

A nie lepiej swoj zwiazek założyć? I zbini wtedy nam nie fiknie

Franek baranek
@MOPSik

(usunięte przez administratora)Inflacja odleciala w kosmos w tamtym roku 3%. W tym miesiacu pewnie przekroczy 4%. Panie Zbigniewie czy Pan jesteś Pan poważny? Produkcja przemyslowa rosnie w Polsce o niemalże 19%. Zarobki pracownikow srednio w firmach o 8%. (dane ze strony business insiader). A W FAMOCIE PANIE ZBINIU(usunięte przez administratora)NIC. Weź Pan sie w garść i idz Pan po rozum do głowy. Wszystko drożeje roboty coraz wiecej a pensje zamrożone. Nikt do Famotu nie przyjdzie robić. Opinia o Firmie jest fatalna.

Dydek
@Franek baranek

Zbychu pieniadze na podwyzki sie znajda. Wystarczy ze oddasz polowe swojej pensji. Ty glodowac nie bedziesz, na wiagre starczy nawet. Jakim trzeba byc czlowiekiem zeby 50 kola srednio na miesiac brac a innym placic grosze ze ciezko na chleb. Oby los byl sprawiedliwy i wiecej dydol ci nie stanol

ciecie
@MOPSik

Zbychu wie ze jak ktos mial olej w glowie to juz dawno sobie poszedl i nie dal sie nabrac na te jego propagande z rajem. Poszkodowani, ludzie specjalnej troski ktorzy sie trzymacie tego balaganu roboty jest fulll za czym czekacie? nie dajta sie ponizac (usunięte przez administratora)

Koloryzacja
@Dydek

Dlaczego oczerniacie człowieka któremu tak naprawdę podsuwa się wielokrotnie podkoloryzowane informacje. Wszystkie problemy zrzucane są na pracowników. Ponieważ nikt wyżej nie zejdzie i nie zapyta się jak to się stało dlaczego tak się dzieje. Nieee poprostu wina przypisana do pracownika i tyle. Później zarząd widzi ile teoretycznie strat przynoszą pracownicy i nie pyta czyja to była decyzja ,że ma tak a nie inaczej to zrobić. Szybciej nie znaczy lepiej. Mistrzowie to tylko szybciej szybciej szybciej... A jak coś nie tak to nie ich wina przecież to pracownika wina. Wywierając presję na pracowniku jest zwiększone ryzyko popełnienia błędu. Radzę zarządowi przyjrzeć się sprawię zanim karząc ludzi poprostu ich straci. Słuchanie jednostronne przynosi niewymierne korzyści.

Weryfikacja
@Koloryzacja

Skoro człowiek na takim stanowisku „łyka” takie podkoloryzowane informacje to nie wiem, czy powinien się znajdować na takim miejscu. Najwidoczniej jest mu to na rękę, nie wystarczy wiele rozumu żeby zobaczyć że coś nie gra...

@Weryfikacja

Temat tak stary jak ja...To On tam rządzi...I będzie rządził.Pozdrawiam Brać Monterską.

Duda Endrju
@Śmigło

Rządzić trzeba umić

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Famot Pleszew Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
QWERTY

Najlepsze z tego wszystkiego jest to że po (usunięte przez administratora) pracowników przez tyle czasu z premii itp. w imię kryzysu jest zdjęcie Pani dyrektor w artykule jak to FAMOT świetnie sobie radzi w tych trudnych czasach. Ja osobiście nie odczułem, żeby było mniej pracy i zamiast podbudować morale zakładu wszyscy dostaliśmy po kieszeniach, tylko wiadomo nie kto. Famot i zarobki nie są adekwatne do wymagań jakie są stawiane pracownikom, a rynek pracy w Pleszewie jest manipulowany i sterowany. Dlaczego nie powstanie żaden inny porządny zakład, czy firma skoro są na to możliwości. Na szczęście ludzie otwierają powoli oczy, bo minęły czasy komuny która cały czas panuje po wejściu na teren firmy.

Pani Derektor
@QWERTY

Co do Pani dyrektor to ona jest świetnym przykładem niewłaściwej osoby na stanowisku. Ilu już kierowników od niej odeszło / sama zwolniła mimo, że sama rekrutowała? dwóch z utrzymania ruchu, dwóch z IT, jeden z jakości + jeden cały dział zlikwidowany

Franek baranek
@Pani Derektor

Co do Pani dyrektor to temat rzeka. Ta Pani nie ma za grosz zaufania do pracowników. Przy każdej maszynie M1 schodzi na montaż i kontroluje ja czy jest wszystko ok. A przed tym sprawdzaja je ludzie z kontroli jakosci. Ktorzy mysle maja wieksza wiedze na temat sprawdzania jakosci maszyn z ktorymi maja codziennie styczność. Ale nie ma co sie uwarzac za osobe najmadrzejsza i wszystko wiedzącą. Pozdrawiam. I ogolnie jak pracuje w Famocie ladnych pare lat to atmosfera jest na montażu fatalna.

