Radbud Michał Pietryna

Radawa

Opinie o Radbud Michał Pietryna

adam

Dzieki za opinie wlasnie zastanawialem się czy korzystać z jego oferty ale teraz wybór mam prosty gdyby nie wasza opinia to dalbym się nabrać dięki. nie chce tego goscia widziec wiencej na budowie !!!

dariusz

Witam teraz już wiem że to co piszecie to prawda uwaga na tego goscia

karol

Może i niema maszyn ani ludzi ale za to dobry z niego kolega jak trzeba to czasem pomoże u nas w Radawie to jest mała miejscowosć wszyscy go znają bo do sklepu przyjeżdza i jak trzeba to dyche pożyczy

ANDI

O JAKICH TY MASZYNACH PISZESZ JAK TA FIRMA NIE POSIADA ŻADNYCH MASZYN !!! POTWIERDZAM ŻE KIT LUDZIOM WCISKA SAM Z NIM ROZMAWIAŁEM TO WIEM UWAGA !!!

miki

Jak może to być najlepsza firma skoro ten człowiek ma tylko teczkę nawet żadnych pracowników nie zatrudnia sprzęty do roboty niema tylko szuka roboty i frajerów którym wciśnie kit, jeżeli jest inaczej to odpisz pozdrawiam.

s

Uważam, że to najlepsza firma w swojej dziedzinie! Polecam!

Paweł

Zgadzam się. Gość jest naprawdę dobry. Młody, kuma o co biega w tej branży wie gdzie co z czym połączyć żeby wyszło idealnie. Do tego jeszcze maszyny najnowocześniejsze w Polsce. Naprawdę polecam. AAAA no i ceny (wszystko jest kwestią dogadania się) :)

Zostaw opinię o Radbud Michał Pietryna - Radawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radbud Michał Pietryna