Opinie o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DMG MORI Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DMG MORI Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DMG MORI Poland Sp. z o.o. w Pleszew

Niedźwiedź

Czy ja wiem, czy ta kantyna taka fajna. Krótko otwarte i drogo. To wolę sobie jedzenie zabrać z domu niż tam płacić. Szlachcie pasuje bo jest "fit" ale jak dla mnie to nie....

Maszynista
@Niedźwiedź

zgadzam się z przedmówcą, wcześniej było naprawdę smacznie i przede wszystkim tanio.

Manius

Ani są są . Ale jak niektórzy mówią ze pracują do 14 i ciągną kable o 13.59, to nigdy nie będzie dobrze. Kiedyś mówiłem zwolnić tempo jak pewne gniazdo które wypuścili jedna maszynę przez miesiąc i 100 procent wyrobienia mieli po hałasie . I można ? Można. Związki nic nie robią NIC , po co ci ludzie tam są . Rozwiązać je , lepiej dziecku czekoladę kupić jak na nich dawać a oni się tłumacza ze papier kosztuje. Ciekawe za co kawę i cukier sobie kupują ?

Sierżant

Ludzie są gł..... ze się nie zjednoczą , dopiero patrzyli by , a zwłaszcza jeden co chodzi rano po hali albo przed 14 , jak by widział ze ludzie strajkują i oczy by się otworzyły. A kiedyś taki wporzadku był. To dzięki pracownikom produkcyjnym jest to wszystko ale poszanowania zero. Spokojnie można było by wywalczyć 5 tys na rękę ale nie mogę rozumieć tych ludzi tam w tej firmie. Nikt nie powinien nadgodzin robić , zabierają premie od wyrobienia a ludzie na nadgodziny przychodzą za darmo. Po co? Pokazują im a oni się cieszą. Oni powinni prosić nas o nadgodziny . LUDZIE ZROZUMCIE , przejrzyjcie na oczy, bez tych nadgodzin tez przeżyjecie .

Ggg

Szykują się jakieś przyjęcia? Słyszałem że na montaż będą potrzebowali, ktoś coś wie?

Monter
@Ggg

Narazie nie będzie przyjęć, próbują wydusić jak najwięcej za jak najmniej z ludzi których już mają wprowadzając nowy system rozliczania pracy, ludzie już się trzęsą na nadgodziny.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Famot Pleszew Sp. z o.o..
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Długoletni pracwnik

Wpis z13 10 18r bardzo bardzo bardzo mądre słowa i zgóry za nie bardzo dziękuję

Taki tam sobie robol

Moje sugestie dla Famot Pleszew Sp. z o.o.: Większe poszanowanie dla pracowników. Ponieważ w większości to ich zasługa, że zakład się rozwija. Gdyby ludzie nie wykonywali swojej pracy z taką skrupulatnością to nie byli byśmy pierwsi w rankingu jakości od klilku lat już. A co z tego mamy... nawet nie potrafią podziękować... Wciąż tylko, że mało mało ale jeśli ktoś wsponni o problemach ( brakuje części, coś jest nie tak) to radź sobie sam, a jeśli sobie nie poradzisz to jesteś na liście problemowych ludzi u majstra czy kierownika. Brakuje w tym zakładzie atmosfery z przed lat. Mistrzowie wtedy nie mieli płacone od szt maszyny wykonanej tylko od wyrobienia swoich ludzi. Co za tym szło??? Zawsze było dbane o to by części były na czas to majster biegał za wszystkim. Nie tak jak jest w obecnej chwili, że to pracownik musi sobie załatwić. Jeszcze jedna podstawowa sprawa jasne i przejrzyste warunki awansu (wyższe wynagrodzenie) jest 15 grup zaszeregowania i zdecydowana większość pracowników fizycznych ma od 1-3 grupy zdarzają się wyższe ale powyższy przedział ma 75% załogi. A gdy się idzie po podwyżkę to albo prezes odrzucił albo dyrektor czasami jest, że dużo inwestycji. A zapominają o najważniejszej inwestycji w pracownika... Można postawić 100 hal ale trzeba mieć pracowników ( zadowolonych ze swojej pracy jak i płacy) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Majstrowie na wyrobieniu gniazda. To by już wiele zmieniło na 100% jestem tego pewien. Był taki temat kiedyś, jeden człowiek powiedział to u prezesa,aby wrócić do takiego systemu. Proszę mi wierzyć, że mistrzowie to go prawie zjedli. Musiał szybko to odkręcać bo by mu żyć nie dali.

@Taki tam sobie robol

Amen

Lewy

Jest dobrze

RomanHak
@Lewy

Potwierdzam

Morcin

Fajna praca weekendy wolne można balować

Karor

Bardzo miła atmosfera i bardzo czysto jest

Adrenalinka

Bardzo dobre jedzenie w kantynie i miła obsługa

Gizak

A pasty jak nie było tak nie ma. Podobno ktoś wypompował całą w reklamówki.

Dwururka
@Gizak

Ja naprzyklad jestem na szkoleniu z elektryki i uruchomienia bocznych załadunków, a kiedy było nie bałdzo

Dżimi Ślizgafka

Co? Ja nic nie wiem ????

Pjotet
@Dżimi Ślizgafka

Co ?? To się dowiesz !?