@Franek baranek

A tam, czepiasz się Najważniejsze że oznaczniki są prawidłowo zamontowane, a reszta nie ważne, nie trzebaa się na wszystkim znać :-)

kejkej
@Pani Derektor

myślę, że to zasługa Pani suflerki, która szepta mądre rzeczy. a że materiał podatny na szepty to jest jak jest

Bierla wasacz
@QWERTY

Pleszew to jest (usunięte przez administratora) Slyszeliscie przekret jak mialo comforty powstac u nas? To burmistrz owczesny buras Ada.... Nie zgodzil sie bo to kumpel zbysia zeby ten nie miał konkurencji i mogl banie pruc ludziom nadal jaki to raj a w rzeczywistosci (usunięte przez administratora)

@QWERTY

(usunięte przez administratora) Wątpię, że któryś pracownik zgodził się na zabranie premii w imię uśmiechniętej Pani dyrektor na stronie DMG i pism jak to koncern sobie świetnie radzi... na szczęście się doigraliście więcej ludzi się zwalnia niż zatrudnia. Brawo nasz wspaniały zarządzie ❤️

@QWERTY

Nadal podtrzymuje stanowisko, że okradnie to nie jest słowo do zablokowania. Tym bardziej blokowanie całego zdania, żyjemy w kraju demokratycznym gdzie panuje wolność słowa. Również możemy użyć synonimów tego słowa przywłaszczenie, zawłaszczenie, zagarnięcie, zagarnianie, podbieranie, podkradanie. W tym przypadku dobrym słowem będzie również zdobycz, bo część premii pracowników została zdobyta przez zarząd. Ile zapłacicie goworkowi żeby zablokował tą cześć niewygodnego komentarza?

@QWERTY

W tym miesiącu maszyna losujaca pozbawiła części premii mistrzów oraz pracowników kontroli jakości (montaż) obstawiamy kto będzie poszkodowany w kwietniu ? :-)

byly pracownik
@Pani Derektor

Hej, jaki dział p. dyrektor zlikwidowała?

Szpiszak
@byly pracownik

Najpierw zlikwidowała fabrykę w chinach tak dobrze tam szło

cingciangciong
@Szpiszak

dział od pomysłów i 5s

@cingciangciong

Oj

Pod góry

Jak tacy pseudo fachowcy będą przyuczać nowo przyjętych to nic dobrego z tego nie wyjdzie. No chyba że jakaś brama czy też płot ( a i tak nie wiadomo czy i to by wyszło).

Kandydat na więznia

Witam, jestem zainteresowany praca w tej firmie, czy faktycznie macie „(usunięte przez administratora)premie” w dziale Montażu? - każdy miesiąc to wydymani na inna premie? Na telefonicznej rozmowie o prace mówili ze mam stać na jakiejs matrycy na montażu? Ciężkie stanowisko?

Skazany na wyzysk
@Kandydat na więznia

A lubisz wazeline?

Tomi

Można prosić o opinię o pracy w dziale konstrukcyjnym i technologicznym?

Czy leci z nami pilot ?

Ale tych kabelków dużo ;( Już mi się nie podoba.

Dużydick

Jak tam mistrz Nowicki żyje? Rządzi jeszcze na magazynie?

Kamera
@Dużydick

On ma bardzo lepkie rece. Ciekawe kiedy mu przestana pozwalac na te grabierze

Mosiężny ....

Jakieś nowe ploteczki?

Matryca
@Mosiężny ....

Nie wiadomo

FORMA STRAJKU

Jeżeli uważacie, że związki nic nie robią to każdy który z FAMOTu to czyta i tak uważa, każdy który robi tutaj durne wpisy i głupio komentuje niech się zbierze i napisze normalny komentarz niech opisze prawdę jak jest i jak są traktowani ludzie. Każdy który uważa, że powinno się coś zmienić i osoby z firmy które to czytają niech wystawia opinie jaka uważają (Wszyscy doskonale wiemy, że czyta to 80% osób w zakładzie). Niech to będzie forma strajku i niech nowi pracownicy którzy czytają opinie przed przyjściem na rozmowę o prace zastanowią się dwa razy czy warto. Skoro związki na które płacicie nic nie robią wypiszecie się i weźcie sprawy w swoje ręce. Chociaż w ten sposób coś zróbmy, przekażcie to swoim koleżankom i kolegom. Niech każdy zrobi to co uważa za słuszne.

