Hotel Podewils Krąg

Krąg

Opinie o Hotel Podewils Krąg

Agata

Pracuję tam juz drugi sezon. Jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie jest znacznie wyższe niż w tamtym roku, co jeszcze bardziej motywuje do pracy ;) Świetna atmosfera, warto samemu się przekonać!;)

Katarzyna

Kilka lat temu pracowałam w tym hotelu i nie było za ciekawie, postanowiłam spróbować jeszcze raz i nie żałuję, naprawdę dużo się zmieniło na lepsze. Wysokie wynagrodzenie, nie trzeba płacić za zakwaterowanie, pokoje dla pracowników wyremontowane i bardzo przytulne. A pracodawca chętnie służy pomocą, więc przypuszczam, że te negatywne opinie są właśnie z tamtego okresu. Polecam prace w tym hotelu

Kp

Dlaczego za każdym razem, gdy ktoś napisze prawdę o tym miejscu komentarze zostają usuwane?

Zostaw opinię o Hotel Podewils Krąg - Krąg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Podewils Krąg