Janusz Tracz

Super piknik dla rodziny pizza i frytki +drożdżówka w innych latach to było .. a teraz rzuca coś na odwalenie się ... szkoda tylko teraz po otwarciu nowej hali jedzenie do kontenerów wyrzucają ... pracownikom stołówkę zamkneli zeby czasem nie chodzili tam gdzie im nie przystoi. Odgrodzeni od gosci jak malpy

@Janusz Tracz

Fani famotu i lizodupy i tak przyjdą żeby poklaskac.. zachwyceni ...

Dżani
@Gizak

Piknik jak piknik szału nie ma. Coraz gorzej ..

@Dżani

A plastik nadal w metalu..

Monter
@Gizak

Nic nie zrobisz ... Dziękują pracownikom tylko w gazecie... w rzeczywistości nie było otwarcia hali nawet najmniejszego dla pracowników przecież prezes mówi, ze to dzięki ich pracy. Ale traktowani jak robole ...

Majsterek
@Monter

Montaż zawsze traktowany najgorzej i wszyscy na nim wieszają psy ... dlaczego ? Bo z montażu idzie największy piniundz.. taka prawda

Jaramuż
@Janusz Tracz

Trzeba iść na tira ...

Pjoter
@Jaramuż

Popieram i zgadzam się..

Pjoterek
@Pjoter

Wszystko można tylko nie na tej grupie ...

On poproatu

Podwyżka będzie może ze 2% Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szacuenk

Długoletni pracownik

Jeżeli zbudowano tak nowoczesny obiekt za 60 mln euro to chyba firma wystosuje adekwatnie do tej nowoczesności jakąś godziwą podwyżkę.

Iwona

@Karol, czy zostałeś poinformowany o warunkach płacy i ilości obowiązków jakie będziesz wykonywał w firmie? @Haas Automation, pamiętaj by w swoich wypowiedziach nie obrażać innych użytkowników forum. Każdą opinie można przedstawić w sposób kulturalny. @anonymous, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy?

Karol

Wszędzie tak jest gdzie by się nie pracowalo to że są znajomości to jedno człowiek pracuje w biurze męczy się z tymi papierami co wcale nie jest takie proste nie mam czasu na fesja i nawet sniadanie i zapierdzielam za 1500 zl a koledzy i koleżanki ciągle gdzieś laza załatwiają coś na mieście nie wspomnę ze co 20 min na papieroski wychodza a człowiek ani nie zapali na miasto nie wyślą a zarabiają po 3500 tys za nic a jak jeszcze są znajomymi dyrektora lub kierownika to mają luz bo są takie osoby jak ja ze pracują za nich. Dlatego nie tylko w Famocie tak jest.

Znajomy

Mieszkam nieopodal Pana kierownika PO niestety muszę przyznać racje przedmówcy. Ten Pan ma przerośnięte ego. Co do kwalifikacji i całej reszty się nie wypowiem choć słyszałem co nieco. Może trochę więcej pokory potrzeba, to taka fajna ludzka cecha i pomaga w życiu.

pleszewiak
@Znajomy

Dzwoni po straż miejską jeżeli bliskim sąsiadom zbyt mocno dymi się z komina ???

@Znajomy

jesli chodzi o dymienie to sam zadzwonił bym do strazy miejskiej . mysle tu bardziej o tym co cechuje tego czlowieka...buta, wybujale mniemanie o sobie,brak szacunku do czlowieka

Były monter

Firma jak firma myślą, że są super a jest nieco inaczej. Montaż praca bajeczka można się nie narobić reszta to juz wiadomo gorzej, płaca mniej a wymagaja cudów, ludzi do pracy za, mało. Wszystko jest dobrze dopóki coś nie zginie albo czegoś brak wtedy wiadomo kogo wina niestety pracownika no i wtedy zabieraja premie. Soboty jako nadgodziny zadowolony, że zarobisz więcej to przygotuj się na to, że będą wymagać każdej soboty pracującej. O tej Firmie i pracy w niej to można książki pisać. Młodzi pracownicy musza pracować za, starszych doświadczeniem zero współpracy

Pracownik PO

Praca spoko da się dobrze zarobić a co do kierownika to powiem jedno jest (usunięte przez administratora) i wiedzę ma tylko z książki...

były Pracownik produkcyjny

Witam. Pracowałem w prywatnych firmach, i w innych koncernach. W porównaniu do niektórych koncernów zakład na wysokim poziomie . Socjal również przyciąga. Nie ma umów śmieciowych. Dużo osób wyciąga pochopne wnioski na podstawie pierwszej pracy we Famocie . Pozdrawiam wszystkich z PO.

Angelo
@były Pracownik produkcyjny

A ile byłeś w stanie zarobić pracując na produkcji? Chcę tam aplikować i nie wiem czy warto

były Pracownik produkcyjny
@Angelo

Wszystko należy dowiedzieć się na miejscu , rozmowa przebiega zachęcająco , a co później czas pokaże .

Zostaw merytoryczną opinię o DMG MORI Poland Sp. z o.o. - Pleszew

• Jak się pracuje w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DMG MORI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DMG MORI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 18 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DMG MORI Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 182 ocen.

DMG MORI Poland Sp. z o.o.