IP
@FORMA STRAJKU

Czy wy wiecie ze można własny związek założyć?

Wałęsa
@IP

To po co jest ten, który już jest?

Spupy obietnice.

Jak możecie, to uciekajcie, bo zamalują Wam przyszłość obietnicami, a w rezultacie otrzymacie tylko rozczarowanie. Kto może, niech popracuje chwile dla zdobycia doświadczenia w omydlającym oczy krzoku - namiastce korpo i ucieka np. do Środy Wlkp. do Homaga, gdzie jest zdecydowanie bardziej rzetelne, prawdziwe korpo i pod właściwą nazwą, a nie famot krzok, o ktorym nikt, prócz lokalnych emerytów i komuchów nie słyszał w świecie.

Famot premia

Ludzie w dość szybkim tempie składają wypowiedzenia z Famotu. Gdyż na chwile obecną praca we Famocie jest NIE OPŁACALNA. Z tąd aż tyle ogłoszeń o prace do Famotu, nowym hitem radia Eska jest ogłoszenie do pracy we Famocie i te atrakcyjne wynagrodzenie ????. Zbyt duże wymagania( ile byś nie zrobił to i tak mało i za wolno) za zbyt niskie wynagrodzenie. Opłaty, życie coraz droższe a zarobki w Famocie coraz niższe. Nie przyznawana cała premia wyrobieniowa jak i uznaniowa na każdym dziale.( przypisują na stanowisko po 4 osoby a w rzeczywistości pracuje na stanowisku 2-3 osoby, wiec nie jesteś w stanie osiągnąć wyrobienia). A wymagają od pracownika chodzenie na nadgodziny, a teraz słychać że zaczynają wymagać wielostanowiskowości byś pracował na 2 stanowiskach równocześnie. Bo nie ma komu robić... Przez te sytuacje, atmosfera w pracy jest dość przygnębiająca mając w świadomości z tylu głowy że nie ważne jak pracujesz i tak premia nie zostanie przyznana. Więc nowi, przyszli koledzy i koleżanki nie dajcie sobie nawinąć makaronu na uszy na rozmowie kwalifikacyjnej w temacie PREMIA. Liczy się tylko podstawa.

MOPSik

Coraz więcej pracowników przychodzi do nas po zasiłek,az taka bieda na fabrycznej?

Młody zasiłkowiec
@MOPSik

W pierwszy dzień myślałem że pomyliłem Famot z zakładem karnym w Wronkach,co drugi wytatuowany,same przekleństwa,dziwny slang między pracownikami no i pijany się też trafi.

Mops
@Młody zasiłkowiec

Serio? Przeszkadzają ci tatuaże? W Poznaniu co drugi jest wydziarany i nie ma najmniejszego problemu, wracaj do siebie na wieś, tam się utożsamia tatuaż z wyrokiem.Mega plus dla Famotu, że nie robi z tym problemu.

Pijaczyna
@Młody zasiłkowiec

Masz na myśli Grzecha?

Młody zasiłkowiec
@Mops

W której części mojego wpisu widnieje moja negatywna opinia na temat tatuaży? Wyraziłem tylko swój subiektywny obraz tego co tutaj zobaczyłem i nic ponadto. Proszę czytać z zrozumieniem żeby nie było kolejnych nie porozumień. Pozdrawiam

Czarny pingwin

I to z kim

Sprawa dla reportera
@Czarny pingwin

Plebanem?

Borat

Zamiast chlac to powinien ja z domu na zbity ryj wylac

Prywatne
@Borat

Ludzie którzy tu piszą nie wiedzą co ich spotka jeszcze w życiu. Może któremuś mądremu co tu wypisuje też się przytrafi coś złego i nie chciałby aby ktoś wyciągał brudy na necie. Był kiedyś taki jeden pracownik który też się nabijał ze wszystkich i karma wróciła.

Publiczne

Masz na mysli Zbycha?

Ojciec Mateusz
@Prywatne

Co jak co ale nic nie usprawiedliwia chlania w pracy. Gdzie jest bhp? Jak zarzad moze pozwalac na takie rzeczy

Kpina
@Prywatne

A ty co bys wtedy zrobil? Tez poszedl w wodke?

