ORTCARE sp. z o.o.

Opinie o ORTCARE sp. z o.o.

Iwona

Pracujesz w ORTCARE? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

asxdf

hej a nie wiecie może czy jest szansa na to żeby w najbliszym czasie u nich pojawila się na przykład od nich oferta na stanowisko przedstawiciela handlowego?

madefrompoland

Szef siedzi tylko że chyba zagranicą ..

ona

Szanowny Pani Cza.. no ma Pan racje że bardzo przykra sytuacja spotkała zarówno pracowników którzy tam pracowali , pacjentów którzy byli przez nich obsługiwani no i innych których w sumie mi nie szkoda... Natomiast mówi Pan że pół Pana rodziny tam pracowało? no powiem że nie kojarzę....a że wyjechali to chyba dobrze ?

takietamĄĘ

No no tak się biorą od kilku lat że się wziąć nie mogą...

xyz

to ja proponuje tobie jednak złożyć to cv, przecież nie musisz sie sugerować opinia ogółu, może tobie taka praca przypadnie do gustu

Ewa

Jestem ciekawa gdzie sie podzialo wiekszosc komentarzy.

Ewa

A ile osob podpisalo wniosek zanim odebralo sprzet?

KAMIL

< do Karola> Co to znaczy że oszukał ? Brat był pacjentem czy pracownikiem ?

józef

A o szefie właścicielu coś wiadomo ?

klijent

witam a jak można się skontaktować z jakimś pracownikiem lub z firmą???

xxx

trzymaj się z daleka , a opinii nowszych nie ma bo są systematycznie kasowane

była pr.

Nie polecam

kara

Witam. Podpinam się pod rozmówców powyżej i proszę o opinię jakiegoś teraźniejszego pracownika, oczywiście obiektywną :) Jak widzę oferty pracy w tej firmie pojawiają się w różnych miastach więc na pewno nie jedna osoba skorzysta, pozdrawiam.

rachel

te konkretne komentarze były sprzed chyba 3 lat. Napiszcie więc jak obecnie wygląda sytuacja w firmie ORTCARE

LOLA

Ja pracuje w Ort-Care już 4 lata i muszę powiedzieć że jak na nasze reali Jest to praca i pracodawca OK! Waynagrodzenie ok,stosunki pracownik pracodawca ok tak więc Polecam!

zadowolona

HEJ , NIE MOGĘ SKOJARZYĆ KIM JESTEŚ, ALE JA TEŻ PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE OK.3 LATA TEMU , SAMA ODESZŁAM I POWIEM CI ŻE BEZ ŻADNEGO PROBLEMU PO PARU MIESIĄCACH WRÓCIŁAM , WIĘC JEŚLI SZUKASZ PRACY MYŚLĘ ŻE BEZ OPORÓW POWINNAŚ SIĘ SPYTAĆ .JA NA TEN TEMAT NIC NIE PODPOWIEM BOWIEM SAMA OD PONAD ROKU JUŻ NIESTETY NIE PRACUJĘ W ORT-CARE ( ZE WZGLĘDU NA NAGŁĄ ZMIANĘ MIEJSCA ZAMIESZKANIA ). NATOMIAST INNYM ŚMIAŁO MOGĘ POLECIĆ TEGO PRACODAWCĘ !

HEJKA, ja też pracowałam w tej firmie, było całkiem fajnie i czasem żałuję, że skusiła mnie perspektywa awansu i wiekszego wynagrodzenia, bo nic z tego nie wyszło a tam już zrezygnowałam ( usunięte przez administratora ) prosic o ponowne przyjecie, ale polecam

Pracowałem w tej firmie przez 3 lata, było ok, z damianem można się dogadać jeśli tylko się chce a i zarobić można nieźle , gdyby nie fakt znalezienia pracy w koncernie na wyższym stanowisku to pewnie dalej bym tam pracował, jest ok

BYŁY PRACOWNIK

Firma Ort-Care (usunięte przez administratora) pracowałem tam do zeszłego miesiąca przez 3 lata, firma ok, z szefem można się dogadać (jeśli się chce) gdyby nie fakt znalezienia pracy w koncernie, pewnie w dalszym ciągu bym pracował, jak chcesz pracować, to dadzą i zarobić niezłą kasę

Zostaw opinię o ORTCARE sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORTCARE sp. z o.o.