Jarosławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S A

Jarosław

Opinie o Jarosławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S A

Pedro

Czy firma w dalszym ciągu dobrze funkcjonuje? Taka cisza ?

Stan

Jarosławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S A ma się dobrze, rozwija się coraz mocniej i coraz lepiej, dlatego zdecydowanie polecam próbować swojej kariery tutaj, naprawdę bardzo polecam.

stachurski

żałuję że tak późno się zwolniłem, trzeba było od razu uciekać od złodzieji

kol9

hmm to ja niew wiem czy aplikowac skoro firma jest nie słowna i kłamią moze być tak że nie wypłacą wynagrodzenia? bo to jest bardzo ważna i istotna kwestia żeby nie pracowąć za darmo i pozniej wykłócać sie o pieniądze bo jeść trzeba codziennie...podpowie ktoś z własnego doświadczenia jak jest naprawde ...

doświadczony
@kol9 10.02.2015 15:33

Niestety. W tej firmie pracuje się za darmo. Wypłaty po czterech i więcej miesiącach a na dodatek tylko 70 % wynagrodzenia - idziesz na ugodę lub zwalniasz się, a jak zapomnisz podpisać 1 dzień listę obecności to sami cię zwolnią - dyscyplinarnie

TSZ

Firma ta absolutnie nie jest godna zaufania. Są bardzo niesłowni i kłamią w żywe oczy. Przestrzegam wszystkich. A kasy nadal nie mają. Jak ktoś wyżej napisał firma jest zarządzana przez dzieci, które powinny bawić się w piaskownicy, a tymczasem udają i bawią się w firmę...

JOD

chodzi o pomoc prawna oczywiście

JOD

Pomogę pracownikom w trudnej sytuacji czekającymi na wypłatę

Jodal@op.pl

tragedia

od listopada 2013 mąż nie dostal wyplaty za godziwa prace w tym przedsiebiorstwie zbywaja ludzi z miesiaca na miesiac ale tak to jest jak firma zarzadzaja dzieci ktore powinny bawic sie w piaskownicy a nie brac sie za kierowanie firma (usunięte przez administratora)

jar.

(usunięte przez administratora) Od listopada czekają na likwidatora !!!!

JA

Jest coraz gorzej, nas pracowników ratuje tylko upadłość bo za chwilę już i syndyk nie będzie miał co sprzedawać, i przepadną wszystkie wynagrodzenia

jak606

Ja oczekuję na zapłatę od połowy listopada 2012. Zero kontaktu z firmą. Nie odbierają telefonów. Jeszcze w zimie obiecywali mi że te parę tysięcy zaraz mi zapłacą a teraz nic.

jarosławianin

nie wiem dlaczego jeszcze się łudzimy, że będzie ciut lepiej. Powinniśmy my,jako pracownicy złożyć wniosek do sądu o upadłość a nie czekać na mannę z nieba. Może któryś z wierzycieli ruszy głową

hgf

nie wypłacili jeszcze wszystkich należnośći, nie odbiło się tylko jeszcze gorzej się pogrąża

rozpacz

2 miesiace bez wyplaty....

fdas

Brak płatności w terminie, w firmie pogłębia się kryzys brakuje na wszystko.

Zostaw opinię o Jarosławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S A - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarosławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych S A