Janusz Tracz

Ten zakład to jest jeden wielki cyrk na kółkach zabierają premie pracownikowi, bo podobno jest kryzys zmuszają do chodzenia na nadgodziny w tygodniu i w weekend albo każą chodzić na grafik (tak zwana czterobrygadówke) a jak nie chcesz przyjść to straszą zwolnieniem z pracy. Możesz zrobić wyrobienie w miesiącu 100% a premi od wyrobienia i tak nie dostaniesz. Pozdrawiam

Marek Mostowiak
@Janusz Tracz

Jeden wielki terror. Prawdziwe oblicza tej firmy. Zbysio twoja propaganda sie wali widzisz to? Wszystkich masz za debili ale niektorzy myslec potrafia

Kandydacie, jeżeli oczekujesz wygórowanych obietnic i następnie wy..chania, to krzak famot jest dla Ciebie! W przeciwnym przypadku polecam relokację do Wrocka lub Poz i za większe pieniądze na starcie będziesz wracał czysty do domu o 16 w piątek, a nadgodziny będziesz miał w kieszeni, a nie na urlopie. Chyba, że żyjesz na garnuszku u rodziców i jeździsz fordem trykając się członkami z kierownikiem na pod..ierdolce, to respekt, nadajesz się do famotu. famot w świecie jest niczym, nikt go nie zna i nikt nie wie co to jest. Propaganda zbysia zbiła Was wszystkich z tropu. (usunięte przez administratora)

światowy

Dokładnie, relokacja świetne wyjście, nie rozumiem dlaczego ludzie się męczą w takim Pleszewie, przecież wystarczy się spakować i wyprowadzić aby zarabiać kokosy i się nie pobrudzić.... a nie czekaj, zapomniałem, ze nie każdy żyje sam w wynajętym mieszkaniu gdzie po za torbą z ubraniami nie musi nic "relokować" wiec sobie może zmieniać pracę co rok czy dwa jak w aktualnej już mu się znudzi albo mu sami podziękują...

Kaif

A jednak można zarobić zdecydowanie więcej niż gdziekolwiek w okolicy ;-) Nikt się nie zwalnia, więc o czymś to świadczy chyba. P. S. Zwolniło się max 10 osób przez ostatnie 6 miesięcy

Najniższa
@Kaif

A ile złożyło wypowiedzenia? Ilu nie przedłużyło umowy?? Czyżby komentarz na podbicie renomy. Ludzie zarabiają najniższą przez kilka lat. Famot podwyższa zarobki premiami które można w każdej chwili zabrać. Podstawą się liczy a skoki o grupę wyżej co 300 zł brutto to śmiech. Bo pracownik może liczyć tylko na 600 brutto więcej przez okres między 5-10 lat niż najniższa krajowa. To o czym tu mówimy. Brak stażowego. Co to znaczy. A tyle że dobra praca nie idzie w parze z pensją. Możesz pokazywać jaki to dobry nie jesteś a i tak nikt Cię nie doceni. Przy umowie na stałe nie chcą dawać podwyżki ludzie na najniższej od kilku lat. Wstydu nie macie.

Kaif
@Najniższa

Kilka osób nie przedłużyło umowy to fakt ale o niczym to nie świadczy. Gdyby było aż tak źle jak wypisujecie to zdecydowanie więcej osób poszłoby sobie stąd. Chyba nie wiesz ile wynosi najniższa krajowa ;-) Zdecydowanie większa część załogi zarabia 3500 netto i więcej.

Ratowanie opinii
@Kaif

Czlowieku z czym ty sie porownujesz. Z okolica gdzie smród i (usunięte przez administratora) w kolo i to wykorzystujecie. Kto jest madry to zobaczy co tu sie dzieje i sobie idzie. Czym jest famot w świecie? Kto go zna poza powiatem pleszewskim? Placicie grosze i ludzia mozgi wypieracie taka jest prawda. Wystarczy wyjechac poza pleszew i zobaczyć jakie to (usunięte przez administratora) jest a wy sie tak podniecacie ludzie zajdzta na ziemie. Najnizsza krajowa to maja na ochronie przyglupy bez szkoly co pierdza w stolek

Zielony Nowicjusz
@Kaif

Obudź się! Zwalniają się ludzie ze stażem 10 letnim! To że Ty jesteś pewnie kierowniczką, która zarabia 8 czy 9 tysi to Ty nie narzekasz, tobie jest dobrze, jak wsadzisz głębiej palec będziesz zarabiać jeszcze więcej! Vivat Zbiniek!

