ZŚM Wilmex

Gdańsk

Opinie o ZŚM Wilmex

Gejcor
użytkownik zarejestrowany

Firma ciągla funkcjonuje i produkuje maszyny do przemysłu spożywczego @Jak. Po prostu nie szukają teraz osób do siebie.

x

NIW WYPISUJ BZDUR!!!(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ROBOTĘ TO MIEJ PRETENSJE DO SIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli idzie o wynagrodzenie zgadzam się z kolegą. Niewątpliwym plusem pracy w tej firmie jest szybka możliwość znalezienia pracy gdzie indziej, warunkiem jest minimum rok pracy w Wilmex bo praktycznie w firmie zatrudnienie znajdują fachowcy. Jeśli komuś pasuje niewielkie wynagrodzenie to niewątpliwie praca tam jest wyjątkowo stabilna.

Słowa kojarzące się z ZŚM Wilmex solidna, profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska Atmosfera i ludzie tam pracujący są nieufni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 8 zl/h netto Najbardziej podobało mi się w ZŚM Wilmex: że mogłem nauczyć się od podstaw pracy na obrabiarkach CNC Najbardziej nie podobało mi się w ZŚM Wilmex: że stawka ;po miesiącu probnym nadal miała wynosić 8 zl/h netto

Zostaw opinię o ZŚM Wilmex - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZŚM Wilmex