hotel podewils

Gdańsk

Opinie o hotel podewils

Nan

Byłam tam kelnerka przez jakiś czas. NIE POLECAM! "Pani dyrektor" nie ma za grosz szacunku do innych, jestes kelnerka ale musisz robic tez pokoje czasami nawet obsługiwać recepcje. Pani Wekezer potrafi Ci jeszcze powiedzieć że powinnaś zanc sie na pracy recepcjonistki ( choć jestes kelnerem) kasa bardzo slaba umowa tez. Napiwkow malo bo goscie rzadko kiedy schodza do restauracji. Pani menager nastawia kelnerki przeciwko sobie. Ogólnie żenada!

wwee

straszny ,okropny, a gwiazdki w niebie. facet ubrany jak za komuny,może dlatego ze włascicielka bardzo leciwa , sfrustrowana i (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o hotel podewils - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel podewils