Wyborcza
@Zielony Nowicjusz

Czemu zbiniu tyle zarabia? Placa mu tyle za to ze propagande uprawia i naklad wam glupot do glowy. Za grosze robita a on ma za to premie ze place na tak niskim poziomie utrzymuje. Najlepsze jak sie go boicie. Ludzie haha nie macie godnosci i szacunku dla siebie

Ile mają podstawy
@Kaif

Skoro wpisujesz że mają 3500 netto. To może dopisz że z 30% premiowaniem. Które może być a nie musi bo dyscypliny brak jakości brak ( czytaj wymyślanie co zrobić aby nie dać) Co daje 2450 zł wynikające z podstawy a nie zapomnijcie o tym że w tych 3500 zł to jeszcze dochodzi 100 zł netto za pranie. Oczywiście że teraz polepszyło się dla młodych do 26 roku życia. Ponieważ dobija się pensja zwolnieniem z podatku. To też można się poszczycić że dajemy dużo... Proszę o opinię ekspertów...

Wklęsły

Pozdro dla okrągłego ????????

Wypukły
@Wklęsły

Pozdro dla kwadrata????????

Nie ma problemu żeby dołączyć rodzine do pakietu medycznego?

Tesla zapisy
@Michał

Zamiast dołączać do pakietu medycznego dołącz do firmy Tesla. Dogodne warunki oraz wysokie wynagrodzenia

Szansa
@Tesla zapisy

Wpiszcie sobie fabryka tesla pod Berlinem. Prawdziwa kasa a nie to kieszonkowe tu. Nie dajcie sie (usunięte przez administratora)

Kryzys
@Szansa

Ważne że jest ekwiwalent za pranie

Karola
@Tesla zapisy

Jak wczoraj sie dowiedziałam ile zbychu ma to mi sie dzis od razu wstac do roboty nie chcialo. Chlopki z produkcji wy przez cale zycie w kieszeniach tego nie wyniesiecie co on ma za miesiac

Biurowa
@Karola

Trzeba było się uczyć albo posiadać umiejętności prowadzenia takiej firmy niech zarabia sobie ile chce byle ludzie też mieli godziwe pensje a nie zbliżone do pracowników którzy wykonują o wiele prostsze rzeczy. Niestety nie wszyscy potrafią zarządzać. Widać to po naszych dyrektorach. Tylko karać i zabierać. Nie nagradzane jest to że ktoś dobrze wykonuję swoją pracę (po co mu dawać podwyżkę skoro i tak robi dobrze). Premia uznaniowa to ściema. Zabierają jak im się podoba. Nie rozwiązuje to problemu jakościowego oraz dyscypliny... Wręcz przeciwnie ludzie zaczynają szukać innej pracy. Każe się wszystkich a nie jednostki. To jest demotywujące, ktoś może być sumienny i szanuję pracę a jest karany za np. konstruktora czy technologa. Jakość to nie tylko produkcja. To tak samo źle wykonane procesy i konstrukcje. Nie twierdzę że jest bardzo źle w zakładzie ale jesteśmy coraz bliżej aby tak się stało. Łatwo jest zepsuć sobie renomę, gorzej jest zdobyć zaufanie ponownie. Niech ktoś się w końcu obudzi ze snu bo źle to wygląda.

Okrutna prawda
@Biurowa

Najgorsze to jest to ze wiekszosc zalogi ma mózg wyprany i mysli ze robi w jakims raju. Tak im nakladziono do glowy przez lata. Problem w tym ze te osoby poza pleszew nosa nie wyciagaly i lykaly takie glupoty. Musze was zmartwic na swiecie sa miejsca pracy gdzie jest o wiele lepiej i daleko nie trzeba szukac. No a tak poza tym z ta premia uznaniowa to tez jest kolejny blef do szantazu. Nie ma czegos takiego ludzie jak premia uznaniowa, to jest nagroda po prostu. Wciskaja wam brednie a wy lykacie jak pelikany. Dobrze ze to mlode pokolenie nie jest takie glupkowate i nie da sie tak w uja robic

Biedny pracownik

Przypomnę może stara zasadę której niektórzy niepamiętają bądź nie chcą pamiętac. Szybko i tanio nie jest dobrze Dobrze i tanio nie jest szybko Dobrze i szybko nie jest tanio.

Brawo
@Biedny pracownik

Nic dodać nic ująć.

Zostaw merytoryczną opinię o DMG MORI Poland Sp. z o.o. - Pleszew

• Jak się pracuje w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DMG MORI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 19 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DMG MORI Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 182 ocen.

DMG MORI Poland Sp. z o.o.